Dziś jest: Środa, 24 kwietnia 2019, godzina 02:18
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Zerg Starting Pack

HollowMan
Wiadomość [#1]: 26.08.2008 o 17:08

Konto skasowane

Witam Forumowicze.

Skończyłem właśnie pierwszy cykl map treningowych Brood Wars.

Przeznaczone one są dla początkująch zergów którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tą rasą, sądze jednak że nie jeden wyjadacz zainteresuje się tymi mapami, poszczególne trenują odpowiednie elementy gry które wypadałoby podszlifować nawet będąc GoSowcem.

Mapy są po angielsku, udostępniam je bowiem na różnych scenach BW, więc nie obraźcie się ;)

Instrukcje do poszczególnych map zawarte są w briefing, wytłumaczone krok po kroku co należy zrobić, w przyszłości postaram się wydać polską wersje tak aby scenowicze bez znajomości angielskiego też mogli popykać.

PACK zawiera 6 map o następujących tytułach:
-Hydralisk Micro
-Lurker Stop
-Burrow Crash
-Muta Harass
-Burrowling/Speedling Harass
-Worker Split v.2.0

W szczególności przyda się nowym zergom ;)
Pozdrawiam;

Oto Link:
http://rapidshare.com/(...)rar.html

P.S- Poziom Map jest dość wysoki, jednak mi się wielokrotnie udało je przejść, wymaga to odrobinkę wysiłku ;) nie skarżyć się, a już szczególnie na mapę Speedling harass, ta specjalnie jest taka trudna, abyście nie mogli na przeciwnika bezpośrednio uderzyć a skupili się na wyłapywaniu poszczególnych budynków i jednostek.

EDIT:

Rozumiem że nikomu nie podobają się moje mapy? No cóż ;P

Mimo wszystko daje wam dodatkową, według pomysłu SCTV na youtube, a wykonania mojego.

Zerg Macro Train, waszym zadaniem jest pokonanie 2óch w pełni rozbudowanych komputerów! Ale to nie wszystko w lewym górnym rogu znajduje się drone, nie możecie mu pozwolić zginąć od zeolota który będzie go ganiał, lewy róg naszpikowany jest drzewami, budynkami oraz minerałami więc nie będzie to proste,

Jeśli drone zginie dostaniecie kolejnego ale wasz wynik spadnie o 1, jeśli wynik osiągnie 0, a ponownie stracicie drone, giniecie.
Dodatkowo wasze minerały nie mogą przekroczyć 1500!! Jeśli tak się stanie, giniecie, komputer zacznie wam zwracać uwagę że macie nadwychę jak dobijecie 500.

Jest to mapa treningowa poziomu GoSu, ale nowicjusze też mogą się pobawić ;)

Zapewniam wasz że już po kilku przejściach stanowczo podniesie wam się Macro Skill, APM oraz jeśli macie z tym problem, Hotkey Choose. Na podobnych mapach trenują koreańscy gracze WCG.

Miłej zabawy ;)

Download: http://rapidshare.com/(...)scx.html

[Edycja HollowMan - 26.08.2008 o 17:09]

!Zerg User!
!APM- 190
!APM Max- 420
!Macro 8/10
!Micro 6/10

!Liga: iCCuP, WGT
acidtechno
Wiadomość [#2]: 26.08.2008 o 18:10

Konto skasowane

Kawal dobrej roboty. Szkoda, ze gram Protem sad.gif

Pozdrawiam!

EDIT:
To ze gram Protem nie znaczy, ze nie przydadza mi sie Twoje mapki. Sproboje swoich sil jako zerg biggrin.gif

[Edycja acidtechno - 26.08.2008 o 18:11]

ncCorp.
Wiadomość [#3]: 26.08.2008 o 18:29

Konto skasowane

ogolnie zergolami gra sie łatwiej bo maja lepsze wieżyczki niz Protami.I na tej mapie sie to sprawdza ze protosi nie maja wiekszych szans ale...

bloodyDziq
Wiadomość [#4]: 27.08.2008 o 14:23

Konto skasowane

wielkie dzięki smiley.gif
ja gram Zergami i mi się bardzo przyda to co zrobiłeś smiley.gif
dzięki

First, you have to know, not fear, know that someday you're going to die.

SC2TheGame.com
pawel89
Wiadomość [#5]: 04.09.2008 o 09:37

Konto skasowane

ja tez zobacze co to jest

acidtechno
Wiadomość [#6]: 04.09.2008 o 15:34

Konto skasowane

HollowMan, to twoj brzuch na avatarze? biggrin.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :