Dziś jest: Czwartek, 29 października 2020, godzina 23:05
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Undead rogue czy undead priest

Temat został zamknięty.

Temat: Undead rogue czy undead priest

kurosaki10
Wiadomość [#1]: 15.07.2010 o 20:38

Konto skasowane

A więc wiem że tematy a czy b są nie mile widziane, ale jednak nalegam na odp ponieważ po prostu nie mam czasu grać tym i tym na raz. Wiem też że nie wybierzecie za mnie klasy lecz naprowadzenie na właściwe tory mi się bardzo przyda.
A więc:
1. Dla undeada lepszy jest rogue czy priest?
2. W instancjach itp. ważniejszy jest (kogo częściej biorą) prej czy rogal? Jak to wygląda u rogue?
3. Jakie profki (nie będę już robił nowego tematu) są najbardziej opłacalne dla rogala i preja?
4. Jeśli ewentualnie nie mógł się zdecydować do obu klas czy wybranie dk było by kompromisem?
5. Przyzwyczaiłem się i lubię klasy leczące. Czy u rogala będzie mi brakowało leczenia?
6. Na arenki wszelkiego typu jest pożądany bardziej prej czy rogal?

Reap3r0
Wiadomość [#2]: 16.07.2010 o 09:09

Konto skasowane

omfg

ad2. najdluzej czekasz jako DPS , najkrocej jako tank/heal

Ad5 . A ja lubie jabłka czy jak bede jadł same śliwki to czy bedzie mi brakowało jabłek ?? Prosze odpowiedz bo nie wiem xD

Juz dawno nikt mnie tak nie rozbawił

[Edycja Reap3r0 - 16.07.2010 o 09:18]

"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów."
tetro
Wiadomość [#3]: 16.07.2010 o 10:36

Konto skasowane

ja bym wział orca warriora.

kurosaki10
Wiadomość [#4]: 16.07.2010 o 11:12

Konto skasowane

Reap3r0 napisał
omfg

ad2. najdluzej czekasz jako DPS , najkrocej jako tank/heal

Ad5 . A ja lubie jabłka czy jak bede jadł same śliwki to czy bedzie mi brakowało jabłek ?? Prosze odpowiedz bo nie wiem xD

Juz dawno nikt mnie tak nie rozbawił

[Edycja Reap3r0 - 16.07.2010 o 09:18]

Rozumiem, że ta odpowiedź Cię dowartościowała, więc przymrużę na to oko i poczekam, aż odwiedzi ten temat ktoś mądrzejszy...

maestrino
Wiadomość [#5]: 16.07.2010 o 11:23

Konto skasowane

Kurffa wybierz co cię bardziej pociąga.
Co do prof to JC+BS w obu.

LoL referral link
Reap3r0
Wiadomość [#6]: 16.07.2010 o 11:30

Konto skasowane

oj moze masz racje . Teraz zauwazylem to "10" w twoim nicku i wnioskuje ze maxymalnie tyle masz lat , stąd te pytania , wiec nie powinienem sie tach zachowac Przepraszam smiley.gif

A tak Ps watpie zeby ktoś mądrzejszy odpowiadał na takie pytania :P

Zasada jest jedna PYTANIE BEZ SENSU = ODPOWIEDZ BEZ SENSU

[Edycja Reap3r0 - 16.07.2010 o 11:57]

"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów."
pwnedbylife
Wiadomość [#7]: 16.07.2010 o 11:53

Konto skasowane

trolololo : ) co do profesji to klamstwa tu jakies padaja. dla rogala najlepsze profesje to jc/eng i niech nikt nie mowi, ze jest inaczej.

Wszou
Wiadomość [#8]: 16.07.2010 o 14:24

Konto skasowane

1. Priest bo to taka "holy" klasa.
2. Rogal bo prziecież dps najważniejszy.
3. Najlepsze herbalism i skining.
4. Kompromisem będzie wybranie trolla, klasa dowolna.
5. Nie, zawsze masz First Aid.

Wystarczy poszukać, poczytać, takich tematów były miliardy......... mi się wydaje czy dzisiaj ludziom się już nic nie chce??....

╗╦╔╔╗╔╗╔╗╗╔
║║║╚╗╔╝║║║║
╚╩╝╚╝╚╝╚╝╚╝
Tylko idiota ma porządek,
geniusz panuje nad chaosem
raziel666
Wiadomość [#9]: 16.07.2010 o 14:25

Konto skasowane

nie ma takiego zapisu w regulaminie ale, tak jak luney chyba kiedys napisal, posty typu "co jest lepsze? A czy B?" powinny byc od razu kasowane.

Madness is the gift, that has been given to me!
metatron
Wiadomość [#10]: 16.07.2010 o 15:27

Konto skasowane

Jeszcze zrozumiałbym pytanie typu, co wybrać preja czy shamka bo chce leczyc. Natomiast to pytanie ani o niebie ani o chlebie.
Powiem ci że grałem prejem i jest spoko, jak się wbije max lvl, bo expienie czasami potrafi wkurzyć, ale potem miodzio (szczególnie na rajdach)

shaman na dorobku
zagubiony gnomi mag
Avaken
Wiadomość [#11]: 16.07.2010 o 18:22

Konto skasowane

"co jest lepsze? A czy B?

Kiedyś kasował każdy taki post od razu smiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :