Dziś jest: Środa, 18 września 2019, godzina 05:10
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: cierpliwość blizza

Metzger
Wiadomość [#1]: 14.08.2008 o 00:53

Konto skasowane

Chodzę sobie na pindla, co oznacza że zakładam średnio nową grę co niecałą minutę. Ale wiem że za takie spamowanie można zostać zablokowanym na jakiś czas. Czy są jakieś dokładne informacje ile dokładnie gier można założyć żeby nie podpaść? Albo czy jak raz dostałem blokadę, to następnym razem dostanę za takie samo przewinienie, czy będę traktowany surowiej?

You come to the Den and you don't know who Metzger is?
Visca el Barça!!!
go de Oz para siempre!
ProfilW3:TFT
Danfoss
Wiadomość [#2]: 14.08.2008 o 04:23

Konto skasowane

Limit na godzine to około 20gier...

[Edycja Danfoss - 14.08.2008 o 04:23]

p1otrex
Wiadomość [#3]: 14.08.2008 o 20:08

Konto skasowane

Tak. Limit to 20 gier na jedną godzine , tylko jak zrobisz 19 gier to też możesz dostać banika smiley.gif

Darmowa pomoc ut nld (ew. LD) / Dobra zabawa / Pomoc w przeżutach / Każdy quest free . Potrzebujesz coś z powyższych ? Napisz !
Danfoss
Wiadomość [#4]: 14.08.2008 o 21:41

Konto skasowane

Hmm może dlatego napisałem około? Nie wiem potluczony.gif

Metzger
Wiadomość [#5]: 14.08.2008 o 22:45

Konto skasowane

Ok, dzięki. A opłaca się ryzykować? Tzn. jak raz dostałem takiego banika na półtorej godziny (btw zakładałem gry przez około 50 minut, myślę że z 80 ich spokojnie było), jak znowu przesadzę dostanę mogę go dostać na dłużej albo i na zawsze? Czy może jest inny sposób na częste chodzenie na pindla (pomijam dynamiczne IP)? Wielu mówi że to bardzo dobry MF, ale też bardzo kapryśny, więc takie 20 runów to można sobie na Baala robić, a na tego to raczej setkami.

You come to the Den and you don't know who Metzger is?
Visca el Barça!!!
go de Oz para siempre!
ProfilW3:TFT
Danfoss
Wiadomość [#6]: 15.08.2008 o 00:49

Konto skasowane

Permanentnego bana nie dostaniesz napewno... Takie bany trwają 5min-24h smiley.gif Czy warto ryzykować nie wiem zależy od ciebie lol.gif

Bosek
Wiadomość [#7]: 22.08.2008 o 10:46

Konto skasowane

lol...
latałem andy runy , z 300 dziennie , do 3 minut
jakie banny? biggthumpup.gif

Puchacz
Wiadomość [#8]: 23.08.2008 o 00:02

Konto skasowane

Bosek napisał
lol...
latałem andy runy , z 300 dziennie , do 3 minut
jakie banny? biggthumpup.gif

A czy sam serwer tworzyłeś? może ktoś inny to robił po prostu!
Ja raz dostałem za coś takiego bana na 1h, nie wiem dokładnie od czego zależy długość takiego bana, ale za takie przewinienie jak ciągłe zakładanie serwerów nie dostaje się permament bana, bo po co?

Mój Battletag : Kynareth#2737
Demon Hunter , w trakcie levelowania
morphisiusz
Wiadomość [#9]: 23.08.2008 o 11:36

Konto skasowane

Ja tylko jedną rzecz zauważyłem. Jeżeli samemu sobie przerzucam rzeczy i posiadam kilka mulow. Przykładowo jeden od pgm jeden od talików, przedmiotów itp. To po stworzonej grze szybko wchodze i wychodze dostaje jakby "bana" na godzine. A jezeli podobnie robie z fastbaalrunami to nie.Pewnie inni tez zauważylii że każdy mod jaki działa na hellu i robi baalrunki to po 15 baalrunach wyskakuje na ich prywatnych kanałach komunikat zmiana cd-key plz wait i zabawa od początku leci.

TrangOul
Wiadomość [#10]: 24.08.2008 o 12:43

Konto skasowane

Odczekaj trochę w grze, poexp mułem biggrin.gif . Nie radzę szybko zmieniać mułów, jak przewalasz coś cennego.

Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :