Dziś jest: Środa, 3 czerwca 2020, godzina 17:16
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Zerg vs Terran

zurek14
Wiadomość [#1]: 26.10.2010 o 21:42

Konto skasowane

Witam!
Od jakiegoś czasu często gram w gry 1v1 Fastest (zawsze zergiem). Mam następujący problem: ci, którzy grają terranem bardzo często robią mi rusha w postaci budowy bunkrów obok mojej bazy. Jak je łatwo rozwalić zanim podjedzie tankami? W takich okolicznościach zawsze przegrywam, bo nie mam jak wyjść ze swojego kwadratu. Macie może jakieś sposoby jak rozwalić jego "obóz"?

PS: Nie gram w brood war.

[Edycja zurek14 - 26.10.2010 o 21:44]

ShadowDancer
Wiadomość [#2]: 26.10.2010 o 22:21

Konto skasowane

Podjedź swoim tankiem ;)

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
BlekDef
Wiadomość [#3]: 26.10.2010 o 22:28

Konto skasowane

Jak zwykle świetne rady Shadowa Cylon_anim.gif
Zrób wcześniej lingi lub scoutuj overolordem/dronem i jak tylko zobaczysz, że podjeżdża SCV, to go zdejmij 2-3 drone'ami/lingami, jeśli już je masz. Wtedy w ogóle nie będziesz mieć problemu z bunkrami. Z bunkrami jest ten problem, że jeśli jest ich więcej niż 2, to jak nie masz od groma woja, to możesz je zdjąć tylko przy pomocy naziemnych pod osłoną dark swarma lub guardianów. Dlatego możesz spróbować szybkiego techa do hydr i ich masówkę, może uda ci się je rozwalić przed tankami. Pomocny na pewno będzie brak medyczek.

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
ShadowDancer
Wiadomość [#4]: 29.10.2010 o 23:27

Konto skasowane

Ach sorry, nie doczytałem. Jak zerg może mieć problem z bunkrem? Przecież nie postawi na tyle blisko, żeby tłuc w budynki, nie rozumiem problemu.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
takijaki
Wiadomość [#5]: 25.07.2012 o 21:39

Konto skasowane

shadow albo nie rozumujesz albo nie doczytałeś dokładniej.Owszem bunkry nie dosięgną budynków ale to tylko block,główniej chodziło o Tanki.
jakby co do defensywy na BW zergami dobre sa lurkery przy spore colony (do kill'ania detektorów)
PS:jak lepiej grać zergami? ekonomicznie czy przeciwnie?

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :