Dziś jest: Niedziela, 19 maja 2019, godzina 19:06
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: achievements

Oinaz
Wiadomość [#1]: 26.06.2014 o 16:25

Konto skasowane

Pamiętam jak grałem jakieś dwa lata temu na cataclysm na serwerze globalnym burning legion i dużo było na kanale propozycji by zrobić achievements np ulduar dla mounta proto-drejka naprzykład Glory of the Ulduar Raider (25 player) chodzi mi też o inne achievements w których są nagrodą mounty które ludzie robią by je zdobyć czy dalej jest łatwo znaleść grupe jak było to za czasów Cataclysm na ten achievements by go zrobić czy są na takie achi ludzie chętni czy tylko na inne bardzo mnie to ciekawi nie mama narazie czasu na granie ani konta więc nie mogę tego sprawdzić dla tego pisze ten temat czekam na odpowiedzi

Spikeel
Wiadomość [#2]: 26.06.2014 o 16:35

Konto skasowane

W sumie jak piszesz ten temat to jeśli chciałbyś jakąś odpowiedź to z chęcią ci coś odpisze kwestia taka ze ja akurat od mniej wiecej tygodnia mam aktywne konto wczesniej nie mialem aktywnego konta ponad 3-4 miesiace no ale przechodzac to sprawy tych achievementow gdzie sa te super wierzchowce do wygrania to jak najbardziej mozna zebrac grupe na /2 w miescie najlepiej takie cos robic w srody po resecie albo w weekendy wtedy sie ktos znajdzie no a jezeli tak nie lubisz zbierac grupy to mozesz wejsc na openraid.eu i tam poszukac wycieczek po mounty

uzi2.gif Spikeel - Ret Paladin uzi2.gif
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :