Dziś jest: Sobota, 6 czerwca 2020, godzina 22:07
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: dzieciaki :/

staker
Wiadomość [#1]: 25.01.2007 o 10:44

Konto skasowane

normalnie nie moge, mialem postac barbazyncy, mialem imreze w domu, dałem dzieciakom od znajomych kompa niech se pograja, nie zwracalem uwagi w co... zalaczyly sobie diablo i zaczely grac moja postacia, mniej wiecej wszystkie przedmioty jakie mialem zostaly sprzedane, kasy zero na koncie, poprostu masakra, troche nad ta postacią siedzialem i nagle stracilem... da sie moze to cofnac, nie wiem jakies patche do odzyskania ustawien postaci z danego dnia?? POMOCY !!!!!!!!!!!!!

gejkiller
Wiadomość [#2]: 25.01.2007 o 12:18

Konto skasowane

postać single? no to Ontrack EasyRecovery, powinien odzyskać ;p, mi odzyskał wiele wersji tego samego pliku.

staker
Wiadomość [#3]: 26.01.2007 o 17:08

Konto skasowane

Mogłbyśmi wysłać tego programa, bo sciagalem wiele wersji ale one mi znajdowaly tylko jeden plik i to akurat ten ostani :/ staker1_(at)_gmail.com z góry dzięki

LuxMundi
Wiadomość [#4]: 26.01.2007 o 17:16

Konto skasowane

staker napisał:
mniej wiecej wszystkie przedmioty jakie mialem zostaly sprzedane

no to jak w końcu, single czy cbn?

aaa, dobra, zapomniałem że można u npc sprzedawać tongue.gif

[Edycja - LuxMundi w 26-01-2007 o 17:17]

staker
Wiadomość [#5]: 26.01.2007 o 18:40

Konto skasowane

POSTAĆ SINGLE ....

gejkiller
Wiadomość [#6]: 26.01.2007 o 19:23

Konto skasowane

program jest git, tylko tam jest wiele opcji, użyj format recovery i complete scan, może to potrwać troche, a potem jeszcze dostaniesz liste gdzie musisz szukać tych plików - nie koniecznie one będą w save w kat d2.

zresztą możesz skorzystać też z opcji odzyskiwania przez dyskietkę, ale czy to jest opłacalne dla kilku przedmiotów? lepiej już ściągnąć program do edycji postaci + pliki z przedmiotami i dodać miej więcej podobne. Również możesz spróbować poszukać przedmiotów tudzież grać od nowa, co nie jest takim głupim pomysłem ;)

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :