Dziś jest: Środa, 30 września 2020, godzina 10:46
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Zabawna Sytuacja - Nie można otworzyć krowy

Odpowiedź

Temat: Zabawna Sytuacja - Nie można otworzyć krowy

snookerplayer
Wiadomość [#1]: 16.07.2007 o 17:55

Konto skasowane

Pierwszy raz mi się zdarzyła podobna sytuacja przeszedłem cały normal zaliczając WSZYSTKIE Questy po czym pograłem trochu na Koszu i z nudów spróbowałem założyć gre na NORMALU na krówki. Nóżka wirta, księga portalu W(M)iejskiego a tu moja "Kochana" Amka mówi..."Jeszcze nie mogę tego użyć: i tak w kółko za każdym razem co założe gre. Próbowałem nawet wymieniać nogi lol.gif , no ręce opadają... confused.gif

morphisiusz
Wiadomość [#2]: 16.07.2007 o 18:56

Konto skasowane

Mam tak samo z sorc. To chyba jakiś bug. Wczesniej wogle nie bylem na krowkach a questy wszyskie wypełnione.

Latur
Wiadomość [#3]: 19.07.2007 o 09:43

Konto skasowane

Grasz na B-Necie??
Jak tak pewnie wchodziłeś już na krowy i przez przypadek zabiłeś Krowiego Króla
Jak większość wie po jego zabiciu nie można otwierać krów na danym poziomie trudnośći.

kazik82
Wiadomość [#4]: 19.07.2007 o 19:55

Konto skasowane

albo ci ni zaliczylo questa z baalem, albo abiles krowiego krola .. to nie zabawna sytuacja to fakt

Latur
Wiadomość [#5]: 20.07.2007 o 10:15

Konto skasowane

kazi82

jakby mu nie zaliczyło questa z ballem to by nie mógl grac na koszu... Cylon_anim.gif Cylon_anim.gif

Mampir
Wiadomość [#6]: 21.07.2007 o 16:12

Konto skasowane

Dodam tylko że nie koniecznie któryś z was musiał zabić króla wystarczyło iż zrobił to ktoś z kim byliście w drużynie.

Olos
Wiadomość [#7]: 21.07.2007 o 22:21

Konto skasowane

może masz jakąś nie odebraną nagrode za zadanie?

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :