Dziś jest: Sobota, 6 czerwca 2020, godzina 22:03
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Złodzieje

KamilUriel
Wiadomość [#1]: 01.02.2007 o 19:47

Konto skasowane

Witam wszystkich, to mój pierwszy post i mam nadzieje, że niebedzie usuniety bez odpowiedzi gdzyż sprawa jest bardzo drażniąca.... Około 2 godzin temu dostałem wiadomośc na gadu o treści: "chcesz darmowe itemy? podaj nazwe swojego konta"- oczywiscie olałem to.... za 20 minut postanowiłem odpisać i napisałem zeby sie przedstawił i wogóle a on nato -"juz nn dzieki za konto".... wchodze w gre, probuje sie zalogowac a tu KLOPS!!.. "nieprawidłowe hasło" .... myślałem, że oszaleje, konto pielęgnowałem 5 miesiecy, warte było conajniej 70 zł a tu taka szuja mi je kradnie uzi2.gif ....Teraz sedno.. Czy da sie jakoś odzyskać konto?.. ktos z was próbował?... prosze o szybką odpowiedz poniewż od czasu moze wszystko zależec... pozdrawiam wszystkich a okradzionym współczuje...

MIrageM
Wiadomość [#2]: 01.02.2007 o 20:51

Konto skasowane

o? mnie raz okradli z 2 lata temu ale to przez wirusa ktory mi przeslano zamiast prawidlowego mh.... i to byl moj niby kumpel z diablo ;p to musial byc ktos kogo "znales przez diablo" bo kto by wiedzial ze akurat ty grasz w d2 ;p raczej tego nie odzyskasz takie jes moje zdanie

sus3l
Wiadomość [#3]: 01.02.2007 o 20:56

Konto skasowane

a zakładałeś identyczne hasła na gg/meila i bn?tongue.gif

KamilUriel
Wiadomość [#4]: 02.02.2007 o 19:11

Konto skasowane

Yeah...! Właśnie odzyskałem hasło biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif... przyczyną był keylogger w postaci mh :/... dzisiaj rano przeinstalowałem windows, po tym odpisałem na mail od blizzarda i włąśnie otrzymałem hasło biggrin.gif... teras pozostało tylko dręczenie hakera... pozdrawiam biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

DontAskMeWhy
Wiadomość [#5]: 02.02.2007 o 19:58

Konto skasowane

boze ciekawe ile jeszcze razy beda ludzie plakac ze im haslo nie dziala. ciagna ten syf z netu w postaci map hackow i bog wie czego jeszcze a potem placza ze im konto okradaja ~~

KamilUriel
Wiadomość [#6]: 02.02.2007 o 20:29

Konto skasowane

Dobra ale to była mocna nauczka.. od tej pory niekradne... (żart) lol.gif

MIrageM
Wiadomość [#7]: 02.02.2007 o 22:58

Konto skasowane

lol xd bo cziterow tutaj malo :P

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź