Dziś jest: Wtorek, 11 sierpnia 2020, godzina 03:14
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Warlock PvP surv

Oxan
Wiadomość [#1]: 22.10.2009 o 13:31

Konto skasowane

Witam wszystkich serdecznie.Od przyszlego tygodnia mam zamiar grać Warlockiem i stad nasuwa się moje pytanie jak radzi sobie ta klasa w pvp w teraźniejszym patchu i ogólnie.Dodam także, że głównie jestem nastawiony pod Destro gdyż jakoś najbardziej przypada mi do gustu.Czy gra się przyjemnie tą klasą czy jednak zdecydować sie na coś innego.Prosze o obiektywne odpowiedzi, z góry dziekuje. Pozdrawiam

ChiKuSho
Wiadomość [#2]: 22.10.2009 o 18:19

Konto skasowane

zalezy o co chodzi jezeli chcesz byc master of rng i sciagac ludzi na hita ... byc generalnie wyzywanym przez wszystkich hate'row od nooba etc ... to destro jest dla ciebie

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Oxan
Wiadomość [#3]: 22.10.2009 o 18:37

Konto skasowane

O to mi chodziłosmiley.gif w takim razie rozumiem, że destro jako tako sobie radzi tak?

Kaczorek
Wiadomość [#4]: 22.10.2009 o 19:01

Konto skasowane

destro jest ogolnie lepsze. affliction wspolracuje tylko z niektorymi setupami, nie ma praktycznie zadnego burstu, a destro ze wzgledu na lol20k bursty moze dzialac w kazdym setupie. w 2v2 oba spec (z przewaga dla affli) sa dobre, w 3v3 destro jest regularniej widywane (caster cleavy, rls) niz affli (wld, shadowplay, shadowcleave), a w 5v5 w 90% juz tylko destro.
mi sie osobiscie destro bardzo podoba: w tbc bylo slabe i nie mialem okazji zebrac gearu pod ten (wtedy) underpowered spec, 1shotowanie ludzi daje duzo funu, poza tym poleganie w przypadku affli prawie w 100% tylko na shadow spellach jest irytujace; trafiony counterspell = searing spam >_>

patch 3.3 troche buffnie locka (glownei) pod katem affli. nerf conflaga na chwile obecna jest prawie nieodczuwalny, wiec oba spec beda bardzo viable smiley.gif

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #2 ACTIVE | CRUNOZAUR.304
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
Oxan
Wiadomość [#5]: 22.10.2009 o 19:51

Konto skasowane

Ok o takie wypowiedzi mi chodziło, dzieki wielkiesmiley.gif Eot

Gruee
Wiadomość [#6]: 01.11.2009 o 23:28

Konto skasowane

Siemka
Jako ze dość dawno nie grałem (prawie rok), a teraz zachciało mi się wrócić do gry, mam pare pytanek.
1. Jak Lock wyglada w setupie z Rogue (2v2 affli)?
2. Zlukałem że są nowe spelle jakieś, jak teraz wyglada rotacja spelli w walce?
3. Wiecej nie pamiętam proszę o rozgrzeszenie i pokute (jak przypomni mi sie coś to napisze ;x ).

Pozdro
GRU

Alron
Wiadomość [#7]: 01.11.2009 o 23:50

Konto skasowane

1. Jak Lock wyglada w setupie z Rogue (2v2 affli)?

Z rogalem gra się jako destro a nie affi. Destro Lock/Rogue to według mnie lepszy team na chwilę obecną niż Rogue/Frost Mage. Lock zajebiście chainuje cc z rogalem i ma taki burst, że walki zazwyczaj trwają 30 sekund jeśli wszystko pójdzie dobrze.

ChiKuSho
Wiadomość [#8]: 01.11.2009 o 23:56

Konto skasowane

Chainuje CC z rogalem? w sensie ze co lock fearuje i uzywa spellocka gdy rogue siedzi na targecie? To jest to chain cc niby?

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :