Dziś jest: Poniedziałek, 24 września 2018, godzina 09:40
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Warrior FC

Gorack
Wiadomość [#1]: 03.03.2012 o 12:07

Konto skasowane

Powoli przymierzam się do gry RBG jako FC, tylko kilku rzeczy nadal nie wiem. Rozmawiałem w wieloma warriorami i każdy gra inaczej. Może na tym forum ktoś ogarnia Warriora FC i troche podpowie smiley.gif

1. Jak się gemować?
- Red socket: rozumiem wrzucamy +40 stam czy jednak strength?
- Żółty socket: to dla mnie wielka niewiadoma smiley.gif Czy mam pakować tam ressi czy może jest jakiś orange, purple itd gem który się bardziej nada?
- Blue socket: tutaj 20 str 30 stam, chyba innego wyboru tutaj nie ma

2. Staty i Reforge
Tutaj chyba powinienem wszystko w mastery reforgować? A co z parry, dodge? I rozumiem że taki stat jak expertise jest zbędny? Chociaż może z 15% się przyda? Pytam ponieważ podoba mi się bardziej 1h sword niż axe smiley.gif

3. Enchanty
Tutaj chyba wszystko w mastery i stamine?

4. Styl gry
Tutaj tylko chciałbym aby mi ktoś mniej więcej wyjaśnił jak powinna wyglądać gra jako FC. Jedni mi mówią że złapać flagę, przeżyć, dobiec do celu, capnąć. Nic więcej mnie nie interesuje? Czy coś przeoczyłem?

Na razie nie mam więcej pytań smiley.gif

Nekkro
Wiadomość [#2]: 04.03.2012 o 23:40

Konto skasowane

moze i jestem torche z tylu ale
nie znam sie to sie wypowiem.

Jako FC dajesz gemy stamina+resi, afaik to tylko to. Od kiedy Vengeance nie stackuje sie od atakow innych graczy twoj dmg nie bedzie wcale wysoki wiec jedyne twoje zadanie to:
- dobiec do swojego flag spotu
- przezyc
- capnac flage

Oczywiscie takie wartosci jak parry i dodge sa przydatne, masz je z str, ale glownie idziesz w mastery.

Warrior FC jest ( z tego co mowia ) najlepszy jako FC bo moze wyskoczyc z pierwszego smoke bomba, w ktorym to najwiecej FC traci zycie. Masz duza mobilnosc ( charge, intercept, hero leap, intervene ) no i krotki cd na stun - shockwave.

Enchanty - na klatke resi, reszta mastery i stamina.

No ale moze ktos bardziej doswiadczony w temacie Ci odpowie.

http://www.youtube.com/watch?v=ZMhKWLNYJG0

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :