Dziś jest: Niedziela, 15 września 2019, godzina 09:47
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Wojownik Warrior Fury PvE. Co i jak? Patch 4.2

Odpowiedź

Temat: Warrior Fury PvE. Co i jak? Patch 4.2

Illuminator
Wiadomość [#1]: 10.08.2011 o 10:42

Konto skasowane

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chcialbym pograc warkiem PvE. I mam pare pytan.

1. Hit rating, mastery itp. Ile powinno tego byc %?
2. Pytanie chyba podobne do poprzedniego.. Jakie ogemowanie?
3. Bron.. 2x 2h czy moze 2x 1h?
4. Rotacja skilli. Wydaje mi sie ze to ma isc tak> Battle Stance>Charge>Berserker Stance>I juz dalej z gorki, ale nie jestem pewien.
5. Talenty. Oczywiscie chce grac w fury. http://www.wowhead.com/talent#L No chyba ze polecacie arms to tez prosze o build.
6. Glyphy.

Jest duzo pytan, ale szukalem tematu na forum o czyms takim ale nie znalazlem ;/. Jak taki sam temat jest to prosze o link.

Z gory baardzo dziekuje za odpowiedz.

Arhi
Wiadomość [#2]: 11.08.2011 o 10:06

Konto skasowane

może to http://manaflask.com/Ronnie/blog/5964/

Sebastek
Wiadomość [#3]: 19.09.2011 o 18:16

Konto skasowane

Cześć

Nie wchodząc w szczegóły, wpisz sobie "wow mrrobot" w google a jak tam będziesz to kliknij "gear optimizer" po czym wpisz swój realm i nazwę postaci. W ten prosty sposób zoptymalizyjesz sobie gear i dowiesz się też jakie itemki byłyby dla twojej klasy najlepsze i gdzie je zdobyć.

Jsśli chodzi o hit capa to dla fury jest on ok 9%, (musisz mieć zera przy missach z ataków specjalnych) broń - większość zdecydowanie używa 2X2H.
Przy rotacji to teraz nie używam battle stance z powodu wspólnego cd harge i interceptu. Jak grasz fury to berserker stance. Rotacja jest prosta, jedyną pewną rzeczą jest BT, pozostałe jak RB, CS czy slam ładujesz jak ci procną i tylko wtedy. Generalnie fury jest fajny w graniu i lubę go ale gra nim wymaga treningu i dobrego gearu, enchów oraz gemów. Gemujesz prawie wyłącznie pod str.

To tyle co zapamiętałem z twojego postu. Powodzenia.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :