Dziś jest: Sobota, 23 marca 2019, godzina 12:35
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Zuluhed the Whacked

wepek123
Wiadomość [#1]: 24.07.2013 o 13:29

Konto skasowane

Siemanko ;) Mam kolejny problem. Teraz z questem Zuluhed the Whacked. http://www.wowhead.com/ques(...)-whacked Jest tu napisane, że potrzeba do tego z 5 ludzi. Ale problem u mnie polega w tym, że gram sam i nie zdobedę nawet 1 lub 2 ludzi, a co dopiero 5. Macie jakieś sposoby co mam zrobić?

Alzat
Wiadomość [#2]: 24.07.2013 o 14:14

Konto skasowane

nie wiem jaka grasz klasa, ale poznajac dopiero gre watpie zebys ktorakolwiek byl wstanie solowac grupowe questy, a szczegolnie te 5 osobowe, wiec nie pozostaje ci nic innego jak szukac grupy badz poprosic jakis wyzszy lvl aby ci go ubil ;) Pospamuj troche kanal general na czacie i poszukaj graczy do tego questa, albo poprostu go odpusc... Niedawno levelowalem warlocka, majac full hairloomy, a wiec dodatkowy exp, nawet nie zajrzalem do tej lokacji w ktorej masz ten quest, podejrzewam ze wiekszosc graczy, robi dokladnie to samo, co bardzo utrudnia znalezienie grupy do tego typu questow.

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
wepek123
Wiadomość [#3]: 24.07.2013 o 14:20

Konto skasowane

Mam 70lvl hunterem i samemu go nie ubuje ;) Potrzebuje zrobić ten quest bo robię ciąg questów, aby potem móc zdobyć widmowego smoka ;)

TheDoc
Wiadomość [#4]: 24.07.2013 o 14:29

Konto skasowane

Wbij sobie najpierw max lvl a potem to rób solo.

Xardas80
Wiadomość [#5]: 24.07.2013 o 14:47

Konto skasowane

Ja solowałem to monkiem, więc hunterem powinno być jeszcze łatwiej. Nie masz nawet gildii, żeby ktoś ci pomógł?

[quote]The problem with astrology and predictions is that the stars keep moving![/quote]
wepek123
Wiadomość [#6]: 24.07.2013 o 16:11

Konto skasowane

No samemu na 70 jest slabo bo w tym quescie bija mnie z wiezy z luku z 6 mobów + boss, który ma 140k+ hp ,a ja hunterem mam tylko 10k hp ;p Z gildi mi nikt nie pomoże bo ostatnio doszedłem do bylejakiej gildi, żeby mieć tylko guild perki. Nigdzie nie moge znaleść polskiej gildi

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :