Dziś jest: Czwartek, 18 kwietnia 2019, godzina 20:33
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: battle net forum

mAnge
Wiadomość [#1]: 20.12.2011 o 16:57

Konto skasowane

Mam problem z zamieszczaniem wpisów na forum i komentarzy do newsów.
Gdy chce dodać komentarz na forum:
To konto ma ograniczony dostęp do zamieszczania wpisów z następujacego powodu: Możliwość zamieszczania wpisów wyłączona Fora, na których możesz zamieszczać wpisy są oznaczone jako [Ograniczone] na liście forów.
Komentarz do newsów:
Posting on this account has been disabled.

Dodam, że ani w grze ani na forum nie dostałem żadnego bana i ostrzeżenia. Co więcej komunikaty tez pokazywały mi się od początku. Nie zamieściłem ani jednego komentarza gdziekolwiek i kiedykolwiek. Jak temu zaradzić Z góry dziękuje za pomoc.

Danieliw
Wiadomość [#2]: 21.12.2011 o 09:58

Konto skasowane

Jaką masz wersję SC2? Jesteś pewien, że nie pojechałeś elegancko trzech dzieciaków i Ci nie zaraportowali Ciebie jako np. spamera? (ja... yyy... znaczy kolega coś podobnego miał, wtedy mail do supportu, mieli zdjąć ograniczenie po trzech dniach, zajęło im to tydzień).

Czy ograniczenie działa tylko na polskim forum, czy także na innych wersjach językowych?
Dodatkowo: czy możesz normalnie grać laddera?

mAnge
Wiadomość [#3]: 21.12.2011 o 16:29

Konto skasowane

Danieliw napisał
Jaką masz wersję SC2? Jesteś pewien, że nie pojechałeś elegancko trzech dzieciaków i Ci nie zaraportowali Ciebie jako np. spamera? (ja... yyy... znaczy kolega coś podobnego miał, wtedy mail do supportu, mieli zdjąć ograniczenie po trzech dniach, zajęło im to tydzień).

Czy ograniczenie działa tylko na polskim forum, czy także na innych wersjach językowych?
Dodatkowo: czy możesz normalnie grać laddera?

Wersję pudełkową. Nigdy nie flemuję w czasie rozgrywki, zwyczajnie nie mam na to czasu. Laddera mogę grać normalnie. Na innych forach też mam ten bład.

Dawidowski
Wiadomość [#4]: 21.12.2011 o 17:25

Konto skasowane

Jesteś pewnie niepełnoletni i musisz zaznaczyć opcję w kontroli rodzicielskiej, abyś mógł umieszczać posty na forum

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :