Dziś jest: Środa, 16 października 2019, godzina 19:04
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: addon informacyjny

fogtrin
Wiadomość [#1]: 07.09.2010 o 00:57

Konto skasowane

Dzień dobry!
Poszukuję addonu, który informowałby mnie o tym, że np. mój alt dostał maila (np. z AH). Istnieje taki? Jeśli tak, to proszę o namiary smiley.gif

Teodorus
Wiadomość [#2]: 07.09.2010 o 07:06

Konto skasowane

Bez addonów masz ikonkę na minimapie powiadamiającą o tym, że dostałeś maila. Ja osobiście używam FuBar'a za kilkoma dodatkowymi modułami (addon pokazuje mi m.in. aktualną ilość golda, stan przedmiotów, ilość wolnych bagów, godzinę, honor,) oraz świetnego modułu MailFu, który pokazuje jakie konkretnie itemy na ah udało mi się sprzedać - niestety Blizzard wprowadził pewne ograniczenia do WoW'a, więc żeby mieć na bieżąco aktualną listę muszę być online, ale nie jest to jakimś większym problemem, bo zazwyczaj pierwsze co robię po zalogowaniu to idę do AH.

"Pirat to nie człowiek"
Silmarillion
Wiadomość [#3]: 07.09.2010 o 07:37

Konto skasowane

On pyta o addon, który powie mu tylko o mailu na innym charakterze. Nie znam takiego i raczej takowego nie ma. I takie dodatkowe info, że od niedawna można sobie bezpośrednio na armory zobaczyć czy na ah się nam coś sprzedało i czy kwota od sprzedaży czeka już w skrzynce w grze, tak więc nie trzeba się logować aby to sprawdzać.

watman
Wiadomość [#4]: 07.09.2010 o 08:37

Konto skasowane

Silmarillion napisał
On pyta o addon, który powie mu tylko o mailu na innym charakterze. Nie znam takiego i raczej takowego nie ma. I takie dodatkowe info, że od niedawna można sobie bezpośrednio na armory zobaczyć czy na ah się nam coś sprzedało i czy kwota od sprzedaży czeka już w skrzynce w grze, tak więc nie trzeba się logować aby to sprawdzać.

jest taki na pewno, w tematach o robieniu golda sie zwykle nazwa przewija... pozwala rowniez sprawdzac jakie masz recki na innych charach itp. nie jestem pewien, czy to sie altoholic nie nazywa przypadkiem...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Hodiss
Wiadomość [#5]: 07.09.2010 o 13:23

Konto skasowane

Tak Altoholic na 100%.

fogtrin
Wiadomość [#6]: 07.09.2010 o 16:29

Konto skasowane

Hmm zainstalowałam altoholica, i z tego co widze on pokazuje wiadomości, które się już "przejrzało" danym charem. Nie pokazuje, że coś nowego przyszło, albo ja nie widze?

@Silmarillion - na armory można sprawdzić tylko, gdy jest się wylogowanym.

[Edycja fogtrin - 07.09.2010 o 18:55]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :