Dziś jest: Czwartek, 27 lutego 2020, godzina 21:49
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Twoje konto zostało wyciszone...

Odpowiedź

Temat: Twoje konto zostało wyciszone...

Bulwyfe
Wiadomość [#1]: 27.06.2004 o 01:41

Konto skasowane

O dziwo pewnego razu nie mogłem wejść na czata na BN, gdyz moje konto zostalo wyciszone, a wlasciwie moje i mojego brata, oraz kumpla z sieci...
Ktos wie co mozna z tym zrobic? Zalozenie nowego konta nic nie daje, gdyz ciagle jest wyciszone...
Opd, badz piszcie na GG: 1982238
Z góry dzieki - Bulwyfe

eSWu_blade:)
Wiadomość [#2]: 27.06.2004 o 11:28

Konto skasowane

Strona supportu blizza. Jest to wyciszenie spowodowane malym 'banowaniem ;p' i ja tez to mialem , jezeli twoje konto zostalo nie chcacy przez nich wyciszone to po kilku(nastu) dniach bedziesz mogl szalec po kanalach typu lol-1 itd.

recK
Wiadomość [#3]: 30.08.2005 o 14:53

Konto skasowane

Wlasnie mi sie to przytrafilo :/
Od razu mowie, ze wyciszaja calego keya, a nie konto (na innym keyu moge gadac). Jakos tak w sumie 'z dupy' mi wyciszyli to konto , rano troche MF, teraz przychodze do domu, wlaczam D, a tu: 'twoje konto zostalo wyciszone.. blah, blah' Cylon_anim.gif .. Nie haczylem, nie spamowalem.. angel2.gif

Moze mnie ktos oswiecic czy i kiedy to minie ?

KuntaKinte
Wiadomość [#4]: 30.08.2005 o 17:41

Konto skasowane

a ja mam juz wyciszone od ponad 1,5 roku i jakos zyje ^^

recK
Wiadomość [#5]: 30.08.2005 o 18:38

Konto skasowane

Ale co to za zycie potluczony.gif

Na stronce supportu Blizza nic nie znalazlem.. wyslalem im ladnego maila smiley.gif zobaczymy co odpowiedza biggthumpup.gif

pakOs
Wiadomość [#6]: 30.08.2005 o 19:14

Konto skasowane

nic z tym nie zrobisz. albo grasz dalej albo zalatwiaj new cdkeya a tego wez sobie na mule/rh

pakos.biz
ALLEY
Wiadomość [#7]: 31.08.2005 o 07:01

Konto skasowane

Powie mi ktos na jakiej podstawie panowie z blizzarda wyciszaja nam acc? Troche to bzdurne...

recK
Wiadomość [#8]: 31.08.2005 o 11:54

Konto skasowane

Wlasnie potluczony.gif Moga sobie 'just like that' wyciszyc komus (mi Cylon_anim.gif ) konto ? Na maila oczywiscie 0 odpowiedzi biggrin.gif

Ja juz wczesniej zrobilem tak jak mowil pakOs.. zmiana keya i juz sobie gadam biggrin.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :