Dziś jest: Wtorek, 2 czerwca 2020, godzina 20:29
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc battlenet za zaporą sieci akademickiej

Odpowiedź

Temat: battlenet za zaporą sieci akademickiej

klembol
Wiadomość [#1]: 07.10.2007 o 14:00

Konto skasowane

witam jak widac w opisie mieszkam w chwili obecnej w akademiku , mamy zarebiscie szybkie lacze ale co z tego skoro nie mozna sie polaczyc z battlenet i pograc w ukochanego diablo, i tu moje pytanie do was czy jest mozliwosc polaczenia sie z serwerem za zaporaconfused.gif dokladniej to chodzi mi o to ze jak wlacze diablo to wchodze do gry loguje sie widac co ludzie pisza na czacie ale juz dolaczyc sie do gry nie moge ani zalozyc wlasnej... dla tego prosze kogokolwiek o pomoc!!! z gory dzieki

Dune
Wiadomość [#2]: 07.10.2007 o 15:50

Konto skasowane

przeniesione z pytan i sugestii.

powinienes miec przekierowane porty, z ktorych korzysta diablo (juz nie pamietam ktore) na swoj komputer. troche ciezkie do wykonania w akademiku zapewne ;/

klembol
Wiadomość [#3]: 07.10.2007 o 16:16

Konto skasowane

byłbym wdzieczny gdybys mi powiedzial w jaki sposob.. mam edytowac jakis plik czy skorzystac z jakiegos programu??

Dune
Wiadomość [#4]: 07.10.2007 o 16:34

Konto skasowane

pewnie macie jakis router tam. na tym routerze porty 6112 i 4000 powinny byc przekierowane na Twoje wewnetrzne IP w wewnetrznej sieci akademika. wiec sam tego nie zmienisz, mozesz najwyzej meczyc o to jakiegos admina od sieci w akademiku.

klembol
Wiadomość [#5]: 07.10.2007 o 16:44

Konto skasowane

hmmm z tego co sie orientuje"bo szukalem" to port 6112 jest odblokowany poniewaz moge wejsc na czat wiec powinien byc 4000 zablokowany... nie ma mozliwosci loczenia sie z battle net za pomoca innego portu??

diabloff
Wiadomość [#6]: 07.10.2007 o 17:00

Konto skasowane

Może to też być przez antywirusa lub inny program chroniący komputer przed połączeniem ,ale mogę się też mylić jeśli tak sorry

DontAskMeWhy
Wiadomość [#7]: 09.10.2007 o 06:52

Konto skasowane

klembol napisał

hmmm z tego co sie orientuje"bo szukalem" to port 6112 jest odblokowany poniewaz moge wejsc na czat wiec powinien byc 4000 zablokowany... nie ma mozliwosci loczenia sie z battle net za pomoca innego portu??

nie ma. ale jesli masz jakies konto shellowe to mozesz tunelowac za pomoca sockscap + putty

klembol
Wiadomość [#8]: 09.10.2007 o 12:38

Konto skasowane

DontAskMeWhy napisał

klembol napisał

nie ma. ale jesli masz jakies konto shellowe to mozesz tunelowac za pomoca sockscap + putty

o co chodzi z tym kontem shellowymconfused.gif i czy mogl bys objasnic jak ustawic ten program??

[Edycja klembol - 09.10.2007 o 12:43]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :