Dziś jest: Wtorek, 18 czerwca 2019, godzina 09:14
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: WoW filmik

Klompa
Wiadomość [#1]: 04.10.2009 o 18:25

Konto skasowane

witam !
ostatnio cos mnie wzielo na zrobienie wlasnego filmiku PVP ...

dlaczego pisze ten temat? otoz mysle, ze wielu z was byc moze i zrobilo wlasny filmik WoW i przechodzilo przez okres gdzie napotykaly rozne problemy, wiec chcialbym abyscie mi pomogli . Tak wiec zadam pare pytan smiley.gif

~~ jakiego programu najlepiej uzywac do nagrywania filmikow ? mam akurat frapsa pelna wersje, ale nie wiem czy bedzie to odpowiedni program ? jesli tak to prosze o jakies wskazowki jak go dobrze ustawic...

~~ co do frapsa... jesli nagrywam jakis filmik, to strasznie duzo wazy mimo iz filmik nie jest az taki dlugi ... da sie to jakos zmienic? pytalem sie co nie co i dowiedzialem, ze trzeba ten plik kowertowac? czy cos w tym stylu? co i jak ?

~~ FPS to raczej najwazniejsza sprawa podczas nagrywania filmiku ... sprzetu nie mam jakiegos full .... glownie po 30-40 fps chociaz by na arenie, ale gdy wlaczam frapsa fpsy strasznie spadaja nawet do 10-20 prrzez co PVP jest owiele trudniejsze bo da sie uczcyc lekkie scinki, co zrobic ? no niestety wowa mam juz na minimalnych ustawieniach graficznych, podczas gry wylaczam wszystkie programy... jakies rady ?

~~ no i glownie jak taki filmik stworzyc ? zalozmy,ze mam juz pare ss, troche filmikow, jakas fajna muzyke... tylko jak to skleic? stworzyc cos fajnego ? jakim programem ?

jestem amatorem, ale mysle, ze po pewnym czasie jakos bym ogarnal to wszystko. Mam nadzieje,ze ktos rpzechodzil przez podobne problemy co ja i podzieli sie ze mna cennym doswiadczeniem ;)
dzieki i pozdrawiam !

Ran666
Wiadomość [#2]: 04.10.2009 o 19:03

Konto skasowane

WIec tak ... :

Do nagrywania najlepszy jest Fraps , mozesz uzyc tez GamesCam(nie zre tyle co fraps , minusem jest duze logo programu w dolnym rogu ktore nieladnie wyglada) Co do konfinga samego Frapsa jedyne co moge ci poradzic to daj opcje przy FPS na 'Disabled' , w zakladce "movies'; daj na 25fps i Half-size i wylacz nagrywanie dzwieku , filmy frapsa duzo zajmuja , ale latwo mozesz je przekonwertowac ... sciagnij jakis 'video conventer'

Do Editingu najlepszy bedzie SonyVegas 7pro , latwy w obsludze a w necie znajdziesz masssse tutoriali,poradnikow i czego tam tylko chcesz , jezeli chcesz zrobic cos z fajniejszymi efectami itd. mozesz pobawic sie jeszcze z WoWmodelViewer

/jak bedziesz chcial wiecej itd. info mozesz napisac mi PM

Crom
Wiadomość [#3]: 05.10.2009 o 05:27

Konto skasowane

Przeniesiony z Zadan.

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :