Dziś jest: Środa, 26 czerwca 2019, godzina 20:58
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Warlock vs Mage

zaku007
Wiadomość [#1]: 03.12.2009 o 13:55

Konto skasowane

Witam wszystkich. Mam pytanko, która z wymienionych klas robi większy dps na instach i która jest chętniej brana?

Nekkro
Wiadomość [#2]: 03.12.2009 o 13:59

Konto skasowane

zaku007 napisał
Witam wszystkich. Mam pytanko, która z wymienionych klas robi większy dps na instach i która jest chętniej brana?

masz obie wylevelowane na 80 i gotowe do robienia instansow ?
obie robia dobry dps wiekszy od niektorych klas a od niektorych moga robic nizszy. Chetniej brana ? Obie sa chetnie brane, zalezy kto jest innym dps w grupie.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
zaku007
Wiadomość [#3]: 03.12.2009 o 14:06

Konto skasowane

Nie oczywiście że nie mam, bo jak bym miał to bym już wiedział która z tych klas robi większy dps, mam Locka na 67lvl i Maga na 53lvl, którego aktualnie leveluje dlatego się pytam. Ale dzięki za zainteresowanietongue.gif

Nekkro
Wiadomość [#4]: 03.12.2009 o 14:12

Konto skasowane

zaku007 napisał
Nie oczywiście że nie mam, bo jak bym miał to bym już wiedział która z tych klas robi większy dps, mam Locka na 67lvl i Maga na 53lvl, którego aktualnie leveluje dlatego się pytam. Ale dzięki za zainteresowanietongue.gif

graj ta ktora bardziej Ci sie podoba. Zobacz jakie zmiany beda wprowadzone w 3.3, to juz niedlugo. Wydaje mi sie ze mag lepiej radzi sobie na bg niz lock ( przynajmniej z klasami meele )
na 67 / 53 lvl to jeszcze troche drogi do 80 ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
luney
Wiadomość [#5]: 03.12.2009 o 15:55

Konto skasowane

Kolejny temat z serii pączek vs rurka z kremem...

Zamykam.

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :