Dziś jest: Wtorek, 7 kwietnia 2020, godzina 08:50
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc ZARAZ SIE POCHLASTAM!!!

Odpowiedź

Temat: ZARAZ SIE POCHLASTAM!!!

kornik
Wiadomość [#1]: 25.04.2007 o 11:44

Konto skasowane

Pomóżcie bo kogoś zabije. Gram czarka. Od zawsze mam teleport pod F5. Mówie nie o tele ale o otwieraniu portalu do miasta. Zawsze było wszystko w porządku, klikałem prawy i otwierał się portal. Aż do pewnego dnia w którym klikam na prawy...i nic się nie dzieje. Owszem czarka wykonuje gest jakby chciała otworzyć portal ale nie robi tego. Pomyślałem że pewnie skończyły mi się tp, ale patrze są..15ście. No i klikam tym prawym i nic..Jak nacisnełem prawym na księdze portalu w ekwipunku to się otworzył. Na upartego można otwierać ale to jest niesamowicie wkur..iające gdy robie tele na baalrunie i chce ludziom szybko dać tp i nie mogę. Trzeba stanąć i kliknąć na ekwipunek. To się utrzymuje drugi dzień więc nie jest to chwilowy lag itp

krecik123
Wiadomość [#2]: 25.04.2007 o 17:31

Konto skasowane

zmien pod inny klawisz moze cos datongue.gif

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
kornik
Wiadomość [#3]: 25.04.2007 o 20:23

Konto skasowane

próbowałem, nic nie daje

Franiu
Wiadomość [#4]: 06.05.2007 o 19:21

Konto skasowane

Miałem kiedyś coś takiego i rozumiem twoją sytuacje. Ten problem minie z czasem, nie jestem w stanie dokładnie określić kiedy ale gwarantuje Ci że po jakimś czasie wszystko wróci do normy.
Na ten czas proponuje Ci wsadzić scrolle do paska, to jedyne wyjście jeżeli chcesz szybko otwierać TP.

pozdro

Train simulator bitch muthafucka whatcha know, train simulator bitch watch dat train go
Pull up to the station yeah I'm on time, stackin' mad chicks as they hop on my line
I ride trains all day like it's my muthafucking day, just give me the controls and I muthafucking take off
Cuz every driver knows a train needs some lovin' 102 hours played I regret nothin'
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :