Dziś jest: Niedziela, 20 września 2020, godzina 20:09
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Zestawy dźwięków

Xardas80
Wiadomość [#1]: 04.03.2011 o 16:00

Konto skasowane

Każda jednostka ma przyporządkowany zestaw dźwięków, czyli jak się na nią kliknie to mówi to, podczas ruchu mówi tamto, a podczas ataku cośtam...
Chce sobie zrobić nową kampanię tych beztwarzowych i ściągnąłem sobie specjalnie skin Generała Vezaxa, tylko że jest problem właśnie z zestawem dźwięków. Teoretycznie najlepsza droga to dać normalny dźwięk beztwarzowych, ale jest on wkurzający (jakieś syczenie, coś takiego), fakt, początkowo brzmi to klimatycznie, ale później bardzo denerwuje.
Więc moje pytanie brzmi - czy jest jakaś strona, gdzie można ściągać gotowe zestawy dźwięków do WC3 (na hiveworkshop nie ma, przynajmniej ja nie zauważyłem)? Ew. wie ktoś jak można takie coś zrobić? Gdyż chodzi mi głównie o to, żeby dobrze się grało, a innych dźwięków pasujących do Vezaxa nie ma.

[quote]The problem with astrology and predictions is that the stars keep moving![/quote]
Supreme
Wiadomość [#2]: 04.03.2011 o 16:58

Konto skasowane

Na hive były konkursy na dźwięki, ale nigdzie o ile mi wiadomo nie ma zestawów , a nawet gdyby były to nie po Polsku...

1.Ogarnij Ortografie
2.Zadawaj Pytania
3.''Bez znajomości języków człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu'' Anton Czechow

Moje tutoriale:
Kolory w Warcraft 3
Tworzenie Ekranu startowego - Wysoka Jakość, Warcraft 3
Xardas80
Wiadomość [#3]: 04.03.2011 o 20:11

Konto skasowane

Nie chodzi mi o zestawy po polsku, głównie chciałem znaleźć jakiś pod Vezaxa (dla niezaznajomionych z WoWem - boss w Ulduar, ma tam swoje dźwięki)... Wiem, że jest możliwe z nowymi zestawami dźwięków, bo na kompie mam jakąś kampanię o pająku/smoku i on ma właśnie nowe dźwięki.

[quote]The problem with astrology and predictions is that the stars keep moving![/quote]
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :