Dziś jest: Niedziela, 25 października 2020, godzina 03:49
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: ZvP

Semtex
Wiadomość [#1]: 21.05.2011 o 19:59

Konto skasowane

Siema

Mam takie pytanie ,gram zergiem 1v1 i w ZvZ i ZvT idzie mi zajebiście ale mam problem z tosem.Coraz cześciej ida w early voidy do tego czasu nie mam hydr nie za bardzo da się to wyscoutowac i tak 5-7 minuta wbija mi taki toss z voidami do bazy i GG .. więc jak sie bronic przed takim czymś?W ogóle z tosem idzie mi do dupy jakieś fajne strategie BO ZvP? z góry dzięki x]

ac1d
Wiadomość [#2]: 21.05.2011 o 20:02

Konto skasowane

powinienes miec juz wtedy 2-3 queeny, wiec z injectem to powinienes wybronic bez problemu. ewentualnie mozesz tez go skontrowac lingami i roachami, ktore masz, albo wyscoutowac to wczesniej jakims olkiem, poki jeszcze do ciebie nie dolecial (taki graniczny moment to 4:30-5:30, aby wykryc techa czy eco).

Semtex
Wiadomość [#3]: 21.05.2011 o 20:08

Konto skasowane

Pierwszego queena to mi rozwala zanim 2 dojdzie jesli bede pierwszym czekal na 2 to im rozwala baze jesli chodzi o lingi roache to wiele graczy wręcz zasrywa swoja baze canonami i nie mogę podejsc banelingami probowalem ale to co mi zostanie po ubicu walla tez nie wystarcza ..

ac1d
Wiadomość [#4]: 21.05.2011 o 20:27

Konto skasowane

no to w 5-7 minucie albo ma 2 voidy albo zasrywa baze cannonami ;-) jaki w ogole masz BO na tossa?

Semtex
Wiadomość [#5]: 21.05.2011 o 20:41

Konto skasowane

9 overlord 14 expansja 13 pool overlord 16 2 queeny 3 zerglingi potem jakoś idzie

ShadowDancer
Wiadomość [#6]: 21.05.2011 o 21:09

Konto skasowane

Robisz po 2-3 queny na 1 expie - wtedy jesteś w stanie wybronić się przed kilkoma voidami używając transfuzjon. Jeśli widzisz, że gościu idzie w voidy (nie ma expa pewnie), to stawiasz hydry + ovie speed + transport i dropisz mu całą swoją armię do maina (w proby). Praktycznie nie ma szans się wybronić, a na pewno straci proby i/może nexusa.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
dorobo
Wiadomość [#7]: 21.05.2011 o 23:02

Konto skasowane

Zakładając, że zawsze budujesz 3 queeny w early na (2 do larw, 1 na creepa) oraz evolution chamber w miare wczesnie, nie ma bata zeby sie nie wybronic przed wczesnymi void rayami. Pamietaj tylko zeby pierwszy creep tumor postawic miedzy mainem a naturalem. Jeśli poszedłeś w roache i lingi a on wpadnie w 7-8 minucie dwoma voidami to jesteś na naprawde dobrej pozycji. Voidy sa stosunkowo wolne i tragicznie radza sobie z lingami wiec możesz go prawie bezkarnie bic. Znacznie trudniejsze do wybronienia sa feniksy...

[Edycja dorobo - 21.05.2011 o 23:03]

Adko
Wiadomość [#8]: 22.05.2011 o 01:34

Konto skasowane

zrob 4 queeny postaw 2 creep tomory i oszczedz troche energii na transfuzje

do tego overow nie trzymaj w jednym miejscu tylko do okola swojej bazy porozsiewaj na high ground zebys mial kilka sekund na dojscie queenow

Semtex
Wiadomość [#9]: 22.05.2011 o 08:48

Konto skasowane

Dobra dzięki wszystkim biggthumpup.gif Po prostu za mało queenów robilem .. temat do zamkniecia

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :