Dziś jest: Środa, 20 października 2021, godzina 11:37
zaloguj się :


Odpowiedź

Temat: Uniwersum Warcrafta w pracy maturalnej.

Quak
Wiadomość [#1]: 17.02.2014 o 12:53

Konto skasowane

Witam, tematem mojej pracy maturalnej jest przedstawienie różnic i podobieństw świata przedstawionego w grze i książce. Wybrałem do tego dzieła Richarda Knaka i Blizardowskie uniwersum Warcrafta. W swojej pracy chce porównać świat książkowy do tego przedstawionego kolejno w : Warcrafcie, WoW-ie, Hearthstonie i Heroes of the Storm. Jeśli ktoś ma jakieś konkretne wskazówki lub poprostu chciałby sie podzielić ze mną swoją wiedzą, zapraszam do komentowania.

Olos
Wiadomość [#2]: 17.02.2014 o 13:06

Konto skasowane

Jaki jest dokładnie temat pracy? Jesli przecztałes książki które masz zawarte w bibliografii i przeszedłeś pierwsze 3 warcrafty oraz znasz lore z wydarzeń w WoWie to co tu można podpowiedzieć. Musisz zadac jakieś konkretne pytania." I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
Quak
Wiadomość [#3]: 17.02.2014 o 14:31

Konto skasowane

Konkretnie temat brzmi tak. Gry komputerowe. Przedstaw różnice i podobieństwa świata przedstawionego w grze i książce. Problem w tym że i o ile przeczytałem większość książek i explorowałem świat wowa prawieod powstania do dodatku Cataclysm to z trylogią gier Warcraft mało mnie łaczy, a o ile mi wiadomo to właśnie ona była pionierem w tworzeniu uniwersum warcrafta

Olos
Wiadomość [#4]: 17.02.2014 o 14:51

Konto skasowane

No to polecam zagrać w trylogie Warcrafta jesli masz czas i dobrze władasz angielskim. Jesli czasu masz mniej to chociaż przejdź Warcrafta 3 z dodatkiem. Do uzupełnienia wiedzy o wydarzeniach z WC I i WC II: http://www.wowwiki.com/Warc(...)6_Humans i http://www.wowwiki.com/Warc(...)Darkness znajomosc angielskiego obowiązkowa. Nie czytałem książek, ale o ile wiem to niektóre ksiązki zawieraja postacie które w grach się nie pojawiają i vice versa. Jednakże wątpie żeby osoby w komisji znały uniwersum Warcrafta na tyle, aby doszukac sie jakies dziury w dobrze przygotowaej prezentacji.

[Edycja Olos - 17.02.2014 o 14:53]" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
Quak
Wiadomość [#5]: 17.02.2014 o 15:06

Konto skasowane

Dzieki za linki. Z angielskim sobie poradze mam nadzieje.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :