Dziś jest: Poniedziałek, 6 lipca 2020, godzina 07:11
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Wolisz LoD czy Classic D2?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Valkemen
Wiadomość [#1]: 03.01.2004 o 14:41

Konto skasowane

wszelkie "argumentum ad personam" spowodują kasowanie tych postów
proszę odnosić się do gry , a nie do umiejętności graczy, których nie lubicie

pakOs
Wiadomość [#2]: 03.01.2004 o 14:44

Konto skasowane

po co usuwales tamten temat? jesli juz to zamknac chociaz, nie bylo jak narazie powodow wielkich do kasowania.

pakos.biz
Valkemen
Wiadomość [#3]: 03.01.2004 o 14:50

Konto skasowane

tak, skasowałem tamto szambo, ponieważ spirala obelg się rozkręcała i szkoda miejsca na serwerze na takie pomyje
żaden z adwersarzy [cl vs lod] by nie odpuścił dopóki nie pojawiłaby się kłódeczka

w megalomanie nie wpadam, po prostu nie będę tolerował chamstwa na tym forum

pakOs
Wiadomość [#4]: 03.01.2004 o 14:57

Konto skasowane

ok, moja mala rada nie kasuj tematow tylko jesli juz cos to zamykaj, bo jesli ktos bana dostanie to dowody musza byc.

pakos.biz
Tiamat
Wiadomość [#5]: 03.01.2004 o 16:38

Konto skasowane

rzeczywiscie, troche pochopnie Valk skasowales ten topic, tym bardziej ze raczej nie bylo tam specjalnego dymu imo. vote lod.

xxmcxx
Wiadomość [#6]: 03.01.2004 o 16:41

Konto skasowane

jakie dymy, jakie dymy, było spokojnie, poza tym, kto chce sie kłocić ?? diablotin.gif coolgleamA.gif

WorkeR
Wiadomość [#7]: 04.01.2004 o 14:41

Konto skasowane

O mc, to Ty jeszcze grasz ?? mnie juz jakis czas nie bylo na bn smiley.gif. Slyszalem jednak ze mozna grac bez 1.10, wiec teraz zbieram po m8'sach jak najwiecej info na ten temat smiley.gif)). Pozdrawiam wszystkich urzytkownikow forum battlenet.pl - Obar
"May the force be with ya"

Xaturas
Wiadomość [#8]: 04.01.2004 o 18:10

Konto skasowane

Jak widze tutaj tez calkowity off leci walicie o innych sprawach a mieliscie mowic o lod vs cl. Ja mam tyle do powiedzenia niestety plytki z lodem nie mam (zamiezam kupic) wiec narazie stawiam na cl poniewaz w loda jeszcze nie gralem, aczkolwiek uwazam, ze obydwie gry maja swoje zalety i wady np. w cl nie ma tylu kosmicznych itemow ktore daja nie wiadomo co <--- to jest zarowno zalety jak i wada dla niektorych. Jest wiele powodow dla ktorych jedne osoby beda stawiac na loda a inne na cl dlatego po prostu nie ma szans aby rozpatrzyc jakis ogulnik co jest lepsze. Jak to jest w zyciu kazdy ma swoj gust jeden woli blondynki inny brunetki ^^.

pakOs
Wiadomość [#9]: 04.01.2004 o 18:14

Konto skasowane

nareszcie ktos madrze powiedzial.

pakos.biz
-Nat-
Wiadomość [#10]: 04.01.2004 o 18:23

Konto skasowane

Jak ktos jeszcze jeden post walnie zawierajacy sam OT, to go skasuje lacznie z tymi powyzej...

A do tematu:
Ja zawsze wolalem LOD, ze wzgledu na wieksze rozbudowanie wszelkich aspektow gry, wiekszy wybor itemow, no i w ogole przyjemniej sie gralo. smiley.gif

Law student ;]
University Of Gdansk | Faculty Of Law And Administration
xxmcxx
Wiadomość [#11]: 04.01.2004 o 21:53

Konto skasowane

OBar Siema ;-D.... jakis czas nie grałem [2 miechy] teraz wrócilem i jednak da sie ten 1.10 przebolec...AvA padlo, wzielem sie za sorc >:-( wrócilo troche osob razem sze mną....yyyyyyyy jak to bez 1.10 :P ? nic na ten temat nie slyszałem :O

[Edycja - xxmcxx w 04-01-2004 o 21:56]

Hidden
Wiadomość [#12]: 04.01.2004 o 22:14

Konto skasowane

O_O
btw. wole cl ^^ a tak atm. obar> tal dzwoni do mnie non stop i (wulg.)i o tym 1.09... co z tym jest? :O

Yamroz
Wiadomość [#13]: 05.01.2004 o 18:08

Konto skasowane

Grrr...
Mozecie sie z siebie polewac prywatnie a nie na lamach forum, jak Nat napisal temat pojdzie do piachu jak bedzie jakies OT, a tymbardziej jezeli z tego OT bedzie flame wynikal. Kultura w zyciu nie przeszkadza, wrecz przeciwnie... Mastahujcie na osiedlu nie w necie.

Booyakah
Wiadomość [#14]: 05.01.2004 o 18:17

Konto skasowane

Jestem za LoD - są kickass itemki, ale i mocniejsze gdzie niegdzie potworki do tłuczenia.
A tam ot - nie wywołujcie -nat-'a :P

M_A_T
Wiadomość [#15]: 07.01.2004 o 22:05

Konto skasowane

Zdecydowanie LoD classic mi sie nie spodobalo.

jolanda(LP)
Wiadomość [#16]: 07.01.2004 o 22:47

Konto skasowane

lod bo tylko tam mam znajomych
a bez f l to obie są do bani

Whiller
Wiadomość [#17]: 07.01.2004 o 23:28

Konto skasowane

LOD

TheStructor
Wiadomość [#18]: 07.01.2004 o 23:58

Konto skasowane

xxmcxx napisał:
ej Enormous wez mi jeszcze raz napisz na jakie acc walic bo skasowali tamten post >:-( jakby co to ty wal na *xmcx-sos

wiesz co to jest pm/gg/mail ? bosh, jesu upomnijcie go, albo cus, valk skasuj to, bo widze, ze inni moderatorzy sie nie kwapia
skasowałem i skasuje inne - Valk

tak, skasowałem tamto szambo, ponieważ spirala obelg się rozkręcała i szkoda miejsca na serwerze na takie pomyje
żaden z adwersarzy [cl vs lod] by nie odpuścił dopóki nie pojawiłaby się kłódeczka

popieram, juz daaaaaaaaaaaawno pisalem na PiS (hehe nie nie partia polityczna) aby wlasnie kasowac topiki, a nie smiecic i utzrymywac to gowno na boardach, chocby ze wzgledu na przycisk "szukaj", otrzymasz 100x wiecej wynikow niz powinenes, te "wiecej" to tematy zablokowane, te mniej to 1-2 wartosciowe, a jak skasujesz to problemos z glowy

co do tematu to oczywiscie lod: itemy, rozdzialka (wiem wiem ze cos dla cl jest ze sie da 800x600, chyba ze sie myle ? biggrin.gif), ogolnie wypas, aa no i moj ulubiony akt V biggrin.gif

[Edycja - Valkemen w 08-01-2004 o 13:05]

Wspaniale.
cr4wler
Wiadomość [#19]: 08.01.2004 o 19:43

Konto skasowane

LOD

wieksze mozliwosci w wyborze itemow. slowa runiczne, crafted .. swietne pomysly

Xelos^.^
Wiadomość [#20]: 09.01.2004 o 11:09

Konto skasowane

HC CL

Valk proponowalbym jeszcze zamiescic hc lod i hc cl. Dlaczego hc cl? Niepowtarzalny klimat, wszyscy sie znaja, itemy wylacznie rare (zeby znalezc cos dobrego trzebas sie sporo nabiegac). Lod mi nie odpowiada, za duzo ludzi, nikle szanse dla newbie zeby znalazl dobrgo znajomego, wiekszosc mashterow jest aspolecznych. Za najwiekszy blad blizzarda uwarzam polaczone kanaly, imho sux, trudno wypatrzec swoich ziomkow z cl

Gralem sporo na lod ale wrocilem tam gdzie zaczynalem i jest mi z tym dobrze. Zrazilo mnie w lod te ciagle aspiracje ludzi do bycia najlepszymi za wszelka cene, cheats, hacks, bots. Na cl duzo mniej tego. Widac w tym pewna analogie do innych 4um. Gdzie trwa ciagle nabijanie postow. CL i Lod to tak jakby porownac 4um.bn.pl z http://www.nocker.now.pl/forum <--vide

[Edycja - Xelos^.^ w 09-01-2004 o 11:15]

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :