Dziś jest: Sobota, 23 marca 2019, godzina 12:03
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Warrior / Druid / ?? 3vs3

Warcrimer
Wiadomość [#1]: 21.04.2011 o 01:25

Konto skasowane

Witam! Na poczatku chcialbym sie przedstawic, jako ze jestem swiezym uzytkownikiem na tym forum ;)
Maniak WoW-a, chyba jak wiekszosc ludzi, ktorzy graja w ta gre ;)

Przejdzmy jednak do tematu - pytania. Zastanawiam sie, jaka klasa najbardziej by pasowala do warr, resto dru, w 3vs3. Zapytanie to kieruje do ludzi z nieco wyzszych ratingow, ktorzy znaja obecne meta (nie gralem chyba ze 2 tyg, takze moglo mi cos umknac). Wiem, ze z druidem moze byc teraz lekki problem (wiadomo, ze szaman bylby lepszy), ale nie mam zamiaru grac z nikim innym, prosty powod - ten dru to moj dobry ziomek. Generalnie poszukuje czegos, czym wejsc na rating typo 2450 i stopniowo piac sie jeszcze w gore. Uznalem, ze bedzie to najlepsze miejsce to stworzenia takiego tematu, jako ze na arena junkies nie raz pisza tacy ludzie, ze az mi rece opadaja.

Macie moze jakies propozycje? Osobiscie myslalem nad: warlock, mage, shadow priest (niestety po patchu chyba odpada), moze hunter?

Z gory dziekuje!

[Edycja Warcrimer - 21.04.2011 o 13:17]

Radi
Wiadomość [#2]: 21.04.2011 o 14:42

Konto skasowane

Sezon 9 kończy się prawdopodobnie w 4.2 więc masz jeszcze trochę czasu a co do setupów to:
WLS
KFC
Treesg
To najpopularniejsze i chyba najłatwiejsze do gry na razie.

Warcrimer
Wiadomość [#3]: 21.04.2011 o 20:45

Konto skasowane

Wiesz moze jak sobie radzi, np WLD? Z tego co gralem w sezonie 3, to counterowalismy RMP, tylko z dobrymi byly problemy (ale kto ich nie ma z RMP). WLS jest ok, ale wlasnie w tym sek, ze z moim kumplem druidem, przewaznie gramy razem, takze tutaj szaman nie wchodzi w gre. Probowalem jeszcze jakis miesiac temu double healer, a mianowicie warr, priest, druid. Setup mocny, weszlismy na 2300+ w dosc niedlugim czasie i priest nam zmienil frakcje. Jednakze nie chcialbym tego powtorzyc, nudne jest to combo przeokropnie. KFC chyba raczej z szamanem albo disc priestem sobie radzi, a nawet z holy palkiem, bo z tego co slyszalem to z drutem jest ciezko, ponoc strasznie zbiera (a jest dosyc latwy to zabicia) w takim setupie. Treesg jeszcze nigdy nie probowalem, dzieki za propozycje, postaram sie sprobowac ;)

Notfunny
Wiadomość [#4]: 24.04.2011 o 22:11

Konto skasowane

Proponowałbym z twoich czterech typów albo warlocka i to w affli ( najnowszy patch zapowiada się obiecująco dla owego speca) i shadow preja (nie widzę żadnego nerfa dla niego w nadchodzącym patchu, a jest naprawdę mocną klasą). Dlaczego nie mage ? Mam takie subiektywne wrażenie że mage (jeśli mowa o froście) może trochę przeszkadzać warriorowi. Ale to tylko moja własna ocena. Co do huntera to jest dla mnie jedną wielką niewiadomą.

Nikt nie chce kupić mojej gildii ; (
Warcrimer
Wiadomość [#5]: 25.04.2011 o 20:58

Konto skasowane

shadow preja (nie widzę żadnego nerfa dla niego w nadchodzącym patchu, a jest naprawdę mocną klasą)

Zdaje sie, ze shadow straci defensive dispell, a wtedy lock napewno bedzie dzialal sprawniej w takim setupie.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :