Dziś jest: Sobota, 31 października 2020, godzina 08:12
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Zablokowane konto

Fanatyk12345
Wiadomość [#1]: 14.09.2012 o 15:12

Konto skasowane

Witam, byłem zalogowany w grze i chciałem zalogować się na stronie battlenet, podczas próby dostałem info, że moje konto zostało zablokowane. Przy próbie odblokowania konta muszę wpisać email, imię i nazwisko, wszystko podaję i oczywiście informacja, że imię nie pasuje do maila. Okej, konto jeszcze bardziej zablokowane i nie mogę już nic z tym zrobić. Da się to "odblokować" bez dzwonienia do nich?

Adamixsosx
Wiadomość [#2]: 14.09.2012 o 15:35

Konto skasowane

Mi też zablokowali ale sobie odblokowałem, zablokowali mi już dwa razy :/ mojemu kuzynowi zablokowali na stałe. Co się dzieje z tym blizzardem? to zaczyna być flustrujące. Wejdź na eu.battle.net i kilknij na dole artykuły pomocy i zadzwoń do biura obsługi klienta smiley.gif powinno pomóc.

Tato co jest w życiu najważniejszeconfused.gif MICRO SYNKU MICRO!!
Fanatyk12345
Wiadomość [#3]: 15.09.2012 o 10:11

Konto skasowane

Czyli nie ma innej możliwości niż zadzwonienie do nich?

Gdy próbuję zadzwonić do "obsługi klienta" to dostaję komunikat "Połączenie nie może być zrealizowane"

TIFF
Wiadomość [#4]: 15.09.2012 o 10:28

Konto skasowane

mozesz odblokowac sam, korzystając z tego linku https://eu.battle.net/a(...)ort.html

a jak to nie zadziala to gdzies tam masz opcje, POMOCY ZHACKOWALI MI KONTO czy coś podobnie brzmiącego.

Adamixsosx
Wiadomość [#5]: 15.09.2012 o 13:28

Konto skasowane

mozesz do nich zadzwonic, tylko musisz zignorowac jakies zero na poczatku pokombinowac z tym numerem smiley.gif

Tato co jest w życiu najważniejszeconfused.gif MICRO SYNKU MICRO!!
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :