Dziś jest: Środa, 30 września 2020, godzina 21:30
zaloguj się :


Temat został zamknięty.

Temat: [ZASADY BOARDA - CZYTAJ]

DontAskMeWhy
Wiadomość [#1]: 20.09.2006 o 09:32

Konto skasowane

Zasady

1. Zamieszczaj tematy zgodnie z nazwą tablicy - wszystkie problemy związane z grą kieruj na tablicę "Pomoc", pytania o przedmioty na tablicę "Przedmioty" czy prośby o build/własny build postaci na tablicę "Poradniki i strategie". Natomiast jeśli pytamy o wszystko co jest zwiazane z classic i/lub z trybem hardcore - piszemy tutaj.
2. Zanim założysz temat użyj wyszukiwarki, być może jakiś czas wątek, który chcesz poruszyć był już opisywany.
3. Zero gadania o cheatach/crackach/botach itp.
4. Starajmy się dyskutować kulturalnie, bez bluzgania na siebie. Nie obrażamy innych użytkowników zarówno poprzez nasze wypowiedzi jak i podpisów/opisów pod nickiem. Bez komiksów - emoticonki są do wyrażania naszych emocji, ale należy uch używać z umiarem.
5. Unikajmy OT.
6. Precyzujmy tematy. Im bardziej sprecyzujesz temat, tym więcej osób do niego wejdzie i będziesz miał większą szanse że uzyskasz satysfakcjonująca odpowiedz. Pamiętaj że niesprecyzowane tematy od razu ignoruje 90% forumowiczów.
7. Jeśli na dany temat nie wiemy za dużo - nie mówmy lepiej nic - może to wprowadzić w błąd osobę która tez nic nie wie (lub się ośmieszyć).
8. Nie wyciągamy starych tematów bezsensownym postami nie wnoszącymi nic do zapomnianej już dyskusji, tematy w ten sposób wyciągane mogą zostać czasowo zamknięte.
9. Nie piszemy w tematach "było", itp. Od tego są moderatorzy. Proszę podać link, wyjaśnić lub nic nie pisać.
10. Wszystkie ogłoszenia o poszukiwaniach ludzi na własny serwer proszę kierować do tematu Szukam ludzi na swój serwer, jednocześnie wszystkie inne tematy o takiej treści będą zamykane.
Niestosowanie się do tych zasad będzie odpowiednio karane. Tematy, w których łamane są powyższe zasady mogą zostać zamknięte lub skasowane przez moderatorów bez uzasadnienia.

[Edycja - DontAskMeWhy w 20-09-2006 o 09:42]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :