Dziś jest: Czwartek, 1 października 2020, godzina 02:04
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Zakręcony - help

Driver44
Wiadomość [#1]: 22.09.2006 o 02:48

Konto skasowane

Witam. Już jestem całkiem zakręcony od tych Questów ( nie bardzo znam angielski niestety ). Mam kilka ( umówmy się że to jest kilka ) itemów questowych i nie wiem za Chńkiego Boga gdzie je dostarczyć. Pozwolę sobie wymienić je wszystkie :

1. Wine Ticket
2. The State Of Lakeshire
3. Dusky Crab Cakes
4. Deepfury`s Orders
5. Tharnariun`s Hope
6. Note Of Myzrael
7. Tough Wolf Meat
8. An Unsent Letter
9. Gryph Of Azora
10. Krazek`s Crock Pot
11. Supplies For Sven
12. Huge Gnoll Claw
13. Package For Stormpike
14. Small Brass Key
15. Willey`s Note
16. Lewis Note
17. Furlbrow`s Deen
18. Letter To Jorgen

Jest tego toszkę i cały czas muszę to nosić. Proszę o pomoc w miarę możliwości -chciałbym się pozbyć choć części tego balastu.

hornblower
Wiadomość [#2]: 22.09.2006 o 07:16

Konto skasowane

http://wow.allakhazam.com/

-= Nhiha 90 lvl Priest:
-= Profile: EU WoW Armory Nhiha Profile =-
Merain
Wiadomość [#3]: 22.09.2006 o 08:42

Konto skasowane

www.thottbot.com

Muradin
Wiadomość [#4]: 22.09.2006 o 13:20

Konto skasowane

lol szczyt lenistwa...

Mamy ci tłumaczyć cały log questów? Idż lepiej na podane wyżej strony i tam sprawdź.

Kucyk w avvatarze i mam wyjebane.
GalleK
Wiadomość [#5]: 22.09.2006 o 18:25

Konto skasowane

Jak nie zna angielskiego to te strony mu nie pomogą.

hornblower
Wiadomość [#6]: 22.09.2006 o 18:49

Konto skasowane

to niech nie gra w wowa jak nie zna angielskiego smiley.gif

-= Nhiha 90 lvl Priest:
-= Profile: EU WoW Armory Nhiha Profile =-
Muradin
Wiadomość [#7]: 22.09.2006 o 18:53

Konto skasowane

World of Warcraft

+12 and Medium English

Driver44
Wiadomość [#8]: 22.09.2006 o 20:39

Konto skasowane

Nooo dobrych rad udzielasz koleżko - jateż mam dla Ciebie radę : jeśli masz tyle do powiedzenia odnośnie tej gry to tylko współczuć. Znam takich mundrzyckich jak Ty z wielu forów i takie wypowiedzi robią tylko zamęt a niczego do danego działu nie wprowadzają . Radziłbym zapoznać się z tytółem działu - to ma być pomoc dla mniej doświadczonych graczy a nie jakiś bełkot.Wiem z doświadczenia z innych gier że kto zna dobrze daną grę to wzrokowo wie gdzie np. wykonać dany quest. Więc nie nazywaj innych leniami bo sam piszesz bzdury ( uwaga aby dać sobie spokój z grą bez znajomości języka - tooooo jest dopiero szczyt ale głupoty )
Mam jeszcze jedno pytanie : co oznaczają kolory przy opisach questów.

Merain
Wiadomość [#9]: 22.09.2006 o 20:50

Konto skasowane

Sprobuj trafic do jakies dobrej guildi bez znajomosci angielskiego o_0.

Reflux
Wiadomość [#10]: 22.09.2006 o 21:03

Konto skasowane

Driver44 napisał:
Nooo dobrych rad udzielasz koleżko - jateż mam dla Ciebie radę : jeśli masz tyle do powiedzenia odnośnie tej gry to tylko współczuć. Znam takich mundrzyckich jak Ty z wielu forów i takie wypowiedzi robią tylko zamęt a niczego do danego działu nie wprowadzają . Radziłbym zapoznać się z tytółem działu - to ma być pomoc dla mniej doświadczonych graczy a nie jakiś bełkot.Wiem z doświadczenia z innych gier że kto zna dobrze daną grę to wzrokowo wie gdzie np. wykonać dany quest. Więc nie nazywaj innych leniami bo sam piszesz bzdury ( uwaga aby dać sobie spokój z grą bez znajomości języka - tooooo jest dopiero szczyt ale głupoty )

OMG stary uspokój sie i zajrzyj czasem do słownika :P (to było raz). Teraz dwa, ile ty masz lat 12 ? Trzy ,szczytem lenistwa jest brak chęci do nauki języków i nie używanie opcji szukaj :P w ten sposób zaoszczędziłbyś nam wszystkim i sobie dużo czasu. A i ja nie musiałbym cie w tej chwili prostować.

Muradin
Wiadomość [#11]: 22.09.2006 o 23:44

Konto skasowane

Driver44 napisał:

Dział ten służy nie do tłumaczenia questów: "Słuchajcie mam problem nie rozumiem nic z tych questów, weźcie mi przetłumaczcie". Służy do porady JAK wykonać dany quest: "Niemogę znaleść xxx przedmiotu do yyy questu. Idę w dokładnie to samo miejsce jak wzkazują wzkazówki na thottcie". Twoim stronami - kluczami w tej dziedzinie są strony wyżej wymiennione. Sprawdź tam, obczaj sytyłację w grze, pokombinuj. Pokaż mi gdzie ja ci kazałem nie grać w WoWa. Lenistwo to owszem jest, bo gdybyś pogrzebał w innych tematach tego działu, na pewno byś napotkał na wyżej wymienione strony.

A i jeszcze jedno... Kolory oznaczają poziom trudności questu w stosunku do levela.

Driver44
Wiadomość [#12]: 23.09.2006 o 00:28

Konto skasowane

Dzięki za pomoc i wyjaśnienie kilku podstawowych spraw. Sory Muradin ale ja nie pisłem tych krytycznych słów do Ciebie tylko do Hornblowera. Z Twojej strony widzę chęć pomocy.Prosił byn tylko o zerknięcie nieraz na datę zarejestrowania niektórych graczy na forum ( brak doświadczenia - co jest chyba logiczne ) - niektórzy siedzą tu kilka lat. Pozdrawiam.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :