Dziś jest: Poniedziałek, 6 lipca 2020, godzina 20:13
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: World PvP - ign.com

iniside
Wiadomość [#1]: 13.07.2006 o 11:48

Konto skasowane

http://pc.ign.com/articles/718/718310p1.html
No to niech żegnaja marzenia o jakich kolwiek sensownych zmianach w PvP...

Ogar
Wiadomość [#2]: 13.07.2006 o 13:04

Konto skasowane

a mi sie podoba. nie jest moze to czego sie spodziewalem (bardzo dalekie od mojego idealu), ale przynajmniej wiecej ludzi bedzie latac outdoor, a to napewno uczyni mnie szczesliwym ;]

Gnomeater
Wiadomość [#3]: 13.07.2006 o 14:43

Konto skasowane

Hmm jakos nie zrozumialem tego ;P outdoor bedzie teraz wygladal jak bg? :P
byla tam mowa o tym ze np. w EPL bedzie podobnie do AB ... moze mi to ktos wyjasni ? :P

Ogar
Wiadomość [#4]: 13.07.2006 o 14:44

Konto skasowane

wszystko masz tam bardzo jasno i dokladnie opisane.

Gnomeater
Wiadomość [#5]: 13.07.2006 o 14:58

Konto skasowane

''In Silithus, the objective revolves around collecting dust, called "silithyst," and players will activate the geysers to collect the silithysts.'' Jakos nie moge sobie tego wyobrazic Cylon_anim.gif

Ogar
Wiadomość [#6]: 13.07.2006 o 15:14

Konto skasowane

jak to nie?
gracze z obu frakcji beda latac i zbierac "pulki" z craterow. ci, ktorzy zbiora wiecej i szybciej dostana nagrody i long duration buffy.
duza zbieranina graczy z obu frakcji = duzo pvp = meh happy.

Gnomeater
Wiadomość [#7]: 13.07.2006 o 15:17

Konto skasowane

Czyli pvp bedzie wygladalo tak ze bedziesz musial komus na(wulg.)ic zeby zabrac se tego dusta ;P ooo takie cos bedzie fajne love.gif tylko to bedzie uber dla rogali... troche sie poczuja jak w CSie ;] World of Campcraft lol.gif

[Edycja - Gnomeater w 13-07-2006 o 15:22]

iniside
Wiadomość [#8]: 13.07.2006 o 15:38

Konto skasowane

Mnie najbardziej dobilo ze tam nawet najmniej zmianki o zmianach w Honor System nie ma (pierwsza rzecza od jakiej wogole trzeba revmap pvp zaczac).
Sitlithus to bedzie tak AB a EPL AV... W sumie jeden wielki farm :P. Dlatego jak dla mnie pewnie i tak wiekszosc ten content olej z gory(bo ile mozna zbierac zeby dostac TYLKO buffy ktore i tak szlag trafia po smierci, jakby mozna bylo na coraz lepsze itemki wydawac to jeszcze..)

Ogar
Wiadomość [#9]: 13.07.2006 o 15:44

Konto skasowane

warto zauwazyc, ze to dopiero nieoficjalny sneak-peek. do czasu wyjscia 1.12 (obstawiam, ze koniec wakacji) wiele jeszcze moze zostac dodane / zmienione.

optymizm ftw -~~

iniside
Wiadomość [#10]: 13.07.2006 o 16:24

Konto skasowane

Ja bym raczej powiedzial ze pocztek sierpnia, najdalej drugi maintance biggrin.gif

Gavial
Wiadomość [#11]: 13.07.2006 o 16:37

Konto skasowane

iniside napisał:
Mnie najbardziej dobilo ze tam nawet najmniej zmianki o zmianach w Honor System nie ma

Also, Blizzard tells us that no new PvP rewards are on the horizon, although faction and PvP honor points will be involved.

Jak dla mnie blizz wyraznie wspomnial o punktach honoru lecz nie okreslil dokladnie tej zmiany, albo moj angielski jest do kitu.

iniside
Wiadomość [#12]: 13.07.2006 o 16:49

Konto skasowane

Taaa pewnie zrobia go jeszcze bardziej no-life i sie boja powiedzieć biggrin.gif
Sorry po tym patchu ja juz stracilem wiare w te firme biggrin.gif (o ile to dojdzie w takim kształcie)

cypis
Wiadomość [#13]: 13.07.2006 o 18:14

Konto skasowane

Super, outdoor AB - wszyscy na to czekali! Nie wiem czemu blizzard nie doda prostego zdobywania keepow etc, czyli tego co sie doskonale sprawdzilo w innych mmorpg, tylko sili sie na bezsensowne innowacje :|

Gavial
Wiadomość [#14]: 13.07.2006 o 18:43

Konto skasowane

Polecam na przyszlosc dokladniejsze czytanie
In the Eastern Plaguelands.........There are several towers in this zone, already standing, that will be converted to captureable bases

iniside
Wiadomość [#15]: 13.07.2006 o 18:56

Konto skasowane

Lal to bedzie AV w EPL.. Sie chlopaki wyslili. Teraz prosimy cos takiego w kazdej strefie >40lvl...

cypis
Wiadomość [#16]: 13.07.2006 o 19:40

Konto skasowane

Gavial napisał:
Polecam na przyszlosc dokladniejsze czytanie

Polecam myslenie. Nie chodzi mi o zdobywanie wiezyczek, ktore nikomu i tak sie nie przydadza ale o np. przejmowanie miast dzieki czemu wroga strona nie bedzie mogla questowac w danym miejscu etc etc.

Merain
Wiadomość [#17]: 13.07.2006 o 20:46

Konto skasowane

Wlasnie cos w rodzaju siegow w Lineage 2. Powiedzy istnialy by twierdze przy wazniejszych miastach w grze i powiedzy zdobycie twierdzy pod Stormwind przez Horde nalozyloby podatki na sprzedawcow w calej krainie ( elwynn forest). Dodatkowo na terenach contest moglby istniec twierdze przejmowane na wzajem przez alliance i horde dajace roznorakie profity i walka o dany terren nie musialaby byc bezustana a np organizowana na kazdym z obszarow raz na 1-2tygodnie o zdobycie kontroli. To byloby swietne.

Chainer
Wiadomość [#18]: 14.07.2006 o 00:40

Konto skasowane

Popieram przedmówców. Wystarczyło by tylko wprowadzić Zamki i obleżenia, tych że Twierdz przez gildie i było by ciekawie. Szczególnie jak te twierdze dawaly by potężne gratyfikacje dla glidi która je posiada (tak jak w lineage jak sie miało twierdze to można było latać na hiper uber mega poteżnym smoku [dobra nie wszyscy mogli]). Wtedy było by wiadomo które gildie są najlepsze i pojedynki pvp by coś znaczyły.A tak mamy tylko takie nowe AB i AV. Chociaż mam nadzieje i wierze w to że to będą tylko plotki i blizz pójdzie po rozum do głowy i wprowadzi zdobywanie keepow a nie takie pierdoły.

Blizz pozatym powinien coś zrobić żeby to skill w pvp był nagradzany a nie czas poświecony nabiciu 14rangi (chociaż im bardziej zależy żeby ludzie siedzieli godzinami przy tym i bulili za to). Wystarczyło wprowadzić by jakiekolwiek konsekwecje śmierci i było by lepiej.

deyhan
Wiadomość [#19]: 14.07.2006 o 07:20

Konto skasowane

Tak czy inaczej cos z pvp sie nareszcie ruszylo bo zygac sie chce juz od tego pve itd :] Bedzie ciekawiej, lepiej i wogole :P love.gif diablotin.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :