Dziś jest: Wtorek, 26 maja 2020, godzina 08:13
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Zerga kontra na to?

malakiki
Wiadomość [#1]: 11.10.2010 o 07:47

Konto skasowane

Terran: m+m+m ( w liczbie ok 40-50 m+m i z 7 miedivacow)oraz 8 tanków i 10 wikingów (oczywiscie to skład z finalnego, chyba 4ego starcia, które ostatecznie wtopiłem)
Ja-zerg: 4 ultraliski + chmara lingów, 30 mutalisków 4 corruptory i 5 broodlordów

Ma ktoś propozycję odnośnie kontry na taki zestaw terrana ( robiłem lingi bo niestety gaz pompowałem w ultra/muta/broody i moze też zaspałem trochę z makro)

Gościu obudował się 2 bunkrami + czołgi i towery nie miałem za bardzo jak go podejść i oczywiście ta chmara marinów, jedynie przez dłuższy czas blokowałem mu expanda. Był cały czas w defensywie jedynie pokusił się o 2 desanty tanki/mariny na tyły bazy, oba nieudane, no i oczywiście starcia pod jego exp.

Ogólnie jego taktyka była m+M+M + tanki (wikingi zrobił dopiero jak zobaczył broodlordy) CO macie na to ?

PS żeby było ciekawiej wrzucił jescze thora pod koniec.
mapa - zaginiona swiatynia

[Edycja malakiki - 11.10.2010 o 07:56]

BlekDef
Wiadomość [#2]: 11.10.2010 o 08:16

Konto skasowane

Medivaci? Vikingi? Corruptory? Broodlordy? Thor? To jakiś UMS lub mod? Bo ja nie widziałem takich jednostek w SC:BW.

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
malakiki
Wiadomość [#3]: 11.10.2010 o 08:26

Konto skasowane

Heh, oczywiście że SC II. DO licha!!!

BlekDef
Wiadomość [#4]: 11.10.2010 o 10:19

Konto skasowane

Żebyś nie musiał szukać daleko http://forum.battlenet(...)974.html

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
yetzoo
Wiadomość [#5]: 16.10.2010 o 22:04

Konto skasowane

moim zdaniem kontra na to jest taka zeby przestac grac 1v1 zergiem . Terek i tak cie dojedzie thorami biggrin.gif nie wazne ile masz woja i minsow wystarczy kilka ich zeby wszystko peklo

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :