Dziś jest: Czwartek, 22 sierpnia 2019, godzina 03:10
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: co zmienić w barbie by podkręcić dmg

AfroX
Wiadomość [#1]: 28.10.2012 o 13:26

Konto skasowane

Witam

Doradźcie co zmienić by złapać dmg na poziom 60-70k tak aby nie stracić na obronie.

Mój profil: http://eu.battle.net/d(...)/3590638

Pozdrawiam

Vaeryn
Wiadomość [#2]: 28.10.2012 o 16:43

Konto skasowane

Moim zdaniem powinieneś wymienić po pierwsze gacie i chesta, które są raczej słabawe. Razem mają pi razy oko 100 all resa, 0 vita,1 socket i 240 siły. Zamiast tego proponowałbym zebrać jakieś takie, które mają razem ze 130-140 all resa i więcej vita oraz niekoniecznie tyle samo siły (ale jak się uda to czemu nie, im więcej tym lepiej). Przy czym dodatkowy vit i str proponuję osiągnąć kupując gacie i chesta z dwoma socketami każde. Dodatkowo proponuję wymienić pierścienie na takie, które nie mają albo w ogóle all res albo mają mniej. Celuj w pierśćienie, które mają crita, crit dam, dodatkowe obrażenia (średnia jakieś 30 to już powiedzmy ujdzie, dajmy na to 10-50, ludzie ignorują dodatkowy dam a to poważny błąd, póki co można jednak dzięki temu kupić nie rujnujące pierścienie z nim), socket i str. W tej kolejności, bo str na pierścieniu najbardziej go podraża jeśli już jest crit i crit dam, już taniej wychodzi zasocketowanie str a zakładam nie masz za wiele kasy. Rozejrzyj się na jak dobre pierścienie cię stać i kup na bidzie (tak zwykle taniej) chyba, że trafisz na okazję. Szukaj z Crit 4% i wyżej i 20% crit dam i wyżej, dalej już mieszaj, wyrzucaj str, wyrzucaj socket, wyrzucaj avg dam i patrz na co sobie możesz pozwolić. Teoretycznie możesz szukać też na %haste, ale one zwykle są najdroższe plus dla początkującego ww barba nie polecam.

Pokombinowałbym coś dodatkowo z brońmi, ściągnij sobie jakiś arkusz do wyliczania dps i poszukaj dwóch broni z socketami może. W pierwszej kolejności jednak to co wyżej. Generalnie ja bym dodał sobie z 3-5k vita i zabrał nawet ze 100 all resa, bo spora część defensywy WW barba bierze się z dynamiki napierdzielania. Przy rezygnacji z all resa musisz jednak być już na deko wyższym dpsie i mieć deko więcej lifesteala albo/i LoHa. Mam nadzieję, że nie namieszałem za dużo.

Edit. O kurczę, dopiero spojrzałem na talenty, nie chodzisz w ww barbie. No to jak wyżej imho mimo wszystko. Stratę all resa zrekompensuj jakimiś 5k albo lepiej więcej vita najlepiej na nowym cheście i gaciach, jak dasz radę to też na pierścieniach, ale z tym może być ciężko.

[Edycja Vaeryn - 28.10.2012 o 16:48]

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
AfroX
Wiadomość [#3]: 28.10.2012 o 20:33

Konto skasowane

Dzięki za pomoc właśnie obniżam delikatnie resy na rzecz str i vita na chescie i spodniach plus po 2 sockety - pytanie czy wkładać we wszystkie +str czy również coś z vita i jeszcze jedno co to jest ww barb?? smiley.gif

Pozdrawiam

Vaeryn
Wiadomość [#4]: 28.10.2012 o 23:10

Konto skasowane

WhirlWind Barb.

Late Edit: nie pisałem wcześniej o str i vit, ze str i vitem zależy od stylu gry i możliwości odzyskiwania hapów. Jeśli za często jesteś przez małą ilość hapów w defensywie albo giniesz to pasowałoby dodać coś do jakichś 35k, 35k+.

[Edycja Vaeryn - 29.10.2012 o 07:33]

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
AfroX
Wiadomość [#5]: 29.10.2012 o 08:43

Konto skasowane

Dzięki za odpowiedź, próbowałem tym buildem grać ale jak dla mnie póki co jest za ciężko za szybko umieram w tym buildzie chyba mam za mało hpków i za mało loha, na ten moment mam 718 regenu hp, 3% lifesteala i 350 loha, pytanie może gem wymienić na broni na loha confused.gif żeby grać w tym buildzie?

Vaeryn
Wiadomość [#6]: 29.10.2012 o 09:45

Konto skasowane

Masz obecnie bardzo mało crita, więc nie da sie skutecznie raczej takim barbem w whirlwindzie grać.

[Edycja Vaeryn - 29.10.2012 o 09:45]

Zagruu, The Maelstrom
AfroX
Wiadomość [#7]: 29.10.2012 o 15:19

Konto skasowane

A ile crita powinno się mieć na ten build?? tak mniej więcej??

Macko85
Wiadomość [#8]: 29.10.2012 o 15:24

Konto skasowane

Crita powinieneś mieć zawsze, bez względu na build smiley.gif

Vaeryn
Wiadomość [#9]: 30.10.2012 o 00:37

Konto skasowane

Poradnik dla WW Barba w 1.05: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CY8hKGWH49U Polskiego poradnika nie znam. A tutaj sensowniejsza analiza 1.05, odpowiedniego offhanda, haste, etc., url=http://www.youtube.com/watch?v=g2Jtwf_HpQs&feature=related. Kwestia jest tylko taka, że on opisuje build "pod siebie" a ma świetny gear. W gorszym gearze olałbym te jego frenzy->maniac i nadal używał instigation.

Jeśli chcesz potrenować ww barba to kup sobie jakiś tani MH mighty weapon, słabo teraz wszystko schodzi, więc za grosze dosłownie dostaniesz coś z socketem i str, albo nawet socket, str i trochę crit dama (myślę, że 100k na luzaka), do tego pierścienie z samym critem, po 5 crita każdy, bez żadnych innych statów, maksymalna taniocha, to samo z amuletem, 9 crit, jak 9 za drogi to 8-8.5. Będziesz miał wtedy ~30 crita (bo już masz rękawice z critem). Pasywy weź weapon master, ruthless i animosity. Tak uzbrojony przejdź się na MP0 a jak tam nie będzie się komfortowo testowało to Hell MP10 albo jakiś wysoki MP hella żeby moby hapy jakieś miały w ogóle. Build mniej więcej działa, jeśli jesteś w stanie "wirować" na optymalnej pace elit. Optymalna taka, która zajmuje dużo miejsca i przez to whirle i sprinty łatwo ją trafiają oraz mało co się rusza i stoi jak banda idiotów w kupie. Jeśli na nich nie wychodzisz z fury albo ewentualnie - niech będzie - z rzadka wychodzisz na basha to masz początek WW barba i dalej powinieneś wiedzieć o co chodzi.

Drugi aspekt "mniej więcej" to przeżywalność, oczywiście trochę all resów potrzeba, ale poza tym grunt to dobra regeneracja hapów w każdej postaci w jakiej jesteś w stanie to osiągnąć, jak już jesteś w stanie płynnie wirować to czas pozbierać trochę Lifesteala, LoHa z 500-600, może health regen, może odpowiedni pasyw i do przodu. Idealna sytuacja to taka, żeby na itemach nazbierać co trzeba bez anhażowania pasywa, ale nie zawsze tak się da to prosto załatwić jak się ma słabszy gear.

[Edycja Vaeryn - 30.10.2012 o 01:09]

Zagruu, The Maelstrom
Pipen7
Wiadomość [#10]: 04.11.2012 o 18:31

Konto skasowane

Pomoże tez ktoś? biggrin.gif

http://eu.battle.net/d(...)/7298964

Obrażenia mam 53k a z szałem bodaj 73k. Życie tak jak jest tam, no i te resy małe bo na obr. fizyczne 102, truciznę 139 a reszta mniej niż 100. I tu pytanie czy to przez te resy na MP1 hp mi leci jakbym miał z 15k? bo inferno ogólnie spokojnie robię. Tam obok mam czarkę - Storm - która ma mniej hp ale za to resy po 300 min. i na MP2 mogę grać. A Barbem coś wyraźnie jest nie tak.

And The Heavens Shall Tremble
Bacek_
Wiadomość [#11]: 04.11.2012 o 18:42

Konto skasowane

resów stanowczo za mało. Podkręć do ok. 300-400 i powinno iść łatwiej

nabonid
Wiadomość [#12]: 04.11.2012 o 21:22

Konto skasowane

Przydal by sie tez LoH lub LS do healingu. Masz za malo crita by barba rozpedzic na dluzszy czas. Pamietaj, ze tornada biora damage z main handa, dla tego tam wsadzasz bron z wiekszym damage.

Pipen7
Wiadomość [#13]: 05.11.2012 o 11:44

Konto skasowane

Ok, dzięki za podpowiedzi ;), postaram się wedle tego podkręcić Barba.

And The Heavens Shall Tremble
AfroX
Wiadomość [#14]: 05.11.2012 o 20:20

Konto skasowane

Witam ponownie,

Wydropiło mi trochę itemów trochę posprzedawałem i udało mi się trochę kupić teraz wyglądam tak: http://eu.battle.net/d(...)/3590638 i tutaj mam pytanie jak można jeszcze podkręcić dmg powiem szczerze że na sp4 daję sobie radę ale trochę długo bije mi się elit packi. Co byście jeszcze pozmieniali?

Pozdrawiam

Wael
Wiadomość [#15]: 08.11.2012 o 00:31

Konto skasowane

Nie polecam latać Ci na mp4. Zejdz sobie spokojnie do mp1 i tam farmuj. Pamietaj, że ważniejsze jest ilość zabijanych elit na godzine, a nie wyższy poziom mp. Ogólnie mogę się rozpisywać, ale tutaj jest to bardzo ładnie wyjaśnione.

http://www.youtube.com/watc(...)ure=plcp

Używam tej metody i działa bardzo efektywnie. Nie musisz grać WW jeśli Ci się nie podoba/nie masz gearu, postaraj się tylko tak dobrać builda aby zmaksymalizować szybkość zabijania i poruszania się.

nabonid
Wiadomość [#16]: 08.11.2012 o 00:35

Konto skasowane

Tu matematyczne uzasadnienie.^^ http://diablo.incgamer(...)-Farming

Vaeryn
Wiadomość [#17]: 13.11.2012 o 14:25

Konto skasowane

AfroX napisał
Witam ponownie,

Wydropiło mi trochę itemów trochę posprzedawałem i udało mi się trochę kupić teraz wyglądam tak: http://eu.battle.net/d(...)/3590638 i tutaj mam pytanie jak można jeszcze podkręcić dmg powiem szczerze że na sp4 daję sobie radę ale trochę długo bije mi się elit packi. Co byście jeszcze pozmieniali?

Pozdrawiam

Ringi sobie zmień na jakieś combo żeby critdam/crit był i powinien być wzrost. Jak tam trochę nazbierałeś kasiory to może cie będzie stać na jakieś ringi crit (z 4.5% crita w górę), crit dam, tak jakieś 25% w górę, avg damage, tak 35 w górę i jakiś socket albo str albo jak masz szczęście to jedno u drugie. Na wszystkim pozostałym możesz podokładać str, zamiast gemów na vit gemy z str jeśli przeżywalność to nie problem i tak dalej. Wszystko można wrzucić w excela z adresu http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5912811761 o polookać co tam daje największy skok dps.

Zagruu, The Maelstrom
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :