Dziś jest: Poniedziałek, 20 maja 2019, godzina 20:42
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Warror ... DK

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Dragon17
Wiadomość [#1]: 05.04.2011 o 20:29

Konto skasowane

Witam, niedawno powrociłem do gry w World of Warcraft i mam do was kilka pytan odnoscie Warriora oraz DK

1. Ktora z tych klas radzi sobie obecie lepiej w pvp,bg na arenach?
2. Ktora (przy odpowiednik gearze oczywiscie) wyciaga wiekszy dps na PvE ?
3. Ktora latwiej sie tankuje?

Z gory dziekuje za odpowiedz smiley.gif

Gauz
Wiadomość [#2]: 05.04.2011 o 20:58

Konto skasowane

Jak napisze ze Warrek, to ktos podepnie sie i powie ze DK. Poczytaj patch notes wydane 1.04.2011 na stronie Bliza mysle ze pomoze Ci sie zastanowic. Pozdro

Daros666
Wiadomość [#3]: 05.04.2011 o 23:18

Konto skasowane

Do PvP to bierz DK, bo warrior jest nerfiony co patch.

Znowu w Hordzie,mon.
Nekkro
Wiadomość [#4]: 06.04.2011 o 00:56

Konto skasowane

w tej chwili DK jest spokojnie niszczony tylko przez jedna klase - Warriora ;)
DK wydaje sie lepszym wyborem do pvp chociaz w 2v2 moze byc trudno, to juz w 3v3 powinno byc ok. Przynajmniej nie bedziesz sie lapal za glowe co nowe patch ptr notes, co blizz wyrabia z twoja klasa.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
mindseeker
Wiadomość [#5]: 06.04.2011 o 13:07

Konto skasowane

http://www.arenastats.com/index.php?r=all&bg=all&br=3&mr=2000&mt=5&mg=20

W tej chwili jest lepszy Warrior. Po patchu? Ciężko powiedzieć, ale chyba dalej będzie Warrior mimo nerfa CS.
W tej chwili Unholy DK jest najłatwiejszą klasą do zabicia dla Warka.

Vurio
Wiadomość [#6]: 07.04.2011 o 11:56

Konto skasowane

co lepsze... hmm

napisze tak.. kazdy prawie kretyn teraz moze zabic wszystko i wszystkich warriorem. wystarczy odpalic troche cd i nagle twoj dmg jest porownywalny z wybuchem kilku bomb wodorowych. skillcap na wariorze jest zalosnie maly trzeba sie tylko nauczyc kiedy odpalic cd na dmg a kiedy cd na zmniejszenie i jaka rotacje skilli. = zabojcza kombinacja.

co do dk. dobry dk to naprawde rzadkosc.
znam dwoch ktorzy sa wstanie kopiowac bopy czy es cyclony hoje itp.
zeby duzo dmg robic dk to tez nie jest jakas czarana magia ale zeby uzywac wszystkich skili ktore oferuje dk to juz wyzsza szkola jazdy konnej.
pozatym trzeba sie nauczc jak przezyc rozpedzonego warriora ktory jak cie zobaczy na arenie to sie od ciebie nie odkleji.

wiec radze isc w warriora bo jest latwiejszy ale dk moze dac duzo radosci jak sie go opanuje./

mindseeker
Wiadomość [#7]: 07.04.2011 o 12:49

Konto skasowane

Vurio ty chyba nie wiesz co to znaczy skillcap. Warriorem gra się bardzo łatwo do 1800-2k , a później jak już ludzie wiedzą jak go kitować i jak zminimalizować jego dmg to tak łatwo nie jest.
Dobry Warrior to taki, który wie jak używać Intervane - do 2k żaden z tych facerollowych warków nie wie do czego ten skill jest. Po drugie Spell Reflection - niezywkle ciężko użyć w dobrym momencie żeby nie dostać cc itd.
Kolejna sprawa to to, że bijąć kogoś Warriorem trzeba się bardzo skupić, bo żeby zrobić dobry burst trzeba wiedzieć w którym momencie użyć Overpower, żeby od razu na kolejnym GCD pojawił się drugi proc - to nie jest takie łatwe jak wygląda i wymaga praktyki.

znam dwoch ktorzy sa wstanie kopiowac bopy czy es cyclony hoje itp.

LoL a co w tym trudnego? 3vs3 jeden typ pada i DK rzuca na jego heala DS i kopiuje BOP takie trudne?

zeby duzo dmg robic dk to tez nie jest jakas czarana magia ale zeby uzywac wszystkich skili ktore oferuje dk to juz wyzsza szkola jazdy konnej.

Nom, bo ciężko jest spamować NS i wrzucić Strangulate żeby Warrior mógł zburstować cel.

Vurio
Wiadomość [#8]: 07.04.2011 o 13:44

Konto skasowane

... ok znow sie zaczyna...
a) wiem co znaczy skillcap
b) tak rzucanie dark simu (kopiowania spelli) na hoje.cyclon.bopy itp jest cholernie trudne. bo on to robi z 75% skutecznoscia
c) dla ciebie 2k rating jest latwy. dla mnie 2.400 na altach w blue jest latwy ,
d) mowisz ze dk spelle nie sa wcale trudne do uzycia ale spellreflect i intervate to juz cos innego?

Ja pisze posty ze swojego doswiadczenia ktore jak juz udowodnilem (tobie) jest na wysokim dosc poziomie.
ty mowisz ze trzeba spamowac jakies ability i wygyrwasz gre.. a to nie jest prawda

dobry dk uzyje unholy frezny by wyciagnac swojego kolege z cc (sheep/blind/sap/hibernate)
dobry dk uzyej strangualte stuna interrupta gripa dark simu i zacznie spamowac ns wtedy gdy bedzie mial do tego dobry moment.
dobry dk jest nie do kontorlowania przez wieksza czesc gry.

i tak uwazam zeby dobrze grac dk trzeba byc lepszym graczem co oznacza ze gra dk posiada wiekszy skillcap niezeli gra warkiem.
pozatym zaznaczylem wczesniej ze jak juz opanujesz rotacje i momenty w ktorych mozesz odapac cd to wtedy robisz mala masakre na arenie. (tu mowa o warriorze)

p.s czytaj prosze caly post i wtedy odpowiadaj.

wielu ludzi ktorzy wczesniej nigdy nie byli na 2300+ nagle jakos biegaja na 2600+ (mowie o warriorach) to pewnie jakas palga ktora dotknela graczy grajacyh warriorami polepszajac ich umiejetnosci gry.

[Edycja Vurio - 07.04.2011 o 13:45]

mindseeker
Wiadomość [#9]: 07.04.2011 o 21:14

Konto skasowane

Dopiero teraz skojarzyłem, że to ty jesteś tym Warlockiem.

d) mowisz ze dk spelle nie sa wcale trudne do uzycia ale spellreflect i intervate to juz cos innego?

Spell Reflect i Intervane wymagają zmiany stancu, macra i ratują partnera lub ciebie przed zginięciem. To nie jest to samo co Dark Sim. Mam stary DK i na prawde cholernie latwo skopiować jaki kolwiek spell. Poczynając od Blinka a kończąc na Divine Shield. Odpowiednie uzycie Intervane wymaga mega ogarnięcia bo jest niezwykle trudne i wymaga skupienia. To samo jest ze SR - jak dasz się nabrać na fake cast to pozamiatane. Spell Reflect ma tak widoczną ikonę nad glowa po użyciu, że każdy kto to widzi od razu przerywa cast, więc weź pod uwage ms lag i użyj tego dobrze.
Dark Sim takiej ikony nie ma, wiec nawet tak banalna różnica sprawia, że SR wymaga znacznie więcej ogarniecia

Ja nie mówię, że Warrior jest jakiś specjalnie trudny, ale akurat DK na pewno nie jest od niego trudniejszy, bo jak sam napisałeś ciężko go kontrolować - sam ten fakt sprawia, że jest łatwiejszy.
Druga sprawa Necrotic Strike jest overpowered i powinien zostać znerfiony. Ten skill wygrywa areny. Ostatnio po jednej arenie dokładnie przejrzałem combat loga. Dostałem 2 heale pod rząd 20 i 25k - oba zaabsorbowane - to nie jest normalne. Mortal Strike 50% nie był tak przegięty.

[Edycja mindseeker - 07.04.2011 o 21:18]

Pan_Zajebisty
Wiadomość [#10]: 07.04.2011 o 21:38

Konto skasowane

mindseeker napisał
Odpowiednie uzycie Intervane wymaga mega ogarnięcia bo jest niezwykle trudne i wymaga skupienia.

/cast defensive stance
/cast [nomod, @party1] intervene
/cast [mod:alt, @party2] intervene

Faktycznie, niezbędne jest MEGA ogarnięcie.

MS
Wiadomość [#11]: 07.04.2011 o 22:45

Konto skasowane

mindseeker napisał

Jak byś nie skojarzył, to byś dalej z niego szydził??

mindseeker
Wiadomość [#12]: 07.04.2011 o 23:06

Konto skasowane

tak

Nekkro
Wiadomość [#13]: 08.04.2011 o 11:47

Konto skasowane

MS napisał
mindseeker napisał

Jak byś nie skojarzył, to byś dalej z niego szydził??

haha, true.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Vurio
Wiadomość [#14]: 08.04.2011 o 13:32

Konto skasowane

buu czemu na tym forum ludzie musza sie obrazac i wyzywac nonstop...
ja chce tylko pomoc! a kazde moje slowo musze podpierac profilem streamem itp :/

Nekkro
Wiadomość [#15]: 08.04.2011 o 13:37

Konto skasowane

to tylko mindseeker tak ma, ale on wbil 1.7 z drootem bez komunikacji glosowej ;]

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
mindseeker
Wiadomość [#16]: 08.04.2011 o 15:12

Konto skasowane

wbiłem więcej bo prawie 2,2k i nie w 2vs2 a 3vs3 nie wiesz nie pisz. Następny co nie powąchął 1800.
A sprzeczam się z Vurio dlatego, że już raz to zrobiłem i miałem rację co do tego, że Warrior/Heal jest anty dla Warlock/Heal w 2vs2. Grali wtedy na mmr 2,2k albo 2,4k, nie pamietam i nie było momentu żeby Warrior mógł zginąć, a to przecież tylko 2,2 czy tam 2,4, gdzie lockiem ma r1 w bg, więc?. Teraz też się sprzeczam, bo DK jest łatwiejszy od Warriora i podany argument, że Dark Sim jest trudny do użycia mnie śmieszy, bo wystarczy wyczekać moment i tyle...
Mam DK. Gram nim regularnie i przy grze tą klasą, assa Rogal z WotLK wydaje się trudniejszy...

Vurio
Wiadomość [#17]: 08.04.2011 o 15:28

Konto skasowane

to tak ..; ale np wczoraj gralem wiecej 2s i wygralismy z jakimis 10x teamy war+healer or dk.

tamci kolesie mieli olej+moj sham ragowal bo chcial juz sobie isc.
ja sie zgadzam z twierdzeniem ze jest antycomb ale da sie wygrac.

mindseeker
Wiadomość [#18]: 08.04.2011 o 15:50

Konto skasowane

Każdym z każdym da się wygrać, ale zależy od szczęscia i błędów. tu się zgadzam.

Nekkro
Wiadomość [#19]: 08.04.2011 o 15:51

Konto skasowane

mindseeker napisał
wbiłem więcej bo prawie 2,2k i nie w 2vs2 a 3vs3 nie wiesz nie pisz. Następny co nie powąchął 1800.

LoL, dobrze ze mamy takich pro graczy jak Ty, bo pvp by umarlo.

To juz byles gotowy zmieszac Vurio z blotem bo go nie poznales, ale jak juz skojarzyles ze to on ( TEN, o ktorym napisales ze ma SKILLA ) to lapki z klawiatury, najpierw salut a potem "oh, to tylko takie sprzeczki male"

;]
;]
;]

a i DK jest nudny.

[Edycja Nekkro - 08.04.2011 o 15:51]

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Pan_Zajebisty
Wiadomość [#20]: 08.04.2011 o 15:55

Konto skasowane

mindseeker napisał
wbiłem więcej bo prawie 2,2k i nie w 2vs2 a 3vs3 nie wiesz nie pisz.

Skoro masz takie gówniane doświadczenie to czemu się tak mądrzysz?

REKLAMA
Strona 1 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :