Dziś jest: Sobota, 25 listopada 2017, godzina 02:54
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: beta, jaka beta

mgkiler
Wiadomość [#1]: 29.01.2015 o 22:11

Kiedy 13 stycznia miała ruszyć beta spodziewałem się jakiejś fali kluczy oraz wysypu newsów.

Tymczasem... nic

Tak jakby nic się nie wydarzyło.

Jest w ogóle jakaś różnica, że HotS wszedł z alpha do beta?
Po za tym patchem, który był 13 stycznia.

Bo ani słychu o jakiś falach kluczy, ani newsów za bardzo też nie ma wiele...

Pamiętam, że jak np Starcraft wchodził w fazę beta to roiło się od newsów, streamów, ogólny szał w necie.
A tu nic...

Ciekaw jestem, czy faza beta różni się jakoś znacząco ilością osób, którzy dostali klucz.

Bo nie słyszałem o kimś by dostał klucz do bety.

Osoby, które dostały fartem dostęp do alphy mają już od dawna.
Nawet jak parę osób dostało to myślałem, że w bete zagra, ze 100x więcej osób niż w alphe.

A mam wrażenie jakby w alphe grało 5tyś osób na cały świat, a w beta z 10tyś smiley.gif (tak sobie strzelam liczbami, ale wiaodmo o co chodzi).

W Starcrafcie to jakaś 1/3 graczy dostała dostęp do bety. A na 4 miesiące przed premierą to prawie każdy kto chciał dostał dostęp.

Tu jest gra darmowa to tym bardziej powinien być łatwy dostęp do bety.

A tymczasem jakieś płatne dostępy się pojawiły...

Jak waszę odczucia?

Ilu z was dostało klucz w fazie alpha, a ile po 13 stycznia?

PM Email
Kira
Wiadomość [#2]: 01.02.2015 o 00:47

Ostatnimi czasy jak logowałem do gry to na "czacie" był napis że zalogowanych jest coś koło 2.5mln osób. A przed wejściem w bete (czyli w alphie), było coś koło 1.75mln osób. Tak więc można powiedzieć że mniej więcej prawie milion osób więcej teraz gra regularnie.
Keye też są rozdawane w różnych miejscach. Po prostu im bliżej open bety, tym co raz więcej ich będzie. A że dopiero przyszła closed beta to troche jeszcze trzeba będzie poczekać.
A streamów / filmików też jest wystarczająco sporo... Ogólnie to weź pod uwagę że Ci co streamują zwykle na twitchu to mają już alphe w ten lub inny sposób pozyskaną (ot faworyzacja blizzarda streamerów)

PM Email
mgkiler
Wiadomość [#3]: 04.02.2015 o 21:00

No dobra smiley.gif

Nie potrzebnie się niecierpliwiłem.

Dziś dostałem dostęp do Bety smiley.gif

PM Email
Pszem
Wiadomość [#4]: 12.02.2015 o 14:02

Pytanie , dostep do bety jest losowy? czy można sie jeszcze jakos dostac/zapisac?

PM Email
mgkiler
Wiadomość [#5]: 15.02.2015 o 18:04

Pszem napisał
Pytanie , dostep do bety jest losowy? czy można sie jeszcze jakos dostac/zapisac?

Na koncie battle.net w profilu beta testera zaznaczasz, że chcesz wziąć udział.
A potem pozostaje czekać, aż Cie wylosują.

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :