Dziś jest: Sobota, 24 sierpnia 2019, godzina 00:54
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc co to jest???!???!!!!

Odpowiedź

Temat: co to jest???!???!!!!

Mr_white
Wiadomość [#1]: 06.08.2009 o 21:51

Konto skasowane

nic nie moge na ten temat znalezc w neci ani na innych forach. mianowicie sekretny level andariel. tutaj macie linka do jedynej strony jak znalazlem.

http://www.diablo2.vipsystem.net/andariel2.html

DonMateo
Wiadomość [#2]: 07.08.2009 o 09:42

Konto skasowane

WTF? O.O
Z początku myślałem, że chodzi o ubery, ale jak zobaczyłem screeny, to zgłupiałem. To nie jest przypadkiem jakiś mod do diablo?!

Albo ktoś się pobawił photoshopem...

Drugi edit:
Pytanie do starych wyjadaczy :a czy przypadkiem w starszych wersjach nie było jakiegoś eventu, który potem został usunięty?! Bo to 1.07 jest

[Edycja DonMateo - 07.08.2009 o 09:43]

[Edycja DonMateo - 07.08.2009 o 09:46]

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
Narayan
Wiadomość [#3]: 07.08.2009 o 13:41

Konto skasowane

Ze komus sie chce biggrin.gif Moze sie nudzi, albo odsiaduje jakis dlugi wyrok ;)

it has been said that at the end of all things you would find a new beginning ...
-="Do tego potrzebna jest umiejętność czarodziejki: Urok. Wi9ęcbierzesz rzucasz urok na swojego najemnika i wtedy na chwile otacza go ogień. Kiedy przejdziesz przez tp razem z tym najemnikiem ten ogień znowu go otoczy."=-
morphisiusz
Wiadomość [#4]: 07.08.2009 o 15:50

Konto skasowane

DonMateo jedyna osoba która może ci odpowiedzieć jest Bryndek (nie wiem czy nie pomyliłem ksywki) były redaktor z Diablo Karczma który jeden z nielicznych miał bete wersje LoD u siebie od Blizzarda.Trzeba było by do nich napisać z zapytaniem. Co do moda to mam zainstalowane kilka modów i żaden z nich nie ma tej lokacji.Zostaje photoshop.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :