Dziś jest: Niedziela, 21 października 2018, godzina 11:00
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Szaman Unleash Elements, x% do następnego fire spell'u.


Odpowiedź

Temat: Unleash Elements, x% do następnego fire spell'u.

MrEvil
Wiadomość [#1]: 02.09.2011 o 11:25

Konto skasowane

Cześć,

od jakiegoś czasu gram szamanem elemental spec., rotacja jaką używam to: FS-LvB-LBspam-LvB i ES gdy jest odpowiedni moment, AOE CHL , Earthquake, Fire Nova w zależności od sytuacji. Przeczytałem że między FS a LvB niektórzy polecają UnE (fire weapon) ze względu na 20% dmg do nast. fire spella... przerobiłbym rotację gdyby nie opinie sprzeczne gdzie jak czytam UnE obniża dps.

1. Czy faktycznie w specu ele. UnE daje 20 % więcej obrażeń nast. fire spellowi, ? czy to tyczy się tylko Ench speca i poza nim UnE daje mizerne efekty ?
2. UnE używa się co cooldown czy podobnie jak Earthshock gdzie największy dmg ze spellu da się wykręcić przy stackach tarczy itp. ?

Pozdr, MrEvil.

niepoprawny
Wiadomość [#2]: 02.09.2011 o 14:13

Konto skasowane

Tytułem wstępu - elemental już nie ma czegoś takiego, co określa się jako rotacja - nadszedł czas priorytetów. Ogólnie - Unleash Elements generuje 1.5s global cooldown, który najprościej ujmując, zżera czas który powinno się wykorzystywać na mocniejsze spelle. Wzmacnia jeden spell, kosztem... czasu. Stąd opinie, że obniża wręcz dps.

1. Z talentem Elemental Weapons, który jest wręcz obowiązkowy, Unleash Elements daje 30% następnemu fire spellowi.
2. W 4.2 w elemental pve specu używanie Unleash Elements zostało zminimalizowane. Przed - używało się go częściej, zwłaszcza w momentach, gdy było dużo przemieszczania i właściwie, oprócz shocków, nie zawsze było co wtedy castować. Teraz w "mobilnych walkach" masz Glyph of Unleashed Lightning - bolty w biegu, z 4 częściami T12 proce Lava Surge zmieniają Lava Burst w instanty. Najsensowniejsze użycie Unleash Elements - to sytuacje dużego AoE, gdzie wiele targetów (5+) ma naszego Flame Shocka, Chain Lightning i Fire Nova mają cooldowny - wtedy można odpalić Unleash Elements i Fire Novę.Tooly
MrEvil
Wiadomość [#3]: 05.09.2011 o 22:14

Konto skasowane

Dzięki wielkie :-)))

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :