Dziś jest: Niedziela, 9 sierpnia 2020, godzina 10:14
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Wersja eng->pl

Steru
Wiadomość [#1]: 07.07.2007 o 15:29

Konto skasowane

Witajcie

Problem jest taki mam wesje en D2 i pl LOD, jakie pliki musze przegrać z wersji D2 PL np. ściągniętej z netu do już zainstalowanego D2 żeby móc zainstalować dodatek.
Pytanie dodatkowe czy jak nadpisze pliki z takiej wersji pobranej z netu to wkladajac oryginalny cd z d2 bedzie mi chodzilo (wersja cd play to en).

Dzięki za help

krecik123
Wiadomość [#2]: 07.07.2007 o 16:07

Konto skasowane

hm nie wiem jakie to pliki, najlepiej wtedy to zainstalowac calosc juz
a tak plyta powinna ci na 99% przeczytac to, w koncu to samo zabezpieczenie tylkosmiley.gif
ale w sumie polska wersja jezykowa jest do kitu, lepiej sie na angielskiej gra moim zdaniemsmiley.gif

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
Steru
Wiadomość [#3]: 07.07.2007 o 17:30

Konto skasowane

moim zdaniem tez ale loda mam w wersji polskiej i nie moge doinstalowac bo d2 jest eng. moja pl wersja d2 pojechala do irnalndii razem z kolegom smiley.gif

DontAskMeWhy
Wiadomość [#4]: 07.07.2007 o 18:01

Konto skasowane

steru zeby odpalic diablo i dodatek i podstawka musza byc w tym samym jezyku. chyba ze chce ci sie bawic z przepakowywaniem plikow mpq. ale jakie juz pliki podmienic w mpq to cie nie powiem. musisz poszukac. ktos pisal kiedys

gejkiller
Wiadomość [#5]: 08.07.2007 o 05:44

Konto skasowane

setup.exe/install.exe, a mpq nie grają roli, CRC nie wchodzi w gre, ale jak masz pirata to dostaniesz bana na mózg więc nie pytaj o nic co ściągnąłeś z neta, zakup umysł i kombinuj...

Edit: w sumie Ty i tak złamałeś regulamin blizza ściągając ich grę z serwera, więc może niech nie każdy wspiera piractwo ;p;p;p
`
[Edycja - gejkiller w 08-07-2007 o 05:48]

edit2: klawiatura coś odmawia posłuszeństwa

[Edycja - gejkiller w 08-07-2007 o 05:50]

Phoenix
Wiadomość [#6]: 27.07.2007 o 09:23

Konto skasowane

gejkiller napisał:
setup.exe/install.exe, a mpq nie grają roli, CRC nie wchodzi w gre, ale jak masz pirata to dostaniesz bana na mózg więc nie pytaj o nic co ściągnąłeś z neta, zakup umysł i kombinuj...

Edit: w sumie Ty i tak złamałeś regulamin blizza ściągając ich grę z serwera, więc może niech nie każdy wspiera piractwo ;p;p;p
edit2: klawiatura coś odmawia posłuszeństwa
Obrazasz mi tu bezpodstawnie czlowieka, ktory swego czasu prowadzil jeden z najwiekszych serwisow o D2 w PL, z ktorym gralem i o ktorym wiem, ze tak samo, jak BN.PL walczyl z nielegalnymi wersjami D2, wiec zwazaj na slowa... diablotin.gif

[Edycja - Phoenix w 27-07-2007 o 09:24]

Battlenet.pl Network Co-Administrator
StarCraft2.net.pl - My Life For Aiur! biggrin.gif
Steru
Wiadomość [#7]: 27.07.2007 o 09:43

Konto skasowane

gejkiller napisał:

gejkiller nie dość, że Twoja wiedza o D2 jak się okazuje jest mizerna i radzisz co zrobić, nie mając kompletnie o tym pojęcia to jeszcze obrażasz człowieka całkowicie nie mając racji.

Wszyscy, którzy mnie znają mam nadzieję, że mnie zrozumieją i wybaczą poniższy mały wybuch ale z takim chamstwem i ignorancją (prawdopodobnie dziecka neostrady) będę walczył.

Drogi gejkiller kiedy ja grałem w D2 i tworzyłem część polskiego światka D2, chociażby poprzez wspomnianą przez Phoenixa Strefę Ty miałeś mleko pod nosem, a mamusia podcierała Ci pupkę. Zanim kogoś obrazisz zastanów się dwa razy, albo może nawet trzy razy. Jeżeli piractwem nie jest zrobienie kopii legalnie posiadanej płyty CD (na własny użytek) to czy w momencie kiedy posiadam D2 EN, D2 PL, Dodatek PL (bodajze 2 sztuki) wszystko oryginalne, ale jak pisałem kolega pożyczył i wyemigrował do Irlandii z moim zestawem, a ja pobrałem z sieci aby podmienić pliki wersji językowej to jestem piratem? Chyba miałeś lekki paraliż jednej półkuli lub obu gdy pisałeś powyższego posta. Za dużo nerwów straciłem ganiając gówniarstwo na forach, które chciało piratami zawojować świat żebyś mi zarzucał, że złamałem regulamin Blizzarda czy też, że mam pirackie wersje ich softu. Brzydzę się piractwem tak samo jak cziterami itp., uwierz mi, że stać mnie na to żeby sobie kupować oryginalne gry, czy soft do kompa. Nie wiesz o kim piszesz, a rżniesz cwaniaka i obrzucasz błotem. Nie wywyższam swojej osoby czy jakichkolwiek zasług, ale jak ktoś wypisuje takie pierdoły i oszczerstwa jak Ty to nóż się sam w kieszeni otwiera.
Jeżeli jesteś inteligentny i potrafisz czytać ze zrozumieniem to proszę o przeprosiny, nie dla tego że jestem alfa i omega ale dla tego, że szacunek się należy każdemu, a jak się rzuca oskarżenia to trzeba mieć je czym poprzeć. Ty niestety nie masz czym.

Dziękuje szanownemu administratorowi, że pozwolił mi na oczyszczenie atmosfery i udzielenie sprostowania do tej poniżającej wypowiedzi.

Wszystkich, którzy poczuli się urażeni lub zgorszeni moją wypowiedzią przepraszam ale chamstwa, prostactwa i gówniarstwa nie toleruje.

Pozdrawiam.

P.S.
gejkiller pliki mpq mają znaczenie.

TheStructor
Wiadomość [#8]: 27.07.2007 o 09:51

Konto skasowane

Steru: Tak, to jest piractwo lol.gif
Nawet w licencji masz napisane, że nie możesz bez pozwolenia dystrybutora kopii płyty zrobić ;]

Wspaniale.
niepoprawny
Wiadomość [#9]: 27.07.2007 o 10:09

Konto skasowane

Będąc średnio "szczęśliwym" posiadaczem dwóch oryginalnych zestawów D2 + LoD w polskiej wersji językowej, po kolejnym patchu, który dalej nie poprawił wielu baboli polskiej wersji, po prostu się wkurzyłem, znalazłem gdzieś w odmętach internetu obrazy wersji angielskiej. Zainstalowałem pełną wersję angielską, wykorzystałem cd-keye z moich zestawów, grę odpalam z playdisków polskiej wersji - działa (tak - z płyt - nie korzystam z loaderów). Podejrzewam, że powinno to działać w drugą stronę, niestety pół na pół raczej nie zadziała (mam na myśli różne wersje językowe podstawy i dodatku).
Korzystałem kiedyś z ModPL - niby było lepiej z polską wersją, ale prezentacja screena w polskiej wersji na anglojęzycznych forach wyglądała cholernie egzotycznie. Z nakładki EnglishX nie korzystałem...
Jedyny problem jaki się pojawił po przejściu na wersję angielską - to kwestia przyzwyczajenia się do pogrubionej czcionki Exocet na itemkach.

ps. no niech mi nikt nie mówi w takim przypadku o piractwie.
ps#2. w napędzie mam kopię playdiska, którą średniozaawansowany użytkownik nagrywarki potrafi wykonać. Oryginały leżą grzecznie w pudełkach. Jestem raczej przezornym użytkownikiem komputera.

Steru
Wiadomość [#10]: 27.07.2007 o 10:09

Konto skasowane

TheStructor napisał:
Steru: Tak, to jest piractwo lol.gif
Nawet w licencji masz napisane, że nie możesz bez pozwolenia dystrybutora kopii płyty zrobić ;]

Structor tyle ze ja kopii nie zrobiłem smiley.gif

Steru
Wiadomość [#11]: 27.07.2007 o 10:15

Konto skasowane

W sumie to może wyniknąć z tego ciekawa dyskusja ponieważ według mojego punktu widzenia nie jest piractwem zrobienie kopii oryginalnej płyty, którą się bayło w legalny sposób. Wolałbym żeby w napędzie świszczała kopia niż żebym miał ryzykować zniszczenie oryginału. Już kiedyś mi napęd wypluł płytę w strzępach i podziurawił obudowę. Co prawda nie posiadam takiej kopii, może z lenistwa sam nie wiem, ale uważam, że jej zrobienie to raczej objaw rozsądku niż piractwa, złodziejstwa i oszustwa. W licencjach do gier chyba był zapis na ten temat ale nie będę się nim podpierał na 100% bo nie mogę teraz przytoczyć takiego zapisu czy podać przykładu. Jeśli nawet nie ma tego w licencji to jestem pewien, że taka kopia bezpieczeństwa jest dopuszczalna być może przez nasze prawo. W tej kwestii mógłby się któryś z kolegów prawników wypowiedzieć.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :