Dziś jest: Niedziela, 5 grudnia 2021, godzina 20:49
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: duel

Pio0Otrus
Wiadomość [#1]: 17.12.2011 o 19:19

Konto skasowane

proszę o porady jak grać duele .. może jakas rotacja jest dobra ?
grałem sporo dziś z frost magami , swoim forst magiem i robie i mało co zdąrze im zrobić ,a ja już nniestety nie żyję sad.gif porszę o porady jak grać

Reap3r0
Wiadomość [#2]: 18.12.2011 o 03:01

Konto skasowane

Podaj link do armory to cos pokombinujemy

"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów."
Pio0Otrus
Wiadomość [#3]: 18.12.2011 o 06:49

Konto skasowane

ale to nie chodzi o gear , enchant lub gem bo mam to robione jak pro kolesie z arena junkies... tylko prosze o porady jak grać jak zaczynaćduel itp co robić ogólnie jakieś wskazówki

Kira
Wiadomość [#4]: 18.12.2011 o 09:21

Konto skasowane

vs frost mag?
zaczynaj z invi. -> cast poly -> spellsteal barrier itp -> re-cast poly -> shatter combo. Przykładowy opener. Oczywisice nie jestem w stanie ci powiedziec jak dokladnie grac duele bo to zalezy od przeciwnikow. Jeden moze nie dac ci nawet nic zrobic, a jeden bedzie dostawal baty bo lami. Staraj sie zawsze trzymac barriery z absorbami na sobie (mana shield, ice barrier, mage ward). Jak masz na cd, to spellstealuj przeciwnikowi. Nigdy nie castuj frost bolta jesli przeciwnik nie uzyl jeszcze CS'a (chyba ze fake'y bedziesz robil ). Nova -> lanca -> profit (20k).

Pio0Otrus
Wiadomość [#5]: 18.12.2011 o 13:32

Konto skasowane

ok dzieki tylko co to jest invi. ? i gdy przeciwnik nie uzyl CSa czyli czego ? smiley.gif sorry nie kojarze skrotow
i co to shatter combo oraz profit (20k) ? smiley.gif

[Edycja Pio0Otrus - 18.12.2011 o 14:48]

Garn
Wiadomość [#6]: 18.12.2011 o 14:48

Konto skasowane

Invisibility (Niewidzialność)
Counterspell (Innerupt)

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
Kira
Wiadomość [#7]: 18.12.2011 o 16:20

Konto skasowane

Pio0Otrus napisał
ok dzieki tylko co to jest invi. ? i gdy przeciwnik nie uzyl CSa czyli czego ? smiley.gif sorry nie kojarze skrotow
i co to shatter combo oraz profit (20k) ? smiley.gif

[Edycja Pio0Otrus - 18.12.2011 o 14:48]

invi = invisibility. czyli ogolnie znikasz (przeciwnik cie nie widzi)
cs = counterspell (przerywa casta i uniemożliwia osobie dotknięta tym efektem castowanie spell z danej szkoły magi na 4-7 sec ((w zaleznosci wlasnie czy zostanie uzyte na casta czy nie)
shatter combo to Cast frostbolta i użycie w tym samym czasie ice lancy na zamrozony target (np po uzyciu frost novy peta), ice lanca jest szybsza od frostbolta, dlatego oba spelle trafia jakby w tym samym czasie w zamrozony target przez co obrazenia są liczone podwojnie czy tam potrojnie (juz nie pamietam ile dokladnie).
A profit to z angielskiego zysk / korzyść. Czyli nova -> ice lanca -> (profit) 20 000 obrażen zadanych uzywajac tylko 2 spelli.

heh, powoli mi sie wydaje ze moj stary pomysl z kreceniem filmikow z polskim komentarzem odnosnie pvp nie bylby taki glupi ;d

Pio0Otrus
Wiadomość [#8]: 18.12.2011 o 17:43

Konto skasowane

bardzo bym poprosił jakbyś mógł

mógłbyś wytłumaczyć jak dokładnie wykonać te shatter combo ? w czasie casta frost bolta mam rzucić freeze i potem odrazu nacisnąc ice lance ? a może jest jakieś macro ?

Kira
Wiadomość [#9]: 18.12.2011 o 17:50

Konto skasowane

castujesz frostbolta i pod sam koniec casta zaczynasz spamowac przycisk z ice lance tym samym rzucając na przeciwnika nove od peta.
macro na przyzwanie i pod tym samym przyciskiem Nove od peta:

#showtooltip Freeze
/cast [nopet][target=pet, dead] Summon Water Elemental; Freeze

ps. dostalem kilka wiadomosci zachecajacych do skrecenia jakiegos filmiku odnosnie pvp, tak wiec zapewne za tydzien w poniedzialek wyjde już z inicjatywą na YT

Pio0Otrus
Wiadomość [#10]: 18.12.2011 o 17:57

Konto skasowane

ok wszsytko jasne ale nove rzucac tez pod koniec casta jednoczesnie spamujac ice lance tak ? czy juz po rzuceniu forst bolta rzucac nove peta ?

Kira
Wiadomość [#11]: 18.12.2011 o 18:05

Konto skasowane

chodzi o to żeby frostbolt i ice lance trafiły w zamrozony target. Równie dobrze mozesz i przed castowaniem rzucic ta nove, ale najlepiej bedize jak zrobisz to pod sam koniec casta lub nawet po jego wycastowaniu jesli jestes wystarczajaco zręczny zeby przed doleceniem pociskow nalozyc Freeze'a na swoj target

Pio0Otrus
Wiadomość [#12]: 19.12.2011 o 13:50

Konto skasowane

a może jakieś porady w biciu healera ( zwłaszcza priesta ) ? na arenie 2/2 udaje mi się to czasem ale mam z tym naprawde wielki problem ... najbardziej mnie denerwuje jak ma mało życia i stoi przy mnie i castuje heale a ja CS mam na cd ;/

Nekkro
Wiadomość [#13]: 19.12.2011 o 17:38

Konto skasowane

no sorry, chyba nie myslales ze bedziesz mogl przerywac wszystkie casty healerowi ? Mozesz go szybko zamienic w owce jak zdazysz i zaraz potem atack zeby nie odzyskal za duzo zycia, innego przerwania poza CS to afair mag nie ma.

Zreszta odpowiednie wykorzystanie CS to podstawa, mag ma tak duzy dmg ze masz zaciukac hilera albo umozliwic partnerowi dpsowanie, poprzez wylaczenie wrogiego partnera z gry.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :