Dziś jest: Sobota, 31 października 2020, godzina 08:06
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Znikł mój klucz do gry na battle.net

Odpowiedź

Temat: Znikł mój klucz do gry na battle.net

denzelq
Wiadomość [#1]: 28.09.2012 o 12:57

Konto skasowane

Witam wszystkich
Kiedyś tam jakoś w 2011 znikł mi z profilu mój dodany klucz do starcrafta2.
widocznie z winy systemu ponieważ dział obsługi chciał mi pomóc.
Zaznaczam że mam grę oryginalną grałem w single i multi a tu nagle nie mogę pograć bo klucz znikł z konta na battle net.

pytanie czy mógł by mi ktoś podesłać skan paragonu sprzed 2011-06-06 r. ?
dział obsługi właśnie czegoś takiego wymaga a ja swój paragon zgubiłem. byłem pewny że po zarejestrowaniu go na battle net będę miał go dożywotnio..
mój meil denzelq_(at)_tlen.pl
dziękuje

szymcioooo
Wiadomość [#2]: 28.09.2012 o 15:29

Konto skasowane

denzelq napisał
Witam wszystkich
Kiedyś tam jakoś w 2011 znikł mi z profilu mój dodany klucz do starcrafta2.
widocznie z winy systemu ponieważ dział obsługi chciał mi pomóc.
Zaznaczam że mam grę oryginalną grałem w single i multi a tu nagle nie mogę pograć bo klucz znikł z konta na battle net.

pytanie czy mógł by mi ktoś podesłać skan paragonu sprzed 2011-06-06 r. ?
dział obsługi właśnie czegoś takiego wymaga a ja swój paragon zgubiłem. byłem pewny że po zarejestrowaniu go na battle net będę miał go dożywotnio..
mój meil denzelq_(at)_tlen.pl
dziękuje

Dziwne podejście ze strony blizzarda. Bardzo dziwne.
Przecież grę mogłeś np. dostać na urodziny albo wygrać w konkursie - skąd wtedy do jasnej cholery masz mieć paragon?
Wg mnie wystarczy, że posiadasz naklejkę z kluczem na pudełku - skan takiego klucza powinien im wystarczyć.

Inna sprawa, że blizz może zażyczyć sobie skan Twojego dokumentu tożsamości.
Nie wiem czy takie żądanie jest zgodne z prawem, że już nie wspomnę o bezpieczeństwie w świetle ostatniego wycieku danych z Blizzarda.
Ktoś także może nie posiadać dokumentu tożsamości, bo nie jest pełnoletni.

Tak czy inaczej - życzę powodzenia.

[Edycja szymcioooo - 28.09.2012 o 15:33]

[Edycja szymcioooo - 28.09.2012 o 15:35]

Kris7
Wiadomość [#3]: 28.09.2012 o 18:09

Konto skasowane

czasem mam wrażenie, że w supporcie pracują ludzie niepełnosprawni umysłowo.

pewnego razu dostałem bana. niby miał przyjść mail z wyjaśnieniem za co i na ile go dostałem. maila nie dostałem więc wysłałem oficjalne zapytanie z mojego konta bn czy nie mogliby mi go raz jeszcze wysłać, albo poinformować na ile ten ban.

w odpowiedzi dostałem informację o konieczności przesłania skana dowodu tożsamości, żeby uzgodnić moje dane z prawdziwymi. (a skąd niby oni wiedzą, że podanie przeze mnie dane nie są prawdziwe?) i wtedy udzielą informację.

tu ten mail od blizza

normalnie po.pier.doliło ich bez reszty. Ja nie chcę, żadnej zmiany na koncie. I na jakiej podstwaie oceniają prawdziwość moich danych osobowych. Jakbym wpisał Miś Uszatek to ma być Miś Uszatek, a jak Miś Koralgol to kur.wa Koralgol ma być. A jak mi ktoś zaj.ebie konto to ja będę miał problem, żeby wykazać którym misiem jestem ale od razu dowód osobisty?

nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jak cenne i wrażliwe są dane na DO. i jakie problemy możecie mieć jak będziecie na prawo i lewo nimi wszystkich odbarowywać. Skoro Miś Koralgol dostał bana, a Miś Koralgol się pyta na ile to trzeba mu odpowiedzieć a nie pytać jak wygląda, gdzie mieszka, ile ma lat.

do not cry about the balance before you know how to play your race.
I'm not a nub, I'm gosu of tomorrow...

nie rozmawiam z debilami
ShadowDancer
Wiadomość [#4]: 29.09.2012 o 23:12

Konto skasowane

Może oni nie chcą zawierać umowy z koralgolem? Skoro nie czytasz umów przed zawarciem, to nie miej teraz pretensji.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Kris7
Wiadomość [#5]: 30.09.2012 o 00:22

Konto skasowane

jakby nie chcieli to by nie składali ofert sprzedaży. Powiem Ci że kasę to oni chcą od Koralgola, Uszatka, Puchatka i innego krecika.

do not cry about the balance before you know how to play your race.
I'm not a nub, I'm gosu of tomorrow...

nie rozmawiam z debilami
Skvader
Wiadomość [#6]: 30.09.2012 o 09:45

Konto skasowane

ShadowDancer napisał
Może oni nie chcą zawierać umowy z koralgolem? Skoro nie czytasz umów przed zawarciem, to nie miej teraz pretensji.

Umowy niezgodne z konstytucją UE?

Jak wykazał Trybunał, producent nie może zakazać dalszej odsprzedaży produktu zakupionego przez klienta produktu. W innym wypadku jest to ograniczenie podstawowych praw klienta.
Gracz nie kupuje praw do użytkowanie gry wyłącznie dla siebie i bez możliwości przekazania swoich praw dalej. Możesz przekazać, podarować, sprzedać, oddać prawa wcześniej zakupione (prawo do grania) innym osobom i żadna umowa nie może Ci tego zakazać.

Tak więc blizz ze swoimi umowami może się chować i tylko brak prawomocnego wyroku chroni zamieć przed tym.

PS. Dział obsługi klienta robi co musi według wytycznych, co nie znaczy że są cholernie głupie i przy zapytaniu się o największy bzdet żądają (sic!) ksera dowodu, który jest całkowicie zbędny im do odpowiedzi.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :