Dziś jest: Wtorek, 14 lipca 2020, godzina 11:45
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Zasady i ogólne info na temat pcl

Muaddib83
Wiadomość [#1]: 31.03.2008 o 13:02

Konto skasowane

Witam. Od dawna gram w d2 - rok jednak nie grałem ostatnio:P Od tygodnia latam na ladder. Free duels mi się znudziły. Chciałbym grać w lidze pcl. To napewno lepsze niż latanie na free duels. Mam jednak dużo pytańsmiley.gif

1. Jak zapisać się do ligi? Gdzie?
2. Jakie są zasady pcl?
3. Jakie mam szanse wygrać w pcl kiedy tam 99% ludzi ma perf stuff w 99% dupowany (rozmawiałem z gostkiem który gra tam i mówi że wszyscy na dupowaniu się dorobili). Jak wszyscy mają skilery po 40life to gdzie szanse na wygranąsad.gif
4. Jaka postać jest najlepsza na pcl? Jaką najczęściej się ligę wygrywa? Jeśli jest wyłaniany 1 zwycięzsca? Czy w ogóle jest jakaś punktacja/miejsca?
5. Jaka postać została najmniej ograniczona przez zasady?
6. Moje ulubione postacie to: Dru Rabies, Nec Pb, Nec summon, Baba WW, Asa WW, Aska trap+flykick, Nec Psn, Ama Jav, Ama bow, która z nich najlepiej wypada na pcl, która najbardziej/najmniej ograniczono/?
7. Na jakiej zasadzie działa pcL? Jakaś liga- rozgrywki ligowe?
8. Jakie są najczęściej spotyjkane teamy 4vs4 (jakie postacie grają tam?)
I takie małe ot:

8. Co to charge bug? jak się go robi/jak się ustrzec przed nierobieniem jego
9. Na czym polega name lock - na free duels wszystkich kiedyś młuciłem bez tego ale warto wiedzieć jak to działa
10. Jak się dowiedziałem teraz poblokowane jest dupowanie (ale boty nadal latają). Jeśli teraz to zablokowali to nowy ladder będzie dupe free?:P

[Edycja Muaddib83 - 31.03.2008 o 13:04]

DontAskMeWhy
Wiadomość [#2]: 31.03.2008 o 15:18

Konto skasowane

pogooglujcie troche zanim zalozycie temat...
http://www.pcl-pvp.org/zasady-pcl/index.php 2 wynik po wpisaniu jakze ciezkiego do wymyslenia slowa pcl w google.

charge bug to taki blad, ze czasami podczas szarzy paladyn staje w miejscu i nie moze nic robic. nie wiem czy jeszcze wystepuje, ale pomagalo na to szybka zmiana equip 1 na equip 2 (domyslnie literka w)

namelock to zwyczajne zlapanie gracza pod kursor i trzymanie wcisnietego klawisza myszy. w ten sposob twoja postac caly czas stara sie zaatakowac przeciwnika przy pomocy wybranej umiejetnosci nawet jesli nie widzisz go na ekranie (przydatne w przypadku czarow)

[Edycja DontAskMeWhy - 31.03.2008 o 15:20]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :