Dziś jest: Piątek, 22 marca 2019, godzina 06:12
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Warrior exp w prot.

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
wojtek228
Wiadomość [#1]: 11.05.2011 o 19:01

Konto skasowane

Witam czy opłaca się grać warkiem ze spec prot od 1 lvl? Mam zamiar zaliczyć wszystkie insty jako tank. Czy w tym spec nie będę maił problemów z robieniem q i dobiciem do 85lvl?
Czy rola tanka jest trudna?

natrakh
Wiadomość [#2]: 11.05.2011 o 19:58

Konto skasowane

Lvlowanie w prot nie jest trudne, nie powinienes miec z tym problemu. A jak zaczniesz od samego początku uczyć sie tankować to nie powinno być cieżko na kolejnych instach.

mindseeker
Wiadomość [#3]: 11.05.2011 o 20:38

Konto skasowane

Czy rola tanka jest trudna?

Jeśli nie znasz wszystkich instancji na pamięc to tak jest to trudna rola, bo to tank jest jakby przewodnikiem grupy i on ma wiedzieć gdzie iść itd.
Tu chodzi mi raczej o stare instancje typu BRD, Maraudon, BFD, Uldaman itd w których ciężko ogarnąć dobrą drogą jak tego nie znasz - fakt, że blizz podzelił takie instancje jak BRD na części ułatwia sprawę.
No i jak nie masz super sprzętu to ludzie z heirloomami będą bez przerwy cię overagrować co jest zapewne (wulg.)ające.

wojtek228
Wiadomość [#4]: 11.05.2011 o 21:50

Konto skasowane

A co z systemem Dungeon Journal, który ma zostać wprowadzony w najbliższej wersji? Czytałem że
,,Dungeon Journal jest nowym narzędziem pozwalającym graczom, zdobyć więcej informacji na temat danej instancji, bossów jakie się w niej znajdują, posiadanych przez nich umiejętności oraz nagrodach za ich pokonanie." oraz ,,Pojawi się mapka raidu/lochu, która pokaże, gdzie znajdują się poszczególni bossowie. Będą oni zaznaczeni różnymi ikonkami. Gracz będzie mógł dowiedzieć się więcej o potworze klikając na jego ikonkę"
Mam nadzieję że dzięki temu systemowi ukończenie instancji nie będzie stanowić problemu.

[Edycja wojtek228 - 11.05.2011 o 21:51]

natrakh
Wiadomość [#5]: 11.05.2011 o 22:28

Konto skasowane

Na low lvl instach bossy sprowadzaja sie glownie do nukowania, zbytnio taktyki tam nie ma. A sama teoria na 85lvl to jeszcze za malo jednak zeby bez problemu inste zrobic;p

lsh
Wiadomość [#6]: 11.05.2011 o 22:43

Konto skasowane

na razie go nie ma
w sumie do cata pociągniesz po prostu zergując insty, sprawdz sobie tylko guide do lvlingu i rozdawania talentów.
teraz każdy dungeon ma mapkę więc luzem polecisz smiley.gif

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
milfek
Wiadomość [#7]: 12.05.2011 o 08:44

Konto skasowane

Moze ktos zapodac build taki w sam raz na instancje 5man ( dla prot wara oczywiscie ). Mam full heirloomy wiec z expem nie bedzie problemu i rowniez jak autor tematu chce go expic na instancjach oraz CtA jesli tylko bedzie dostepny. A co do samych instancji to nie jest az tak zle, mapki bardzo pomagaja, taktyka jest jedna, bij ile wlezie by boss padł.

lsh
Wiadomość [#8]: 12.05.2011 o 09:10

Konto skasowane

standardowy:
http://wowtal.com/#k=I(...)r.-h-k0m

gag order możesz nie dawać i poczekać na impending victory. Wtedy na trashu wyleczysz się sam smiley.gif

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
Tremiec
Wiadomość [#9]: 12.05.2011 o 13:22

Konto skasowane

Taki standardowy to Twoj build nie jest. Na co komu podczas tankowania instacji w czasie lvlowania czy na normalu 85 Piercing Howl. Gag ordera uważam za super talent podczas lvl, dzięki niemu jestes w stanie zabijac prawie kazdego kto coś czaruje- jedynie frost maga nie spotkalem jeszcze, a tak reszte zabija sie dosyc latwo w procie, ma sie tyle stunow, silencow i czego tam sie jeszcze chce, ze koles zazwyczah moze tylko autoatackowac.

lsh
Wiadomość [#10]: 12.05.2011 o 13:36

Konto skasowane

autor pyta się o pve nie o pvp, imo gag order przy lvlowaniu po instancjach jest raczej średnio przydatny, dlatego w mojej opinii lepiej zamienić go na impending victory.

co do piercing howl - jak jest potrzeba dłuższego kite'owania czegokolwiek czy też spowolnienia trashu goniącego za healem/dpsem jest to bardzo dobry talent smiley.gif

wojtek228
Wiadomość [#11]: 13.05.2011 o 14:07

Konto skasowane

Możecie mi jeszcze doradzić jak grać? ogólnie wszystko co powinienem wiedzieć zaraz na początku gry. Po to by nie marnować czasu na poznawanie wszystkiego od 0 tylko od razu przystąpić do działania.

natrakh
Wiadomość [#12]: 13.05.2011 o 14:18

Konto skasowane

Najpierw wbij max w blood& thunder, jak pullujesz to charge, rend i thunderclap, mozesz 1 markowac czaszka aby dpsi nie lali co sie da;p. Sciągnij sobie np Tidyplates threat meter, bardzo pomocne i przydatne.

http://vnboards.ign.co(...)5034/p1/

co prawda poradnik juz nie na czasie ale podstawy pozostaly raczej takei same.

[Edycja natrakh - 13.05.2011 o 14:21]

Tremiec
Wiadomość [#13]: 13.05.2011 o 14:28

Konto skasowane

Rozumiem, że opcja szukaj juz nie działa. . .
Poradnik, na czasie, z filmikami, wszystko rozrysowane- banał

http://www.mmo-champion.com(...)-Edition

Także autor zapytał się o robienie q. Robiąc q nie ma siły aby nie spotkać jakiegoś przeciwnika, a na mobki tez się przydaje Gag order.

[Edycja Tremiec - 13.05.2011 o 14:31]

vidur
Wiadomość [#14]: 13.05.2011 o 16:29

Konto skasowane

Ja też uważam, ze gag order jest przydatny do lvlowania. Łatwiej panować nad wszelkiego rodzaju casterami. Szczególnie odkąd Heroic Throw dostępny jest już od 20 lvlu. Jeśli kolega dopiero zaczyna przygodę z tankowaniem, moim zdaniem bardziej skorzysta z tego talentu niz z impending victory.

helson
Wiadomość [#15]: 23.05.2011 o 19:58

Konto skasowane

Jako ze rozpoczynam przygode z warriorem mam troche wątpliwosci. Chce grac jako tank ( juz mam jednego tanka - paladyna ). Jednak warrior wydaje mi bardziej skomplikowany od pala ze wzg. na rage. Jak dotąd ( 15 lvl ) zmuszony jestem zaczynac atak z autoataku, wiec o charge niema mowy. Zmuszony jestem bo trzymam włączone defensives stance ( w battle bylo troche lepiej ale wyczytalem ze prot warr powinien chodzic w defensives stance). Skilli mam co prawda niewiele poki co ale one dojda wraz z expem.
Nie wiem tylko jak z tym stance, czy mozna jednak uzywac battle? Troche lepiej mi sie bije moby w battle.

T-9
Wiadomość [#16]: 23.05.2011 o 20:08

Konto skasowane

Wjazd chagem w battle stance robisz i od razu przejście w def stanca - zyskujesz "przewagę" nad samobójcami (czyt. dps'em), którzy zazwyczaj nie mają cierpliwości...

helson
Wiadomość [#17]: 23.05.2011 o 21:16

Konto skasowane

Zaliczylem wlasnie RFC i Deadmines i powiem szczerze musialem walic non stop z auto ataku. Sprobuje tak jak pisales.

Tremiec
Wiadomość [#18]: 23.05.2011 o 21:45

Konto skasowane

Także pamiętaj nie ważne jak się znajdziesz przed mobkami najpierw rend, a następnie thunder clap (z czasem dojdzie cleave jeszcze i go dajesz przed thundrem bo jest to na innych gcd)- wtedy wszystkie trzymaja się już na Tobie.

helson
Wiadomość [#19]: 23.05.2011 o 21:58

Konto skasowane

Tylko ze nie mam rage by uzyc jakiegos skilla. Zauwazylem ze mimo tych początkowych problemow to mobki trzymaja sie mnie lepiej niz jak paladyn mial podobny lewel.

T-9
Wiadomość [#20]: 24.05.2011 o 01:07

Konto skasowane

Jak narzekasz na brak rage'a to zbieraj zawsze dużą ekipę - więcej otrzymanych obrażeń = więcej rage'a ;d

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :