Dziś jest: Poniedziałek, 28 września 2020, godzina 20:23
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: dot dueli

Ulvar
Wiadomość [#1]: 23.11.2006 o 18:47

Konto skasowane

Siema.
Wiecie co miałem tego nie pisać ale napisze. Moja irytacja sięgneła chyba dna stąd ta decyzja.
Przykład. Właże na duela , takiego zwykłego duels/duelz etc. Okazuje wrogość i wio. Padam - Ok koleś był lepszy wracam do miasta i po ciało. Koleś juz czeka żeby mnie ubić zanim je podniose. Ok myśle nie jestem nowy znam te numery. Ale myśle spróbuje może tylko stoi i czeka aż podniose dopiero przywali. A tu trach pomyliłem sie. I tu dochodze do sedna tego topicu. Pisze do gościa najpierw po angielsku jeżeli nie rozumie to po naszemu. Dlaczego zabija postać bez ciała czy jest noobem ? . Słysze odpowiedź że tak . Jest noobem. I tego właśnie nie rozumiem. Wiem , że to dzieciuchy rozpieszczone ale przyznawac sie oficjalnie do bycia noobem i nic sobie nie robic z pytań o lamerstwo to dla mnie żenada totalna , brak szacunku dla przeciwnika . Moim zdaniem te dzieci przec. wiek ( ostatnio bardzo sie zaniżył 5-10 lat ) miały/mają trudne dzieciństwo i zostały źle nauczone przez rodziców podejścia do życia . Nie wiedzą co to zasady fair play , czy nawet radość z wygranej na równym poziomie.
Oczywiście istnieje pcl i i nee ale ja pisze o zwykłych oficjal duels na jakim poziomie stoja. Praktycznie nie da sie tam grać a co dopiero kogos poznać. Wiem , że mój post niczego nie zmieni ale ja będe miał czyste sumienie , że to napisałem . I mam propozycje.
Stworzyć topic i wpisywac tam nazwy postaci które zachowują sie w ten sposób oraz gnebic na bn.

uzi2.gif

//Starczy jedna emotka

[Edycja - Robson w 09-12-2006 o 20:33]

LuxMundi
Wiadomość [#2]: 23.11.2006 o 18:56

Konto skasowane

ojezu... ale problem robisz.
(prawie) zawsze tak było, że ludzie się nk-owali nawzajem. takie już są public duele, że możesz robić co chcesz i nic z tym nie zrobisz.

gnębić? przecież 90% ludzi grających na public grach duele to albo rzeczywiście nienauczone kultury dzieci, albo tacy co specjalnie (wulg.)ają ludzi.

public duel i fair play? ee...

..
cry! biggrin.gif

Ulvar
Wiadomość [#3]: 23.11.2006 o 19:59

Konto skasowane

Widze , że jak większość będzie podchodzić do problemu tak jak Ty to nic sie nie zmieni w tym temacie.
Chodzi mi o to aby zwykły koleś nie znający pcl mogl sobie tam pograc a nie wk...c sie tylko.
Piszesz Cry , czyli to samo co piszą właśnie ci o których pisałem .

Ja napisze pozdr all .

LuxMundi
Wiadomość [#4]: 23.11.2006 o 20:06

Konto skasowane

pewnie że sie nic nie zmieni. d2 zeszło na psy i już tak pozostanie, trzeba się z tym pogodzić.

amen.

Rain
Wiadomość [#5]: 05.12.2006 o 18:18

Konto skasowane

msylisz ze skad bralem kase na naprawy (za czasow jak jeszcze gralem)

wbijasz sie na pd.... wyzynasz dziecinade pozniej ze 2-3 nk na kazdym i masz kase na naprawy i ewentual;ny hazada amu/ringow

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
We Are Anonymous We Are Legion We Do Not Forgive We Do Not Forget
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Ulvar
Wiadomość [#6]: 06.12.2006 o 12:12

Konto skasowane

Widzę , że niepotrzebnie założyłem ten topic...

rajter
Wiadomość [#7]: 06.12.2006 o 12:17

Konto skasowane

zgadza się, ta gra już jest za stara i korniki ją przeżarły.... (cry?)

kazik82
Wiadomość [#8]: 08.12.2006 o 11:53

Konto skasowane

GRa jest stara ale ciagle jest jedna z najlepszych gier online, poprostu wszelkiej masci dzieciarnia (dzieci neostrady) psuje klimat tej swietnej gry. Tak jak wszedzie, w kazdej grze znajda sie buraki i nooby, dzieci ktorych w realu nikt nie lubi i musza wyładowac swoja frustracje w grze ... Sa to dzieci z przezartymi muzgami i wogole ... Co najgorsze na takicj "duelach" najwieksze nooby to są głownie polacy ... czas juz zrobic nowego laddera, to jedyny sposob zeby te swiry poszły sobie na nonladdera i jedyna szansa na normalne pogranie ...

Ulvar
Wiadomość [#9]: 09.12.2006 o 18:03

Konto skasowane

Juz Cie lubię kazik82. Przynajmniej Ty masz podobny pogląd na tego typu incydenty.

Kamallo
Wiadomość [#10]: 11.12.2006 o 06:12

Konto skasowane

Hmm, nk-owanie nigdy nie było dla mnie wiekszym problemem, nigdy nie zaczynałem i nie zaczynam, dopiero gdy widze nk'era to ma u mnie przesrane bo go upoluje az sie on "popłacze" smiley.gif Jeszcze sie nie trafił taki co mnie przetrzymałby, nawet w 5 na 1 nie daje im za wygraną i często padają ^^ Na takie lamki specjalnie w skrzynce nosze sprzęcik ala "tank" - niemozność zabicia mnie sprawia im wielki ból i o to chodzi smiley.gif

Taki system stosuję jako rasowy anty-lamer tylko przeciwko lamkom, bo lamer lamerstwem wojuje, więc od lamerstwa ginie i to jest jego największym bólem w tyłku ^^

PS: nawet pseudo rasowe klany pvp lamią jak przegrywają jakis public duel, no i wspomnę tu jak OF_US nie mogło przeboleć serii porażek swojego bossa wyzywając mnie od użytkownika hotspurów i absorbowania, kiedy to miałem 0 absa, i smigałem w wodołazach jak zwykle. No ale lamki pokazują swoje oblicze, gdy nie mogą się pogodzić z porażką po fair walce. No cóż... lubię uczciwą walkę i nawet gdy polegnę to się nie przejmuję, bo to zawsze daje jakies dobre doświadczenie, ale przyznam się, że czasami lubię zapolować na lamki - dobra z niej zwierzyna łowna i dużo jej ^^. Co do słowa noob = nowicjusz, a nie trzeba być nowym, żeby lamić.

Podsumowując moja rada - nk'uje cie, olej ten fakt, niech sie podnieca, odzyskaj swoje ciało i odegraj się, wówczas na 100% podwinie ogon i zwieje z gry. Moze będzie rzucał textami ile to razy cie z-nk'ował, ale faktem jest ze porażka na koniec go zabolała 100x bardziej niz sie cieszył z nk-owania Cie, bo ten się śmieje, kto się śmieje ostatni smiley.gif

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
JarKo
Wiadomość [#11]: 11.12.2006 o 22:30

Konto skasowane

kazik82 napisał:
... czas juz zrobic nowego laddera, to jedyny sposob zeby te swiry poszły sobie na nonladdera i jedyna szansa na normalne pogranie ...

To zadne rozwiazanie! Zawsze moga wrocic ze zdwojona sila potluczony.gif

Zapomniales tez , ze na nld tez graja ludzie ktorych takie typki denerwuja ... szkoda , ze nie ma ich gdzie dalej wyslac

P.s. Chociaz proponowalbym do piachu diablotin.gif

NeVeR
Wiadomość [#12]: 17.12.2006 o 16:15

Konto skasowane

hahaha ~~ lol na tym polega esencja d2 :P Posiekac troche noobow zeby miec fun. Normalne rzecz, a jesli tego nie rozumiesz to widocznie nie jestes odpowiednim materialem na dobrego gracza :/

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :