Dziś jest: Wtorek, 23 lipca 2019, godzina 12:14
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Warr- Tank

darekszczecin33
Wiadomość [#1]: 16.02.2011 o 22:05

Konto skasowane

Witam .Mam pytanie w jaki sposob zrobic z warr tanka.Tzn. chodzi mi o zmiane arms na prot.Fury chce zostawic a zabrac sie za tanka.Prosze o w miare normalny opis co i jak mam zrobic..Dzieki z gory smiley.gif

atylla3
Wiadomość [#2]: 16.02.2011 o 23:28

Konto skasowane

darekszczecin33 napisał
Witam .Mam pytanie w jaki sposob zrobic z warr tanka.Tzn. chodzi mi o zmiane arms na prot.Fury chce zostawic a zabrac sie za tanka.Prosze o w miare normalny opis co i jak mam zrobic..Dzieki z gory smiley.gif

Iść do trenera -> zresetować talenty arms -> rozdać talenty w prot -> założyć glyphy do prota -> ubrać sprzęt do tankowania.

darekszczecin33
Wiadomość [#3]: 17.02.2011 o 06:39

Konto skasowane

Dzieki...Chodzilo mi o cos ciut innego, ale tez jest dobrze.

A chodzilo mi tez o build talentów pod raidy i hc dungeony.i najwazniejsze dobra rotacje jesli chodzi o tankowanie.

Nekkro
Wiadomość [#4]: 17.02.2011 o 09:53

Konto skasowane

na ktory lvl ?

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
darekszczecin33
Wiadomość [#5]: 17.02.2011 o 10:04

Konto skasowane

No wiadomo ze 85 lvl.Furry -prot warr orc.

lsh
Wiadomość [#6]: 17.02.2011 o 10:36

Konto skasowane

nie chce mi się pisać, bo to długo schodzi więc:

http://elitistjerks.co(...)warrior/

edit: tak od siebie to dorzucę, że sam używam 2/6/32 - zostaje 1 wolny punkcik do wrzucenia w co się podoba (arms-2x field dressing, fury- 3xbattle trance,2x cruelty, piercing howl)
Przedkładałbym też gag order nad incite (silence).
gemowanie jest tam podane, ja gemuję się pod mastery,parry, expertise - jak na razie sprawdza się znakomicie, w sumie tylko na cho'gallu na podwójnym debuffie miałem problem (offtank padł :P)
hit rating w zasadzie olej, zysk z posiadania 8% hit rating równoważy expertise i sam fakt tego, że dzięki vengance masz potężnego boosta dop attack power, także prędkość nabijania threata jest ogromna. jedynie na początku walki przez pierwsze 5-10 sec po pullu potrzebujesz chwili by złapać czy ustawić bossa i wtedy faktycznie pompowanie threat jest obniżone.

[Edycja lsh - 17.02.2011 o 10:51]

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
Alzat
Wiadomość [#7]: 17.02.2011 o 11:04

Konto skasowane

darekszczecin33 napisał
Dzieki...Chodzilo mi o cos ciut innego, ale tez jest dobrze.

A chodzilo mi tez o build talentów pod raidy i hc dungeony.i najwazniejsze dobra rotacje jesli chodzi o tankowanie.

ja sam dopiero zaczalem gre warkiem i powoli szukam informacji o prot buildzie. Ish podal ci link na strone EJ (studnia wiedzy o kazdej klasie) ja podam ci cos w naszym ojczystym jezyku link do stronki wow-space

powodzenia

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
darekszczecin33
Wiadomość [#8]: 02.03.2011 o 09:24

Konto skasowane

Dziekuje pieknie.O taka odpowiedz mi chodzilo.Jeszcze raz dzieki.Zamykam temat .

Witam, mam pytanie
odnosnie threat i aggro. czemu nie moge utrzymac Agrro ?? Trzyma sie mnie tyko boss a nie inne mooby.Co jest nie tak z moja rotacja ?Wszystko tak jak bylo napisane tak zrobilem.Prosze o pomoc w tym, temacie .Jak utrzymac agrro !!!

atylla3
Wiadomość [#9]: 02.03.2011 o 15:03

Konto skasowane

darekszczecin33 napisał

Witam, mam pytanie
odnosnie threat i aggro. czemu nie moge utrzymac Agrro ?? Trzyma sie mnie tyko boss a nie inne mooby.Co jest nie tak z moja rotacja ?Wszystko tak jak bylo napisane tak zrobilem.Prosze o pomoc w tym, temacie

Skąd mamy wiedzieć jaką masz rotację jak nie raczyłeś jej napisać? Podaj link do armory.

darekszczecin33
Wiadomość [#10]: 02.03.2011 o 17:51

Konto skasowane

Chcalem napisac tak.Czy powodem mojego braku skupienia mobow moze byc zla rotacja ?? Prosze o wyjasnienie mi powodu mojego bledu w roli Tanka. Armory Link.
http://eu.battle.net/w(...)advanced

atylla3
Wiadomość [#11]: 02.03.2011 o 18:54

Konto skasowane

darekszczecin33 napisał
Chcalem napisac tak.Czy powodem mojego braku skupienia mobow moze byc zla rotacja ?? Prosze o wyjasnienie mi powodu mojego bledu w roli Tanka. Armory Link.

Człowieku, ale skąd możemy wiedzieć czy powodem twojego braku skupienia mobów może być zła rotracja, skoro jej nie podałeś? Nie dociera to do ciebie?

Wojownikorgi
Wiadomość [#12]: 02.03.2011 o 19:31

Konto skasowane

darekszczecin33 napisał

Gear masz spokojnie wystarczajacy.

Talenty (tylko i wylacznie wedlug mojego uznania), sa odrobine zle dobrane.

Rotacja - Single target.

Heroic Throw -> charge -> rend -> Shield Block -> shield slam -> revenage (-> jesli procnie shield slam) -> TC -> ewentualnie demo shout, pozniej powtarzasz od momentu Shield block'a (jesli nie masz juz CD).

Rotacja - Boss + addy

Heroic throw na bossa -> charge/ hero leap -> rend -> tc -> shield slam -> revenage (-> jesli procnie shield slam) -> odswierzony TC -> shockwave (+20% dmg).

W miedzy czasie na Single Target, uzywasz Heroic strike, na multi - cleave.

darekszczecin33
Wiadomość [#13]: 02.03.2011 o 20:36

Konto skasowane

No i o to mi chodzilo.Nie wazne jaka mam rotacje , tylko czy ona byla przyczyna utraty agrro.Ale dzieki wieki za pomoc.Pozdrawiam i ide dalej robic mojego warr-ka.

Nekkro
Wiadomość [#14]: 03.03.2011 o 13:09

Konto skasowane

darekszczecin33 napisał
Nie wazne jaka mam rotacje , tylko czy ona byla przyczyna utraty agrro.

no prosze Cie...

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
darekszczecin33
Wiadomość [#15]: 03.03.2011 o 13:34

Konto skasowane

Nie pros necro, nie umiesz zrozumieć slow confused.gif Czy masz nadmiar mądrosci ??Jak jesteś taki Mądry jak uważasz to może pomówimy o innych aspektach życia a nie tylko grach ?? Tam się możemy sprawdzić.....Pozdrawiam !

watman
Wiadomość [#16]: 03.03.2011 o 13:38

Konto skasowane

darekszczecin33 napisał
Nie pros necro, nie umiesz zrozumieć slow confused.gif

the problem is:
jesli nei wiemy JAKA byla rotacja, to nie wiemy, czy ona mogla byc przyczyna slabego aggro...
c whut i did 'ere?

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :