Dziś jest: Piątek, 18 października 2019, godzina 15:35
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: ekspedycja Jainy

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
palpatine
Wiadomość [#1]: 01.08.2005 o 20:01

Konto skasowane

przechodze do sedna sprawy :robimy kampanie juz mamy troche zrobione ale poszukujemy osób chetnych do współpracy zamieszczam okno startowe http://img331.imagesha(...)19ju.jpg ale UWAGA: jeśli pryzłaczysz sie tlyko po to aby twój nick był na tym oknie a zamiast robić bedziesz sie opie...... to nawet nie próbuj sie zgłaszać.pilnie potrzebni ludzie od terenu i wyzwalaczy każde zgłoszenie mile widziane :blahblah:

Wes101
Wiadomość [#2]: 01.08.2005 o 20:19

Konto skasowane

Osobiście dołonczam się do słów mojego kolegi. Jedyne czego potrzebujemy do zrobienia kampani to solidny team. Osobiście deklaruje się że jeśli nie znajdą się ręce do pracy, postaram się skończyć kampanie razem z Palpatine.

Bonethorn
Wiadomość [#3]: 01.08.2005 o 21:08

Konto skasowane

jeśli powiecie mi jakiej mapy oczekujecie, to postaram się ją zrobić, ale ostatnio mam dużo pracy więc nie gwarantuje( innymi słowy - tak czy siak robicie mape, ale moze sie okazać ze zrobie lepszą, przyjmijcie mnie, w przeciwnym wypadku życze powodzenia ;)

Wes101
Wiadomość [#4]: 01.08.2005 o 21:14

Konto skasowane

Nie zaszkodzi spróbować. Jeśli chodzi o mape to wysłałbym ci wstępny plan i część przygotowanego przezemnie terenu który należałoby dorobić i ew. przerobić.

Bonethorn
Wiadomość [#5]: 01.08.2005 o 21:20

Konto skasowane

ok, dajesz na maila?

bonethorn_(at)_poczta.fm

[Edycja - Bonethorn w 01-08-2005 o 21:20]

palpatine
Wiadomość [#6]: 01.08.2005 o 21:58

Konto skasowane

czytać nie umeisz?? (bez urazy)wyzwalacze i teren modele nie są potrzebne

Wes101
Wiadomość [#7]: 01.08.2005 o 22:05

Konto skasowane

Może pobierzesz lekcje u Scarabeusha, on proponował ci taką opcje. W sumie w krótkim czasie dużo się nauczyłeś. Ja na początku też miałem dużo zapału ale nic mi nie wychodziło dopiero po 1 roku zabawy zaczołem czaić jak się robi dobre mapki. Polecam ci w szkoleniu się podglądanie wyzwalaczy z innych mapek w ten sposób nauczysz się zaawansowanych funkcji.

Jeśli chodzi o kampanie to sprawy powoli się wyjaśniaja i wszystko idzie ku temu że kampania ujrzy światło dzienne.

P.S Bonethorn - napisz do mnie na gadu-gadu jak możesz, numer masz w moim profilu.

Wes101
Wiadomość [#8]: 01.08.2005 o 22:13

Konto skasowane

Możesz mi ją wysłać na Wes_18_(at)_tlen.pl , jak będziesz chciał to w wolnym czasie moge ci coś tam poprawic lub urozmaicić. Niech ten post zakończy ten lekki Off-top

[Edycja - Wes101 w 01-08-2005 o 22:13]

Devil2000
Wiadomość [#9]: 02.08.2005 o 23:43

Konto skasowane

Witam! Tytuł kampanii brzmi bardzo ciekawie i napewno jest to jeden z ambitniejszych projektów.
A teraz przechodzę do setna, może chcielibyście przyłączyć wasz projekt do naszego teamu EC (więcej szczegułówł w temacie Origin - rekrutacja).. też tak się składa, że potrzebujemy ludzi (niekoniecznie do modelowania :P), więc każdy się może zgłosić. Napewno nie pożałujecie :-)

Ofc wszyscy AMBITNI ludzie mile widziani.

Scarabeush
Wiadomość [#10]: 03.08.2005 o 01:05

Konto skasowane

Szkoda że musieliście ten projekt opublikowaćsad.gif Ale robota robotą dzisiaj dużo zrobiliśmy^^

Devil2000 napisał:
Witam! Tytuł kampanii brzmi bardzo ciekawie i napewno jest to jeden z ambitniejszych projektów.
A teraz przechodzę do setna, może chcielibyście przyłączyć wasz projekt do naszego teamu EC (więcej szczegułówł w temacie Origin - rekrutacja).. też tak się składa, że potrzebujemy ludzi (niekoniecznie do modelowania :P), więc każdy się może zgłosić. Napewno nie pożałujecie :-)

Ofc wszyscy AMBITNI ludzie mile widziani.

nie wiem jak inni ale ja pozostaje w tym składzie dopóki nie skończymy tego co trzeba

[Edycja - Scarabeush w 03-08-2005 o 01:06]

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
Wes101
Wiadomość [#11]: 03.08.2005 o 08:54

Konto skasowane

Ciężko mi jest zdecydować. Nasz team nie chce się narazie mieszać w żadne układy. Sam dobrze wiem że ciężko jest znaleść ambitnych ludzi do pracy. Zanim powstał WCCT ekipe zbieralem przez 1,5 tyg bo nie mogłem nikogo znaleść. Potem kiedy znalazłem 1 osobe to odrazu w ciągu 1h udało mi się znaleść 2 pozostałe. Teraz także do składu przyjmuje ludzi znających nawet tylko podstawy WE aby z biegiem czasu umieli się lepiej poslugiwać WE i być bardziej pomocni.

Dlatego cięzko jest mi cokolwiek powiedzieć na temat połączenia drużyn/ zwłaszcza że (bez urazy EC) "przyłączyć wasz projekt do naszego teamu EC" chcecie nasz projekt przypisać sobie.

Modez
Wiadomość [#12]: 03.08.2005 o 22:42

Konto skasowane

Hmm.. Devilowi chyba chodziło żebyście się przyłączyli do 'StarCraft: Origin' a nie żeby EC wchłonęło Wasze dzieło tongue.gif
Chociaż ten jego post jest raczej bez sensu. Róbcie swoje, własnym tempem, życzę powodzenia i udanej kampanii^^

[Edycja - Modez w 04-08-2005 o 00:14]

Devil2000
Wiadomość [#13]: 21.08.2005 o 17:43

Konto skasowane

No o coś podbnego mi chodziło. Ale to teraz nie ważne, jestem ciekawy czemu ten temat tak ucichł. Chciałym go odświeżyć i zobaczyć jaktam postępy z tą kampanią. Napewno wszyscy na nią czekają^^

Bonethorn
Wiadomość [#14]: 21.08.2005 o 20:32

Konto skasowane

ucichł bo nie mamy w zwyczaju robic tematów po 100 stron z których i tak nei nie wynika(ahh...mój błąd... ostatnio wyszło rozczarowanie)

//zapomniałeś napisać słowa "już" przed "nie mamy" :P

[Edycja - Shunt w 21-08-2005 o 20:47]

Devil2000
Wiadomość [#15]: 21.08.2005 o 20:39

Konto skasowane

Fakt, ale cały czas jestem ciekaw jak idą postępy?

Scarabeush
Wiadomość [#16]: 21.08.2005 o 22:15

Konto skasowane

Staramy się nie ujawniać żadnych szczegółów, oraz procesu pracy, dopóki tego nie skończymy.. Wyjdzie w końcu na to że tej kampanii nie skończymy, albo że jesteśmy w połowie, i utknęliśmy.. Więc cóż..

Bonethorn
Wiadomość [#17]: 21.08.2005 o 22:34

Konto skasowane

czytaj- nic jush tu nie pisac bo nie ma to sensu.

Shunt
Wiadomość [#18]: 21.08.2005 o 23:00

Konto skasowane

A aby się dowiedzieć co jest konsekwencją ciągłego relacjonowania przebiegu prac i zapowiadania gotowego produktu, radzę zajrzeć do tematu Land of Warcraft

palpatine
Wiadomość [#19]: 22.08.2005 o 11:22

Konto skasowane

scarab cicho siedź i przestan krakać bo to jest najgorsze

Scarabeush
Wiadomość [#20]: 22.08.2005 o 11:46

Konto skasowane

Nie kraczę, tylko po prostu mówię że nie ma sensu nic zapowiadać..

REKLAMA
Strona 1 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :