Dziś jest: Niedziela, 29 marca 2020, godzina 23:31
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Wola Khalima

xkilla
Wiadomość [#1]: 26.04.2007 o 14:20

Konto skasowane

Napiszcie gdzie mogę znaleźć oko khalima, chodzi mi o konkretne miejsce. Posiadam juz mózg, serce i korbacz, ale nigdzie nie mogę znaleźć jego oka, a jest ono niezbędne do zmontowania Woli Khalima, bez której nie wejdę do Kazamatów Nienawiści. Grotę Pająków w której rzekomo powinno się znajdować przetrząsnąłem wzdłuż i wszerz i nic. Rozwalam w niej jakiegos pająka championa, dochodze do jakiejś świecącej skrzyni i nic oprócz kasy, kilku magicznych itemów i mikstur nie dostaję!!Prosiłbym więc o dość dokładną informację gdzie to oko może się znajdować, ponieważ sama informacja że w "grocie pająków" to trochę za mało. >:-(

kazik82
Wiadomość [#2]: 26.04.2007 o 14:43

Konto skasowane

w lesie pająkow w 3 akcie sa dwie groty, jedna to grota pajakow, a druga to "arachid lair" i zapewne pomylilo ci sie z legowisiem arachidow, sprawdz dokładnie czy to napewno prawidłowa grota.

xkilla
Wiadomość [#3]: 26.04.2007 o 15:21

Konto skasowane

Będę musiał to sprawdzić, ale faktycznie ja byłem tylko w arachid lair i uznałem że to właśnie o tą grotę chodziło i że jest to jedyna taka grota w tej lokacji. Wielkie dzięki!!

DonMateo
Wiadomość [#4]: 26.04.2007 o 16:03

Konto skasowane

Ale z tego, co wiem, to nie trzeba robić tego questu. Wystarczy, że sie zabije Rade w Travincal

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
KuntaKinte
Wiadomość [#5]: 26.04.2007 o 16:53

Konto skasowane

ta i wtedy ktos ci da tp do kazamatow . wiesz ze istnieje jeszcze taki rodzaj gry jak single ?

DonMateo
Wiadomość [#6]: 27.04.2007 o 07:37

Konto skasowane

A o tym nie pomyślałem potluczony.gif Mój błąd :P

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :