Dziś jest: Sobota, 31 października 2020, godzina 09:01
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Zablokowane kobto . . . .

Odpowiedź

Temat: Zablokowane kobto . . . .

Kas
Wiadomość [#1]: 18.11.2012 o 12:49

Konto skasowane

Witam,
(tak, tak, tak... przeglądałam wcześniejsze tematy ale nie znalazłam w nich odpowiedzi na moj problem ...)
Generalnie, zacznę od początku, zapomniałam hasła do konta - zmieniłam je przez wpisanie kodu 6 cyfrowego. Wszystko okej, zmieniło się, ale przy ponownym zalogowaniu konto zostało zablokowane O.o
nie da się go w żaden sposób odblokowac... ani zmienic hasła ponieważ jest rzekoma blokada i komunikat - zgłoś się do obsługi, przekierowuje mnie na jakieś zbędne pytania z odpowiedziami.....
Co mam zrobić w takiej sytuacji ? moze posiadacie jakis e-mail kontaktowy czy cos..
z gory dziekuje.

Duppon
Wiadomość [#2]: 19.11.2012 o 02:45

Konto skasowane

BTW: osobiście zaczynam podejrzewać, że Blizzard coś mąci przy battle necie - po prostu nie da się mieć win ratio większego niż 50% (przynajmniej w niższych ligach).

Po długiej serii zwycięstw nad graczami z mojej, ale także z wyższej ligii zacząłem przegrywać wszystko jak leci - z graczami z wyższej, mojej, ale także niższej ligii, przegrałem już chyba z 7 meczy. Oczywiście stało się to po długiej serii zwycięstw. Wg mnie ktoś tu coś "mąci" specjalnie bn daje specjalnie matchupy w których jesteś cienki albo delikatnie faworyzuje któregoś gracza (nie wiem dokładnie jak, ale jest to możliwe). Widać to też na streamach gdzie dany gracz po długiej serii zwycięstw zaczyna przegrywać wszystko jak leci. Ot taka moja mała teoria spiskowa. biggrin.gif

Co do tematu - dzwoń na infolinię ;) mnie się nie udało dodzwonić, ale innym tak, więc pewnie jest to możliwe. ;)

A teraz znowu - po długim paśmie przegranych trafiłem na gracza który był niby z mojej ligii a zagrał beznadziejnie. Mam naprawdę mocne przeczucie, że battle.net ma mechanizm kontroli nad win ratio. Po prostu gdzieś tam jest zapisana jego niska skuteczność vs p i gra dobrała mi takiego gracza z nadzieją, że da dupy. ;_;

Btw2:

http://kwejk.pl/obrazek/466416

VelOCity#1448
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :