Dziś jest: Czwartek, 27 lutego 2020, godzina 21:01
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc czy taki dru nadaje sie na mf ??

Odpowiedź

Temat: czy taki dru nadaje sie na mf ??

Baraka
Wiadomość [#1]: 28.08.2005 o 14:29

Konto skasowane

Chce zrobić ele dru głównie na pindla
założenia
1 ma być tanio
2 ma być dobry mf
Staty
sila 1 pod czaszkowca czyli 90 +2 z czako +2 z mary , 2 pod storma/ ducha ?
zręcznośc: 1 nic ,2 pod max blok ??
mana: ty wlaśnie nie mam pojęcia ??
żywotność :wszystko co zostanie
skile:
20-tornado
20huragan
20-wir (synergia na końcu max) nie wiem czy nazwy nie pomyliłem
20-zbroja cyklonu
20-debowy medrzec
1 niedzwiec + na dojscie po 1pkt
itemy :
zbroja:czaszkowiec + perf topaz
helm:czako +perf topaz
tarcza: tu wlaśnie doradzcie 1 storm ,2duch ,3 slowo tym czy jakos tam daje mf 4 bezoki mur
bron :alibaba ist ist albo mewa ,też nie jestem pewny
amulet:mara albo cos duuzo do mf
pierscienie: też nie wiem pewnie powiecie soje a może coś do mf takie 2x po 30 mf
buty: podróżniki
rekawice:oslony fortyny
troche mało będzie resa jak na hell dla tego myślałem włożyć talki all res bo miejsca mamy to tani builf więc skilery odpadają !
POPRAWCIE CO ŹLE NAPISAŁEM MOŻE COŚ DORADZICIE?

Chudy_Ed
Wiadomość [#2]: 28.08.2005 o 15:05

Konto skasowane

Hmm czy to by miało być pod patch 1.11confused.gif Bo jak Ty nazywasz ten poradnik "po 1 tanio" to dziękuje. Taniutka mara, skullder, jeszcze alibaba IST IST, shako. Posiedź trochę na battle teraz i zobacz sobie ceny stuffu, który nazwałeś tanim, to chyba odechce Ci się go robić:P Co do buildu, to nie za bardzo znam się na drutach, ale chyba jednak to nie to. Co zrobisz, jak Pindel będzie miał Cold Immune?? Tornadem go trafisz, ale trzeba będzie blisko podejść, a jeszcze jak Ci słudzy walną szarżę, to obawiam się, że nic z tego nie będzie. O mefie i innych bossach raczej nie ma mowy. bo to "tani build":P:P, więc o Eni nie ma mowy. Chyba że Mauzoleum/Krypta/Prastare, ale tam trzeba dojść, jeszcze trafimy na kolejne immuny i będzie kupa. Rozważ może inną postać

KuntaKinte
Wiadomość [#3]: 28.08.2005 o 15:18

Konto skasowane

Chudy co ty gadasz ? co z tego ze na 1.11 ? moze gra non ladder biggrin.gif

peace4all
Wiadomość [#4]: 28.08.2005 o 17:10

Konto skasowane

hmm ale skoro na non to po co dru na MF?? nie lepiej czarkaconfused.gif? ale mysle ze sobie poradzi spokojnie. choc sam nie wiem czy na hellu. ja mam takiego dru narazie na 60 lvl. .. nie mam itemow bo gram leader i boje sie ze na hellu to on nie da rady :// zobaczymy :P yabol.gif

Chudy_Ed
Wiadomość [#5]: 28.08.2005 o 19:25

Konto skasowane

Nie no build nie jest zły, ale żeby robić druta na MF to moim zdaniem urojony pomysł. Ani to szybko, ani komfortowo, może to jakaś niekonwencjonalna odmiana, ale czarki w MF druid nie pobije nigdy. Swoją drogą ciekawe, jak taki druid robiłby mefruny albo, o zgrozo, baalrunybiggrin.gifbiggrin.gif

DreamTheater
Wiadomość [#6]: 28.08.2005 o 19:34

Konto skasowane

Pytasz jak se radzi na baalrunach? Troszke gorzej niz hammer. Przy dmg z tornada 6.5k i z huraganu 3k (co do huraganu nie pamietam ile wyciąga dokladnie bo dawno mojego druta nie ruszalem) robi sam baalruny na players 8 (gram na singlu). A mefruny? jak masz enigme i chociaz przedostatni prog fcr to luz. Ale ofc czara lepsza.

Chudy_Ed
Wiadomość [#7]: 29.08.2005 o 09:36

Konto skasowane

Chodziło mi o to, jak taki drut robi baalruny w MF STUFFIE, który pokazał twórca tematu. Nie ma tam prawie żadnych resów, więc Czarne Dusze ładnie by go powitały (boss Soulsów z Convictionem rulezbiggrin.gif)

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :