Dziś jest: Środa, 26 września 2018, godzina 06:52
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Vampirism Zero VZP

Sidus
Wiadomość [#1]: 06.08.2010 o 02:47

Konto skasowane

Dawno nie gralem w nic na Battle.necie. Kiedy konczylem przygode, albo raczej przechodzilem na chwilowa przerwe przewazala stara wersja Vampirism Zero 1.09 ktora byla generalnie trudna. Wrocilem jakis czas temu, pelno pojawilo sie jakis nowych smiesznych edycji gdzie wygrana wyznaczala sie debilizmem, a nie gra - trwajaca gora 30 minut. Pojawila sie jednak alternatywa - Vampirism Zero VZP. Powalila mnie na glowe, robi ja klan - VZP. Typy pomyslaly o wszystkim. Tutaj zanika stereotypowy system budowy bazy i ogladaniu swiata za pomoca myszki. Ci goscie z Vampirismem poszli o krok dalej tworzac prawdziwe pole walki. Pelno nowych itemow przy ktorych rozumieniu zauwaza sie niezliczone taktyki. Masa bohaterow do wyboru, kazdy z unikalnymi mozliwosciami. Duzo nowych przedmiotow rowniez dla ludzi. Budowanie to tez nie jakies bez sensu, bo jak sie okazalo, bazy sa idealnie poplanowane, nie ma miejsca na pomylki i liczy sie kazda kratka. Ta gra - jesli goscie ja jeszcze odpowiednio dobrze wypromuja to moze odniesc jeszcze jakis grubszy sukces. Chcialem sie dostac do nich do klanu, ale mnie po pierwszej grze wysmiali. Jak zobaczylem ich gierke klanowa to mi szczena opadla. Sam sporo - nawet bardzo sporo grywalem w rozne tagi, szczegolnie Vampirismy, ale ci goscie sa serio elita. W ich grze kazdy wiedzial jakie ma cele, co dokladnie ma robic. Kazdy doskonale wie co jest jego zadaniem itd. Ten blokowal pol mapy murami, inny biegal i im przeszkadzal, jeszcze inni budowali w strategicznych miejscach. Bohaterow wybieraja rozniez pod pewne przedmioty, ten sciaga magiczna tarcze, ten spowalnia... Sa rozne umiejetnosci zwiekszajace sile czarow, takie ktore je eliminuja itd. Teraz gram w ta gre ile wlezie bo chce byc taki jak oni. Mnie rozwalili w 20 minut chociaz bylem pewny ze jestem gotowy biggrin.gif Vampirism Zero VZP aktualna wersja 3.0a - polecam kazdemu! Ktos gral? Pisac!

[Edycja Sidus - 06.08.2010 o 04:23]

Wilderness Survival, Vampirism Zero VZP, Paladin TD, Green Circle TD, Space Command, Julien's RPG,

Desert of Exile > Dota
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :