Dziś jest: Środa, 21 sierpnia 2019, godzina 07:46
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Wymogi raidow/instancji

wesooly
Wiadomość [#1]: 01.07.2008 o 12:36

Konto skasowane

A wiec ze dwa tygodnie temu wbilem 70 lvl, i pojawil sie problem co teraz robic. No i pierwsza mysl nastukac sobie honorkow i uzbierac na gladiatora. Ale jakos chodzenie na BG szybko sie znudzilo. Takze chodzilem po instancjach w Outlandzie ale to tez nie tobiggrin.gif Chcialem pojsc na jakis raid albo heroic dungeona, i tu pojawia sie problem. Znalzlem ekipe napisalem ze to moj pierwszy heroic i wogole, ale napisali ze jest dobry team i damy rade...chce wchodzic a tu dupa jakas reputacje trzeba miec. Hmmm mysle sobie ok pewnie jakis lepszy heroic to byl ale w nastepnym bylo to samo.Pozniej niemoglem pojsc na jakas zwykla Botanice bo potrzebny byl latajcy mount (juz rozwiazalem ten problem bo kupilem sobie tkaie cudo).

I tutaj pojawia sie moja prosba moglibyscie napisac jakie sa wymogi do poszczegolnych instancji w opcji hero oraz do raidow ? Wiem ze do tych miejsc potrzebny jest dobry sprzet ale jakos nie wiem skad moglbym go pozbierac(jak narazie mam tlyko dwie czesci gladiatora)

Chcialbym nazbierac w miare dobry sprzet dla Huntera wiec jezeli jeszcze bylaby taka mozliwosc to ktore instancje napoczatek byscie polecali.

pozdrawiam i z gory dziekuje

riczi6969
Wiadomość [#2]: 01.07.2008 o 13:03

Konto skasowane

na heroic w danej strefie musisz repe w tej strefie na poziomie honored minimum i musisz kupic klucz

Muntrill
Wiadomość [#3]: 01.07.2008 o 13:21

Konto skasowane

Jedynym odstepstwem wymogu reputacji jest MGT (na wyspie) gdzie trzeba zrobic questa na heroika..

Progress TBC: All Clear
>>Burning Legion<<>>Tauren<<>>Druid<<>>90 LVL<<>>DPS/HEAL<<>>good stuff<<>>Horde<<>>
>>Burning Legion<<>>Pandaren<<>>Monk<<>>25 lvl+<<>> HEAL<<>> NYI<<>>Alliance<<>>
wesooly
Wiadomość [#4]: 01.07.2008 o 20:19

Konto skasowane

a jak szybko nabic reputacje w danej strefie ? bo o questy juz trudno

Kr4tos
Wiadomość [#5]: 01.07.2008 o 22:42

Konto skasowane

przechodzic instancje na normalu

v1xi
Wiadomość [#6]: 03.07.2008 o 19:05

Konto skasowane

wesooly napisał
Chcialbym nazbierac w miare dobry sprzet dla Huntera wiec jezeli jeszcze bylaby taka mozliwosc to ktore instancje napoczatek byscie polecali.

pozdrawiam i z gory dziekuje

ściągnij sobie adona atlasloot on pokazuje co dropi z bossów w każdej wersji instancji (normal, heroic)

Gapcio
Wiadomość [#7]: 11.07.2008 o 13:29

Konto skasowane

Jak już bedziesz miał klucze do heroików to łaź tam ile wlezie (jeśli lubisz czasem nudną farmę takiej np Botanicy) i zbieraj Badge of Justice. W Shatt możesz kupić za to itemy lepsze nawet od dropu z Kara, nie mówiąc już o vendorze na wyspie. Można się fajnie ubrać nie wchodząc do TK czy SSC

wesooly
Wiadomość [#8]: 15.07.2008 o 01:39

Konto skasowane

bylem ostatni na kara nazbieralem tych badge of justice gdzie mozna to wymienic :> ?

Kr4tos
Wiadomość [#9]: 15.07.2008 o 02:12

Konto skasowane

Gapcio napisał
Można się fajnie ubrać nie wchodząc do TK czy SSC

a potem do gildi skladaja aplikacje osoby ktore maja 'super gear' czyt. epici z HC i za badge z SSO ktore na oczy nie widzialy nic poza 5 man

[Edycja Kr4tos - 15.07.2008 o 02:17]

korwin
Wiadomość [#10]: 15.07.2008 o 09:05

Konto skasowane

A wiec ze dwa tygodnie temu wbilem 70 lvl

badge of justice gdzie mozna to wymienic :> ?

http://www.wowhead.com/?npc=18525

http://www.wowhead.com/?npc=25046
http://www.wowhead.com/?npc=27667

zapomniałem, że znalezienie czegoś na wowhead graniczy z cudem!

Jeden z wielu powodów, dla których uważałem, że free epiki psują wow'a.

[Edycja korwin - 15.07.2008 o 11:14]

Xardas
Wiadomość [#11]: 23.07.2008 o 04:19

Konto skasowane

O tak, lepiej zrobić rajd instance który zostanie obejżany od środka przez 2% graczy, taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki klimat

Ziemniax
Wiadomość [#12]: 23.07.2008 o 09:36

Konto skasowane

Badge of Justice można również wymienić na Isle of Quel'Danas, ale są to przedmioty dostosowane do poziomu raid tier 6 i ogólnie do dropów z BT, SP. Co do instantów, najlepiej wykonywać te, w których możemy zebrać dobre itemy dla swojej postaci.

Pytanko: Czy aby pójść do CoT- BM i MH, muszę wykonać wcześniej Old Hilsbrad Foothills? Rozmawiałem o tym wcześniej z innymi graczami i oni twierdzą, że jest to konieczne! Proszę o szybką odpowiedź coolgleamA.gif

Vegad 85lvl Undead Mage - server Deathwing (EU)
http://eu.battle.net/w(...)d/simple

Kyski 85lvl Tauren Warrior - server Deathwing (EU)
http://eu.battle.net/w(...)i/simple

Delriss 85lvl Undead Priest - server Deathwing (EU)
http://eu.battle.net/w(...)s/simple

yabol.gif
Pip
Wiadomość [#13]: 23.07.2008 o 10:01

Konto skasowane

Ziemniax napisał
Badge of Justice można również wymienić na Isle of Quel'Danas, ale są to przedmioty dostosowane do poziomu raid tier 6 i ogólnie do dropów z BT, SP. Co do instantów, najlepiej wykonywać te, w których możemy zebrać dobre itemy dla swojej postaci.

Pytanko: Czy aby pójść do CoT- BM i MH, muszę wykonać wcześniej Old Hilsbrad Foothills? Rozmawiałem o tym wcześniej z innymi graczami i oni twierdzą, że jest to konieczne! Proszę o szybką odpowiedź coolgleamA.gif

Tak, aby wejsc do BM musi najpierw zrobic Old Hillsbrad a dokladnie ukonczyc quest od Thralla ktory znajduje sie w tej inst.

acidtechno
Wiadomość [#14]: 21.10.2008 o 15:41

Konto skasowane

TIMMY!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggthumpup.gif

evilkitty
Wiadomość [#15]: 22.10.2008 o 03:35

Konto skasowane

wesooly napisał
Wiem ze do tych miejsc potrzebny jest dobry sprzet

Do heroicow potrzebny jest klucz ktory otrzymuje sie po zdobyciu honored z frakcja instancji:
Hellfire Citadel: Honor Hold/Thrallmar
Coilfang: Cenarion Expedition
Auchidoun: Lower City
Tempest Keep: The Sha'tar
Caverns of Time: Keepers of Time

Usefirstaid - <Bloodpact> Burning Blade EU - 80 Troll Priest - Retired
Angrykitty (aka Evilkitty) - Chromaggus/Burning Legion/Bronzebeard/Doomhammer EU - 80 Night Elf Druid - Retired
Icecolddude - Vek'nilash EU - 70 Blood Elf Hunter - Retired

Total time /wasted: 180+ days.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :