Dziś jest: Piątek, 22 marca 2019, godzina 19:47
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Przedmioty Unikatowe Właścowości klejnotów

Odpowiedź

Temat: Unikatowe Właścowości klejnotów

aldon
Wiadomość [#1]: 20.02.2004 o 13:13

Konto skasowane

Czy jeśli mam kilka identycznych uniaktowych klejnotów w ekwipunku, które dają ta samą rzecz po zginięciu np. 37 lvl Novę, to czy jak umrę to wyleci ze mnie 1 nova bez względu na ilośc takich keljnotów w moim ekwipunku, czy wyleci tyle Nów ile mam tych klejnotówconfused.gif

Barman[PL]
Wiadomość [#2]: 20.02.2004 o 14:02

Konto skasowane

Polecam sprawdzic ^^

bubsztyl
Wiadomość [#3]: 20.02.2004 o 17:06

Konto skasowane

Przede wszystkim najpierw rf trzeba wsadzic w dziurke ( bez skojarzen love.gif ) w swoich itemach...a po drugie to najlepiej sie sprawdza ile nov wyleci na hc powyzej 85 lvl postaci diablotin.gif .... raz a dobrze ... tongue.gif

-Nat-
Wiadomość [#4]: 20.02.2004 o 17:12

Konto skasowane

Nova wyleci tylko wtedy, kiedy ktorys z tych klejnotow umiescisz w dziurze jakiegos itemu. Samo trzymanie ich w inv nic nie daje.

Law student ;]
University Of Gdansk | Faculty Of Law And Administration
xvim
Wiadomość [#5]: 22.02.2004 o 23:55

Konto skasowane

a nova zawsze jest jedna - moesz zobaczyc to jak masz 1 item z paroma dziurkami smiley.gif po prostu bedziesz mial pieknie wygladajace np 400% chance to cast nova on die smiley.gif. Wiec przynajmniej bedziesz pewien na 400% ze bedzie bum smiley.gif

xvim
Wiadomość [#6]: 23.02.2004 o 00:27

Konto skasowane

moze uzupelnienie - jesli masz 4 klejnoty z roznymi efektami pos mierci - tak wtedy sie lacza smiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :