Dziś jest: Poniedziałek, 20 stycznia 2020, godzina 03:05
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Zorana płyta a problem w konfrontacji.

Odpowiedź

Temat: Zorana płyta a problem w konfrontacji.

dawo06
Wiadomość [#1]: 27.05.2013 o 23:46

Konto skasowane

Witam.

Po niebywałej ilości lat zamrożony w odmętach życia studenckiego chciałem zagrać w Warcrafta 3. Hm.. dokładnie z precyzując chciałem złoić d*psko mojemu współlokatorowi grożącemu swoim Sojuszem mnie, zatraconego w czasie Pana Nieumarlych.
Nieuchronną konfrontację przerwał fakt oględzin stanu płyty, na jakiej wgrany był przebieg marszu Arthasa po koronę. Nośnik jest tak zryty że znawcy alfabetu Brail`a mogli by zapewne odczytać nie lada historię.

Pytanie moje brzmi. Skąd mogę ściągnąć dodatek Rise of the Lich King w wersji bez craków i itp. Mam swój kod, chce tylko grę. Wiem że pytanie banalne ale człowiekiem innej profesji jestem.
Pewnie i temat powielany, wybaczcie, acz pomóżcie.

Pzdr!

Dav

Garn
Wiadomość [#2]: 28.05.2013 o 00:07

Konto skasowane

Jeżeli masz jeszcze oryginalne pudełko to nie ma problemu.

W pudełku jest CD-Key. Logujesz się na swoje konto Battle.net. Jeżeli takiego nie posiadasz - załóż je. Następnie dodajesz do swojego konta ową grę. Najpierw wklepujesz w stronę CD-Key do Reign of Chaos, a następnie do Frozen Throne. Teraz możesz już bezproblemu ściągnąć grę ze strony.

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :