Dziś jest: Poniedziałek, 23 października 2017, godzina 15:17
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Warrior czy DK

GOPA
Wiadomość [#1]: 04.02.2013 o 14:03

Witam serdecznie

Aktualnie mam warka i dkcza na 90 lv.
Obiema klasami cioram tylko i wylacznie PVP, gra sie przyjemnie.
Jednakowoz chcialbym skupic sie na jednej klasie i dlatego kieruje do Was pytanie.
Biorac pod uwage dzisiaj i patch 5.2 jak myslicie kto bedzie lepszym FC czy do pilnownaia bazy?
No i oczywiscie kim Wam sie lepiej dpsuje na arenie czy tez na bg?

prosze o pomoc smiley.gif

[Edycja GOPA - 04.02.2013 o 14:05]

PM Email
Remtar
Wiadomość [#2]: 05.02.2013 o 01:07

Hej ! Sam gram tylko PvP, lecz żadną z podanych przez Ciebie klas, także moja wypowiedź będzie kreowana na podstawie bycia obserwatorem :P . A więc, nawiązując do twojego pytania odpowiem tak : wybierz to czym Ci się przyjemniej gra smiley.gif Ja tylko mogę ci nasunąć + i minusy poszczególnych klas. Mianowicie Warrior, mega dobra klasa, zresztą jak każda ale... biorąc pod uwagę patch 5.2 troszkę go osłabią lecz to nie powinno brać góry nad wyborem klasy gdyż zapewne będą go buffować. DK... hm DK jest fajny, b. dobry dmg, z tego co się orientuje UNHOLY dostaje buffa, nie wiem jak z innymi specami. Różnica między tymi dwoma klasami jest taka, że warrior jest pure melee klasą. DK możesz sobie troche pokite'ować, bo jak sam wiesz range spelle, ghoul , doty. Napisałeś, że chcesz dobrego FC. Obie klasy są dobre, bo robisz z nich "świnie" i biegniesz z jednego końca mapy na drugi. Biorąc pod uwagę areny warrior jak i dk jest grywalny i na prawdę przyjemny jeżeli chodzi o rozgrywkę. Wybierz co Ci się podoba, weź pod uwagę fakt, że do wyboru ze specjalizacji pvp warriora teoretycznie masz tylko Arms ( praktyke zostawię ), a DK ma 3 grywalne spece które widuje dość często. Poza tym rycerzyk ma mroczny klimat, ale osobiście gdyby nie mój rogal, grałbym warrkiem bo według mnie ta klasa ma mega klimat. Wybór należy do Ciebie, satysfakcje z gry masz sprawić sobie, nie nam smiley.gif

Pozdrawiam.

PM Email
krupek1
Wiadomość [#3]: 05.02.2013 o 10:56

Konto skasowane

Warriora do PvP radzę odpuść sobie sam zaczynam powoli alty robić ponieważ jeszcze trochę płaczu gimbazy na forum battle.net i mój ukochany wojownik będzie ścierką do podłogi jak zwykle pewnie ze dwa patche po 5.2 i ja będę na 90 lvl a hunter będzie mnie zabijał na 70 xD taki to już balans Blizzarda a raczej jego brak

Malfi
Wiadomość [#4]: 07.02.2013 o 08:43

Warrior zdecydowanie najlepszy wtym paczu , z deathknightami da radę sobie spokojnie poradzić ale Warriorami jest spory problem , dlatego skupilbym sie na warku .

Czy Fury czy Nie i tak będzie wymiatać smiley.gif
Zreszta wystarczy popatrzeć na wyniki po Bg ...

PM Email
Nekkro
Wiadomość [#5]: 07.02.2013 o 22:24

W TYM PACZU !

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź